Top 9 Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus – Filtry do vysavačů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mi Vakuum Cleaner G10/G9 Extended Battery Pack

#ad
Xiaomi #ad - Packungage die größe: 7. 9 l x 34. 4 h x 15. 1 w centimeters. Farbe: Grau. Material: Acryl. Mi vakuum cleaner g10/G9 Extended Battery Pack. Enthaltene Komponenten: Xiaomi.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXIAOMI #ad
Výška9
Délka2
Hmotnost0.55
Šířka4
Číslo dílu30431
ModelkaXM210006-02
Záruka24 Monate Gewährleistung

2. Xiaomi

#ad

čalounění a tvrdé podlahy, výdrž až 65 minut, akumulátorový vysavač 4 v 1, koberce, 600 ml vakuový čistič na zvířecí chlupy, Xiaomi Bezdrátový vysavač G10 Plus s funkcí vytírání

#ad
Xiaomi #ad - Ultra silná baterie: s vysoce výkonnou baterií 3000 mah vysává akumulátorový vysavač bez námahy až 65 minut a dosahuje silného sacího výkonu 150 AW. Včetně funkce stírání: akumulátorový ruční vysavač kombinuje vysávání + stírání a umožňuje tak obzvlášť efektivní čištění – vč.

Rozsah dodávky: akumulátorový vysavač, vysoce výkonný válečkový kartáč, prodlužovací trubka, štěrbinová hubice, elektrický mini kartáč, vodní nádržka, nabíječka, 2 hmoždinek a nálepek na montážní šablonu, nabíjecí a úložný držák včetně 2 šroubů, hubice 2 v 1, stírací podložka. Univerzální vysavač 4 v 1: díky 4 různým hlavicím kartáčů vysává tyčový vysavač na tvrdé a měkké podlahy, čalounění a v těžko přístupných rozích. Komfortní vysávání: bezdrátový ruční vysavač příjemně padne do ruky a lze jej pohodlně uložit na stěnu a dobít.

Snadné čištění: bezdrátový vysavač lze rychle vyprázdnit stisknutím tlačítka a filtrační modul lze bez problémů omýt. Technické údaje: rozměry: 1286 x 214 x 256 mm, 2 kg s příslušenstvím, čistá hmotnost: 4, 425 W jmenovitý výkon, doba nabíjení: cca 4 hodiny. Vysoce účinný filtrační systém: cyklon akumulátorový vysavač filtruje díky 5stupňovému systému až 99, 9 % jemného prachu a zabraňuje tak nežádoucímu sekundárnímu znečištění. 250 ml velké nádržky na vodu.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost9.26
Šířka0
Číslo dílu40756
ModelkaB207

3. dreame

#ad

Ideální pro domácí čištění, výdrž 60 min, bezdrátový vysavač, zvířecí chlupy, Dreame Akumulátorový vysavač R10, 120 AW, koberce, silný sací výkon, kartáč na různé povrchy s LED světlem

#ad
dreame #ad - Istěte s přístrojem dreame r10 celý svůj dům jedním vlakem s dobou provozu 60 min. Led světla svítí v každém rohu, takže skryté nečistoty a drobky nezůstávají pozadu. Doba provozu 60 min. Výkonný akumulátor zajišťuje nepřerušované čištění, aniž byste si museli dělat starosti, takže zvládnete i velké úklidové úkoly, že vám dojde proud.

Tato kombinace zajišťuje důkladné čištění na různých površích, včetně koberců, podlah z tvrdého dřeva a dlaždic. Efektivně zachycuje jemné částice, alergeny a látky znečišťující ovzduší a zajišťuje tak zdravější klima v místnosti pro vás a vaši rodinu. Různá hlava kartáčku: r10 se dodává s víceplošnou hlavicí kartáčku se štětinami ve tvaru v a zabudovanými led světly.

Působivý sací výkon 120 aw snadno odstraňuje nečistoty, prach a drobky z každého koutu vašeho domova. Již žádný prachový a alergenní vzduch. Istěte svůj domov, aniž byste rušili příbuzné, domácí zvířata nebo sousedy. Získáte prodloužený sací výkon bez přestávek. Zažijte bezvadné a svěží životní prostředí jako nikdy předtím. Tichý provoz: Žádné rušivé vysávání s tichým dreame r10
Značkadreame #ad
VýrobceDreame #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost3.64
Šířka19.69
Číslo díluR10
ModelkaDRER10
Záruka2 roky výrobce.

4. HOMPANY

#ad

Akumulátorový vysavač výdrž až 60 min, Bezdrátový vysavač 40 000 Pa, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle, 1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov

#ad
HOMPANY #ad - Vysavač může nepřetržitě chodit 20 maximální sací výkon ~ 60 minut minimální sací výkon, což z něj dělá ideální první volbu pro velké práce a úklid celého domu. Plné nabití trvá pouze 4–5 hodin. Doba provozu 60 minut tento bezšňůrový vysavač neobsahuje běžné 6–7 článků a rozšiřuje kapacitu baterie na 8 × 2500 mah, čímž efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie.

