Top 9 Webrahmen Für Kinder Ab 5 Jahre – Customers’ Most-Loved Home & Kitchen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rayher

#ad

Tkaný hřeben s příslušenstvím, vč. tkaných lodí, školní tkalcovský rám pro děti, Rayher Sada dřevěných dětských tkalcovských rámů, pro tkaní a tvoření, přírodní,, dospělé, 7202200, šířka tkaní 16,5 cm

#ad
Rayher #ad - Vhodné pro tvorbu uměleckých děl, nástěnné umění, deky pro panenky, pro krásné ruční práce jako např. Koberce, podtácky, oblečení pro panenky, šály, tkané díly a ručně vyrobené látky, kreativní kutilské práce. Kreativní sada jako dárek, vhodné příslušenství k tkaní: pletací jehla, kreativní sada, tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu, skvělý nápad na dárek, snadné pletení, pletená sada, pletací jehla.

Vhodné pro předškolní a základní školu, ideální zaměstnání na cestách, rodinné návštěvy nebo na dovolené, sada nářadí na dřevo, perfektní pro malé ruce, školní tkalcovský rám s příslušenstvím, tkaní pro děti DIY sada. Pletená startovací sada pro děti se skládá z 1 x tkalcovského rámu z přírodního dřeva 18, 1 x tkalcovský hřeben, 2 x kovové paprsky vč. Návodu, praktická pletená sada pro dívky a chlapce, tkalcovský stav, nejlepší kvalita, 5 x 29 cm, dřevěná příze pro začátečníky, oboustranný hřeben z plastu, tkaní umění, pletená židle, pro vytváření krásných tkalcovských prací, vyrobeno v Německu.

Navíc potřebujete vlnu a přízi, motorické dovednosti, montáž dřevěné sady tkalcovských rámů pro děti trvá jen několik minut, ideální příslušenství k pletení, jednoduchá obsluha, osnovní příze k napnutí sady tkaných rámů, podporuje jemnou motoriku, trpělivost a kreativitu hravým způsobem, webová zábava.
ZnačkaRayher #ad
VýrobceRayher Hobby GmbH #ad
Výška1.57
Délka125.98
Hmotnost0.51
Šířka74.8
Číslo dílu7202200
Modelka7202200

2. RICNEV

#ad

šířka tkaní 15 cm | školní tkaný rám pro začátečníky, řetízkové příze a příslušenství ze dřeva, RICNEV® Tkalcovský rám pro děti | Vysoce kvalitní dřevěný tkaný rám, kompletní sada vč. čtyř barev vlny

#ad
RICNEV #ad - 30denní vrácení peněz: využijte naši 30denní záruku vrácení peněz: vaše spokojenost je pro nás důležitá. Kompletní sada obsahuje: 1 x tkaný rám, bílá, modrá, 4 x klubko vlny v barvách červená, osnovní příze, podrobný návod s textem a obrázkem – sada dětských tkalcovských rámů DIY.

Dětský tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku tím, představivost, rodinné návštěvy a dovolené. Perfektní také na cesty, kreativitu a koncentraci. Sada školních rámečků nabízí mnohostranné možnosti použití a představuje módní změnu elektronických her a médií. Bezpečnost: náš ověřený tkaný rám pro děti od 6 let byl navržen s velkou péčí. Přestávka na obrazovce pro vaše dítě: náš dřevěný tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku, že přispívá ke zlepšení koordinace rukou a očí a obratnosti prstů. Kreativní sada jako dárek: náš dřevěný tkaný rám je dárek pro dívky a chlapce, který umožňuje hodiny zábavy a uměleckého vývoje.

Přímý start: naše kompletní sada obsahuje vhodné příslušenství k tkaní, 2 x kovové paprsky, 1 x tkaná jehla, žlutá, 1 x tkalcovský hřeben, 1x tkalcovskou loď, abyste mohli začít s dítětem na kreativní cestu. Pokud nebudete do 30 dnů spokojeni, můžete sadu zaslat zpět a vrátit peníze. Přírodní dřevěný materiál našeho tkaného rámu neobsahuje ostré hrany a kvalitní zpracování zaručuje stabilitu pro bezpečné tkaní.
ZnačkaRICNEV #ad
VýrobceRICNEV #ad
Výška1.18
Délka11.42
Šířka7.48

3. Homewit

#ad

Navlékání tkalcovského rámu, dřevěný dětský tkalcovský rám s barevnou vlnou, řetízkovou přízí a příslušenstvím, Sada tkaní pro děti, tkalcovský rám ze, DIY dřevěný tkalcovský rám, sada 22 x 17 cm

#ad
Homewit #ad - S dětmi můžete dělat vynikající práci. Dokáže efektivně podpořit kreativitu, praktické schopnosti a flexibilitu prstů vašeho dítěte. Interakce rodičů a dětí: tento školní rám lze použít pro aktivity rodičů a dětí a pro výuku diy.

