Top 9 Tischfussball Bälle – Hračky pro americký fotbal

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Firschoie

#ad

Firschoie 12 Tischfußball Kickerbälle,Tabletop Football aus ABS,32mm Mini Tischfussball Ersatzbälle, für Erwachsene Kinder Fußball Tisch Spiel Bedarf, 4 Farbkombinationen

#ad
Firschoie #ad - Hochwertiges material tischfussball bälle hergestellt aus hochwertigem Umweltschutzmaterial, ist es nicht leicht zu tragen und zu reißen, ungiftig und geschmacksneutral, leicht zu greifen, und Sie werden ein realistisches Gefühl zu Ihrem Tischfußball-Erlebnis mit diesen Bällen hinzufügen.

Multi-color nicht leicht zu verblassen tischfußball kugeln mit fortschrittlicher Technologie, nicht leicht zu verblassen, Erhältlich in 4 Farbkombinationen, orange und weiß, einschließlich blau und weiß, schwarz und weiß, Braun, die Ihre verschiedenen Farbwahlen zu erfüllen. Keine angst vor kratzern bälle für tischfußball ist sicher und langlebig, schnell und nicht leicht vom Tisch zu fliegen, glatte Oberfläche, so dass Sie sich keine Sorgen über Kratzer auf dem Tisch machen müssen.

Breite palette von anwendungen tischfussball ersatzbälle für aquarium Aquascape Ball, ist nicht nur das beste Geschenk Wahl für Fußball-Liebhaber, Anhänger Geschenk Ornamente, etc. Dekorationen, oder Kinder Begleiter Spielzeug. Standardgröße 32mmtischfußball kickerbälle passt für die meisten Standard-Kickerspiele und kann jeden alten Ball ersetzen, der abgenutzt oder verloren ist, was für Sie bequem zu tragen ist.
ZnačkaFirschoie #ad
VýrobceFirschoie #ad
Výška1.26
Délka1.26
Hmotnost0.53
Šířka1.26

2. GOODS+GADGETS

#ad

PU, ABS 35 mm sada 12 ks, PE, GOODS+GADGETS 12 ks Speedball Profi fotbalových míčků pro stolní fotbal stolní fotbal fotbal fotbal sada výběr různých druhů korek

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Na základě vlastní výroby a vývoje "in-house", lze drahé střední břicho vypnout. Kvalitní fotbalové míčky od speedball jsou od odborníků na stolní fotbal a nabízejí ambiciózní hráčům kickerů od začátečníků až po profesionály. Díky tomu se můžete nejlépe seznámit s různými provozními vlastnostmi v kombinaci s vaším stolem.

Tak získáte 6 různých typů míčků s jejich typickými vlastnostmi pro experimentování. Každý fotbalový míč byl vyroben z vybraného polyuretanu, aby přesně vyzdvihl herní vlastnosti, PE nebo ABS materiálu a nákladně potažen tak, které by měl mít příslušný míč pro stolní fotbal míč. Zde obdržíte celkem 12 fotbalových míčků se 2 kusy z každého ze 6 druhů míčků na stolní fotbal. Tím se shodují i důležité detaily, jako jsou vlastnosti jádra míče nebo potahu.

Bez ohledu na to, jakou hru preferujete a jaké vlastnosti má stolní fotbal pro kopačky, tak najdete ty nejvhodnější. Tak můžeme nabídnout poměr ceny a výkonu, jakož i přímého prodeje, který nemá obdoby. Tyto míčky kicker byly společně vyvinuty na kickerscene a přitom se stále více zlepšují technická stránka a funkce. Kdykoliv je možná i výměna kvůli jiným spoluhráčům a protivníkům pomalejší pro začátečníky, rychlé akce pro děti nebo velká přilnavost pro profesionální hry.
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGoods & Gadgets #ad
Číslo dílu40990021
Modelka40990021

3. PIQIUQIU

#ad

PIQIUQIU 8 kusů míčků na stolní fotbal v sadě fotbalových míčků kvalitní tiché stolní fotbal 32 mm pro stolní fotbal a stolní fotbal