Silný sací výkon 40 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor 500 w, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu.99 % drobných prachů a bakterií a roztočů pod 0, 3 μm je odstraněno 5vrstvým filtračním systémem. 99, takže si již nemusíte dělat starosti, 99% filtrace + 1, 5l nádoba na prach tyčový vysavač má dvojitou vírovou strukturu a cyklónové oddělení je efektivnější. Podlahový kartáč s vestavěným, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů.

Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání. Můžete se dotknout obrazovky a nastavit sací výkon, v reálném čase zjistit provozní stav akumulátorového vysavače a užívat si inteligentního čištění. Kromě toho jsou zvětšené symboly vhodné pro lidi středního věku, starší osoby a osoby s krátkozrakostí.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).

5. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10/G9 HEPA sada filtrů

#ad
Xiaomi #ad - Kompatibilní s vysavači Mi G10 nebo G9. Materiál: plast. S novým filtrem se můžete zbavit téměř veškerého prachu, zvířecích chlupů a jiných alergenů ve vašem domě. U powerplanetline se staráme o úklid vašeho domu, proto tento nový Xiaomi mi filtr známe. Snadná instalace a čištění. Tento filtr zastaví částice až do 30 cm, takže je účinný po mnoho let.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost0.2
Šířka3.54
Číslo díluXM210006-01
ModelkaXM210006-01
ZárukaZáruka 24 měsíců.

6. dreame

#ad

Bílý, rozpoznání překážek, ovládání WiFi/aplikace, baterie 170 min, Dreame Robotický vysavač D10 Plus s automatickým vyprazdňováním prachu, koberce a zvířecí chlupy, LiDAR navigace, sací výkon 4000 Pa

#ad
dreame #ad - Inteligentní laserová navigace lidar d10 plus dokáže přesně zobrazit byt za pouhých 8 minut 100 m² a vyhnout se překážkám, zejména v místnostech s těsně vedle sebe stojícím nábytkem. Operace lze v aplikaci individuálně přizpůsobit, vyčistili vybrané prostory, zastavit nebo zastavit, definovali oblasti pro zabránění a mnoho dalšího.

Větší poloměr skenování, rychlejší mapování. 45 dní hands-free po každém čištění se robot d10 plus automaticky vrátí do sběrné nádoby o objemu 2, blokují pachy a zabraňují ucpání. Jednoduše si vyberte ze tří různých možností množství vody, abyste mohli regulovat spotřebu vody a vlhkost vzduchu čističe podlahy podle znečištění podlahy a zajistit efektivní a důkladné čištění. Vyprázdnění robota během pouhých 10 sekund minimalizuje přerušení a optimalizuje dobu čištění. Pomocí hlasových příkazů můžete robot díky integraci google assistant nebo Amazon Alexa startovat, abyste si vybrali režimy čištění, což činí automatické čištění ještě pohodlnějším.

Výkonný 5 200mah akumulátor nabízí vysoký výkon pro nepřetržité čištění ve velkém objemu, až 170 minut bez přerušení. Sběrnou nádobu vyprázdníte každých 45 dní, které odstraňují nečistoty, aby sebraný prach sám vyprázdnil tiše a přesně. Můžete skenovat v okruhu 8 metrů a používat navigaci lidar a algoritmus slam pro dynamické mapování a inteligentní plánování trasy: přesné rozpoznání, aby umožnil efektivní a efektivní čištění, přesnější mapování. Výkonný sání 4000 pa výkonný, zvířecích chlupů a mnoho dalšího; je ideální pro domácnosti s domácími zvířaty.
Značkadreame #ad
VýrobcePZ6UN #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost15.21
Šířka0
Číslo díluRLS3D
ModelkaRLS3D-UK
Záruka2 roky výrobce.

7. Xiaomi

#ad

Lasernavigation, Xiaomi Robot Vacuum S10+ Saug- & Wischroboter 4000Pa Saugleistung, 3D-Hinderniserkennung, intelligente Teppicherkennung, bis zu 120min Akkulaufzeit, 450ml Staub- / 200ml Wassertank

#ad
Xiaomi #ad - Begrenzungsstreifen mit hilfe von Begrenzungsstreifen können Sie Bereiche bei Mi Home App einstellen, die nicht gereinigt werden dürfen. Reinigt. Nicht mehr als 5mm Fehlertoleranz zwischen erkannter und tatsächlicher Entfernung. Ausgestattet mit einem intelligenten wassertank mit 3 Wasserdurchflussstufen kann das Gerät den Wasserabfluss je nach Bodentyp anpassen, um den Boden vor Übernässen zu schützen.

Große staubbox und wassertank der xiaomi robot vacuum s10+ hauptgerät kann frei unter den meisten betten, schränken und sofas bewegt werden, um schwer zugängliche Stellen zu reinigen. Lange laufzeit & automatisches aufladen bis zu 120 minuten akkulaufzeit betriebszeit pro aufladung im Standardmodus Saugen und Wischen mit einer Aku-Kapazität von 5200 mAh, und kann große Flächen ohne Pause reinigen. Fortschrittliche lds navigation karten. Sofern die reinigung beendet ist oder Stromversorgung schwäche wird, navigiert der Staubsaugerroboter automatisch zurück zur Ladestation, bereit für den nächsten Einsatz.