S tímto tkalcovským rámečkem budou děti trpělivě a tvořivost. Snadná obsluha: sada tkalcovského rámu pro děti je velmi vhodná pro začátečníky a děti od 5 let. Jako šály, podtácky, modrá, růžová, obsahuje 5 barev: bílá, což stačí k vytvoření mnoha kreativních a zajímavých tkalcovských kousků a projektů. Bezpečnostní materiál: tkaný rám pro děti od 5 let je vyroben z přírodního dřeva s jemným zpracováním, aby byla zajištěna bezpečnost lidského těla. Tyto tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu.

Krátce lze utkat krásné ruční práce jako např. Malé koberce, podtácky, nástěnné závěsy, šaty pro panenky nebo deky pro panenky. Kreativní ruční práce: sada dětských tkalcovských rámů zve ke kreativní kutilské práci. Montáž sady pletacích strojů a dokončení zařízení trvá jen několik minut. Příze obsažena: v tkalcovském rámu má silná a tenká vlákna, ručně vyráběné látky atd. Khaki a barva.
ZnačkaHomewit #ad
VýrobceHomewit #ad

4. Betzold

#ad

30 x 40 cm dětská sada základní škola školní vybavení, Velký tkalcovský rám, Betzold

#ad
Betzold #ad - Kreativní práce: s tímto tkalcovským rámem se mohou děti naučit tkát s dovedností a trpělivostí a vytvářet malá umělecká díla, která lze poté vyjmout z tkaného rámu. Stabilní webový rám jako vybavení školy: tkalcovský rám je perfektním začátkem pro děti do řemeslných činností.

Požadavky pro učitele pro dětskou zahradu a základní školu: tkaní je důležitá kreativní činnost, která v dětství podporuje kromě jemné motoriky také vnímání a trpělivost. Trénuje jemnou motoriku: díky učení tkaní a samostatnému tkaní se trénuje jemný pocit a motoriku dětí.

Velká sada web-rámů: kromě velkého dětského tkalcovského rámu jsou kromě toho součástí dodávky ještě 2 lodě, 1 hřeben na doraz, 1 otočný hřeben a návod k použití. Kromě toho podporuje vnímání a trpělivost. Tkaný rám má nastavitelnou zubní lištu a je 30 x 40 cm velký.
ZnačkaBetzold #ad
VýrobceBetzold #ad
Výška15.75
Délka1.97
Hmotnost1.76
Šířka11.81
Číslo díluVinco50998
ModelkaVinco50998

5. Schmidt Spiele

#ad

Schmidt Spiele 51603 sada tkaných rámů, kovová dóza

#ad
Schmidt Spiele #ad - Značka: Schmidt Spiele. Od 5 let. 1 hráč. Box je přestavěn na tkaný rám. Trénuje kreativitu, koncentraci a jemnou motoriku.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele #ad
Výška3.15
Délka13.78
Hmotnost0.44
Šířka9.84
Číslo dílu51603
Modelka51603
Záruka1 rok

6. Micki

#ad

Micki Čtvercový tkalcovský rám – DIY sada pro děti a dospělé – tkalcovský stav pro děti – hračka ze dřeva pro začátečníky – věk her 3+ – 120 × 120 × 50 mm

#ad
Micki #ad - Hravá stavebnice mickiho hranatý tkalcovský rám ze dřeva zve ke kreativním objevům a spoustu zábavy. Náš tkalcovský rám lze použít přesně tak, jak chcete; tkaný malý koberec nebo nové oblečení pro panenky. Jednoduchá manipulace.