Lieferumfang 1* staubsaugerroboter s10+, 1* bürstenabdeckung, 1* netzadapter, 1* filter, 1* Ladestation, 1* Hauptbürste, 1* Staubbehälter, 1* Reinigungswerkzeug, 1* seitenbürsten, 2*Wischpad, 1* Wassertank, 1* Benutzerhandbuch. Navigiert. Der xiaomi robot vacuum s10+ vermeidet hindernisse präzise und schont so lackierte Möbeloberflächen, verringert das Risiko hängenzubleiben erheblich und sorgt selbst bei schwach beleuchteten Umgebungen für weniger Kollisionen. Extra starke saugleistung,  gründliche reinigung mit einer Saugkraft von 4000 Pa und 4 einstellbare Saugstufen für die einfache Reinigung von Staub und Schmutz sowie die Entfernung kleinster Staubpartikel.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost9.7
Šířka19.69
Číslo dílu41722
ModelkaB105
Záruka2 year manufacturer.

8. PRETTYCARE

#ad

PRETTYCARE Akumulátorový vysavač, koberec a tvrdé podlahy V3, výdrž baterie až 60 min, tyčový vysavač na zvířecí chlupy, 530W bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou

#ad
PRETTYCARE #ad - Efektivní cyklonový filtrační systém akumulátorový vysavač v3 má 5stupňový filtrační systém s mírou čištění vzduchu až 99, 99%, což efektivně prodlužuje životnost motoru. Lcd inteligentní ovládací panel s efektivním bezdrátovým vysavačem můžete sledovat zbývající stav nabití baterie a provozní stav přes LCD panel pro lepší plánování úklidových úloh.

Několik režimů sáníbezdrátový vysavač v3 podporuje automatický režim a 3 manuální sací stupně. V kombinaci s odnímatelnou baterií 8 × 2500 mAh nabízí výdrž v automatickém režimu více než 60 minut. S různými nástavci lze vysavač použít pro celou řadu scénářů čištění. Bezkartáčový motor 530 w akumulátorový vysavač prettycare v3 je vybaven bezkartáčovým motorem 530 w, který výrazně prodlužuje životnost vašeho vysavače. Design hloubkového čištění s 270° otočnou led podlahovou hubicí a 180° flexibilní hadicí lze tyčový vysavač nastavit do perfektního úhlu pro důkladné čištění pod nábytkem, zcela bez ohýbání.

Maximální sací výkon v manuálním režimu činí 35 kPa, takže zvířecí chlupy a nečistoty lze snadno nasát. Pro ochranu vašeho zdraví a zdraví vaší rodiny doporučujeme filtr pravidelně čistit nebo vyměňovat filtr lze prát. Světelný kroužek rgb navíc zajišťuje více zábavy při čištění. Automatický režim přizpůsobuje sací výkon díky inteligentní senzorice množství prachu, čímž se šetří výdrž baterie.
ZnačkaPRETTYCARE #ad
VýrobcePRETTYCARE #ad
ModelkaV3

9. AEG

#ad

AEG Akumulátorový vysavač ULTIMATE 7000 ÖKO AP71UB14AM / lehký 2,2 kg / 70 % recyklovaný materiál / doba chodu 50 minut / 5stupňová filtrace / všechny podlahy / automatika / příslušenství / šedá

#ad
AEG #ad - Udržitelnost až do detailu: vyrobeno ze 70% recyklovaného plastu - Balení bez plastů - méně akumulátorů - lepší pro životní prostředí. 03. Aeg bezstarostná akce – kupte si akumulátorový vysavač aeg 7000 a zajistěte si k němu naše exkluzivní výhody a bezplatnou výměnnou baterii; doba akce je od 01.

102023 – 31. Obzvlášť lehká a výkonná: kompaktní konstrukce – hodnotná hliníková sací trubka se zacvakávacím uzávěrem – pro příjemné čištění od podlahy až ke stropu – ruční část pouze 1, 3 kg / akumulátorový vysavač kompletní pouze 2, 2 kg. Snadná manipulace: automatické přizpůsobení sacího výkonu povrchům – ruční odblokování od podlahového vysavače po ruční vysavač – přehledný digitální displej se všemi důležitými informacemi. Silný výkon: důkladné čištění na jedno nabití baterie – snadno vyjímatelný výkonný akumulátor má výdrž až 50 min; s ruční částí / 40 min; při použití podlahové hubice pro čištění až 120 m2.

Rozsah dodávky: 1x ultimate 7000 Öko, 1x ergo úhlový nástavec, 1x kartáč na nábytek, aze167 náhradní baterie, 1x hygienický filtr, aze166 hubice na tvrdé podlahy, 1x nástěnný držák s funkcí nabíjení // doporučení příslušenství: AKIT23 Home & Car Kit, 1x štěrbinová hubice, nabíjecí stanice AZE164 volitelně.
ZnačkaAEG #ad
VýrobceAEG #ad
Hmotnost4.85
Číslo díluAP71UB14AM
Modelka900 402 184