Fantazii se meze nekladou. Bezpečnost má prioritu mickis sada tkaných rámů je oblíbená, klasická dřevěná hračka s vysokými bezpečnostními standardy. Obsahuje malé díly. Varování! nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení! védský design a kvalita klasická dřevěná hračka mickis již připravovala generace dětem radost ze hraní. Hodí se pro každé dítě, které má chuť na kutění. S tímto nástrojem můžete zcela jednoduše tkát hezké látky, nové koberce do domečku pro panenky, podtácky, umění na zeď nebo oblečení pro panenky.

Tkaný rám podporuje hraní a tím vznikají u dětí zcela vlastní světy. Pro děti od 3 let. Přitom je obzvláště důležité vyprávění, vyprávění, fantazie a zapojení do sociálních kontextů. Náš čtvercový tkaný rám je dodáván kompletně navlékaný a je připraven k použití. Tato hračka z příze pro děti je perfektní startovací sadou pro začátečníky.
ZnačkaMicki #ad
VýrobceMICKI #ad
Výška1.97
Délka4.72
Hmotnost0
Šířka4.72
Číslo dílu10223700

7. miki projekt

#ad

Mikiprojekt® tkalcovský rám pro děti od 5 let s jednoduchým návodem pro bezpečný úspěch I tkaní podporující vývoj pro děti s nezávadným biomateriálem I kompletní sada tkalcovský rám pro děti

#ad
miki projekt #ad - Kreativní & podpora – s naší sadou tkalcovských rámů pro děti si kromě pestré a kreativní činnosti podporuje také zručnost, koncentraci a hrdost dětí. Udržitelný & nezapomenutelný – díky evropskému dřevu jako udržitelné surovině, bio vlně s certifikací GOTS a recyklovatelnému balení je dětský tkalcovský rám bez plastů zcela nezávadný.

Stojánku pro perfektní prezentaci! Perfektní na cesty – bez ohledu na to, zda ve vlaku nebo restauraci – kompaktní kompletní sada nevyžaduje žádný další materiál – s návodem krok za krokem můžete jednoduše začít.

Láskyplný dárek – tkaní není jen kreativní činností, ale také perfektní umělecké dílo jako dárek – vč. Bezpečné vedení – naše webová sada vyvinutá speciálně pro děti je díky tupým tkaným jehlicím s extra velkým očkem a prakticky předřezaným vlněným vláknům absolutně bezpečná a vždy úspěch.
Značkamiki projekt #ad
Výrobcemiki projekt #ad
Výška0.67
Délka6.3
Šířka4.53
Číslo dílu3312

8. Unbekannt

#ad

Forchtenberger 231-44 – profesionální tkaný rám

#ad
Unbekannt #ad - Velmi snadné pletení. Ideální příslušenství k pletení. Trénuje jemnou motoriku prstů hravým způsobem.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobceForchtenberger #ad
Výška1.65
Délka10.55
Šířka6.93
Číslo dílu2053024
Modelka2053024

9. Betzold

#ad

Weben Kindergarten Kunstunterricht, Holz-Webrahmen Kinder klein 14cm, Betzold

#ad
Betzold #ad - Außerdem werden mit der kreativen Tätigkeit die Wahrnehmung und Geduld gefördert. Kreatives arbeiten: mit dem kleinen webrahmen können Kinder kleine Kunstwerke erschaffen, welche danach aus dem Webrahmen entnommen und an die Wand gehängt werden können.

Ideal für das praktische Lernen im Kindergarten oder der Schule. Stabiler web-rahmen: der kleine webrahmen in kindgerechter Größe ist der perfekte Einstieg in handwerkliche Tätigkeiten. Schult die fein-motorik: durch das erlernen des webens und das eigenständige Weben wird das Feingefühl und die Motorik der Kinder geschult.

Der webrahmen hat eine fest verleimte Zahnleiste mit 17 Schlitzen. FÜr kindergarten und grund-schule: weben ist eine wichtige kreative Tätigkeit die im Kindesalter viele Eigenschaften fördert. Großes web-rahmen-set: zusätzlich zu dem kleinen Kinder-Webrahmen mit 4 cm Webbreite, werden außerdem noch ein Holzschiffchen, ein Anschlagkamm sowie ein Wendekamm mitgeliefert.
ZnačkaBetzold #ad
VýrobceBetzold #ad
Výška1.1
Délka8.66
Hmotnost0.19
Šířka6.5
Číslo díluVinco56314
ModelkaVinco56314