#ad
PIQIUQIU #ad - Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Mini míčky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, světlé a krásné barvy, před nákupem prosím potvrďte velikost, průměr 32 mm 1, 26 a hmotnost 17 gramů, kterou potřebujete. Děkujeme. Nechte své fantazii volný průběh s těmito mini stolními fotbalovými míčky. Velmi rychlé dodání a dobrý produktový servis za skvělou cenu. Kicker 8dílná sada. Různé způsoby použití, ozdoby na zavěšení dárků. Fotbalový stůl náhrada fotbalu. Klasický vzor fotbalu/fotbalu vás dopraví na skutečné místo v terénu.
ZnačkaPIQIUQIU #ad
VýrobcePIQIUQIU #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílua

4. GOLDGE

#ad

černá a bílá, GOLDGE 8 ks stolních fotbalových míčů, mini míčky, stolní fotbal

#ad
GOLDGE #ad - 1, množství: 8 kusů, průměr, cca 32 mm. Grantie : nevystavujte prosím žádné neutrální nebo negativní hodnocení, pokud máte otázky v provozu, prosím nekontaktujte nás, do 24 hodin to dokážu perfektně vyřešit.3. Barva, černá a bílá, nebledne. Materiál, abS ekologické plasty. 4, vhodné pro stolní fotbal 135 cm. 2. 5.
ZnačkaGOLDGE #ad
VýrobceGOLDGE #ad
Číslo díluGTT8-GE1-DE
ModelkaGTT8-GE1-DE

5. CYBGQP

#ad

Míčky na fotbal na stolní fotbal míče, míčky na stolní fotbal, stolní fotbal míče, míčky na stolní fotbal, 6 kusů fotbalových míčů, stolní fotbal, stolní fotbal, 36 mm mini stolní fotbal náhradní míče

#ad
CYBGQP #ad - Vysoce kvalitní materiály fotbalových míčů: mini míčky na stolní fotbal jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ekologického ABS materiálu, s hladkým povrchem, silným a s dlouhou životností, nelétají snadno ze stolu a nepoškrábou stůl. Před nákupem si prosím ověřte velikost, kterou potřebujete.

Balení a velikost fotbalového míče: balení obsahuje 6 náhradních fotbalistů, každý stolní fotbal má průměr 36 mm, je vhodný pro většinu standardních stolních her pro kopačky. S těmito míčky dodáte realistický pocit. Naše kvalitní mini fotbalové míče vám umožní pokračovat ve hře stolního fotbalu a jsou nezbytností pro hraní a volný čas. Veselá fotbalová stolní hra: kicker míčky jsou dobrou volbou pro volný čas doma, díky hře budou lidé šťastní, v kanceláři a ve škole, zvyšují také interakci mezi lidmi a posilují vzájemný vztah.

Perfektní jako dárek pro fotbalové fanoušky, výplň sáčků na party, vánoční dárky, odměny ve třídě, dárky pro hosty a další. Náhradní fotbal: náhradní míčky jsou dobrým doplňkem pro stolní fotbal. Hmotnost fotbalu je mírná, takže neodletí tak snadno. Velmi rozšířené míčky na stolní fotbal: kromě použití jako stolní míče lze tyto mini fotbalové míče použít také jako dekoraci pro fotbalové večírky a narozeninové oslavy.
ZnačkaCYBGQP #ad
VýrobceCYBGQP #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0.02
Šířka3.94
Číslo díluLJB6HBZQ
ModelkaLJB6HBZQ

6. Disnace

#ad

8 kusů stolních fotbalových míčků 32 mm mini fotbal profesionální stolní fotbal vícebarevné náhradní míčky pro dospělé děti fotbal stůl hra potřeba

#ad
Disnace #ad - 8 kusů fotbalových míčkůtyto míčky lze kromě stolního fotbalového fotbalu použít také jako dekoraci pro fotbalové fanoušky, dětské hry nebo hračky a jsou nutností pro hry a volný čas. Informace o balíčkusada obsahuje 8 stolních fotbalových míčků v klasických barvách.

Robustní a s dlouhou životností stolní fotbal je vyroben z vysoce kvalitního ekologického pryskyřičného materiálu, který má dlouhou životnost a nevybledne snadno; povrch je hladký a stolní počítač se snadno nepoškrábe. Profesionální náhradní fotbal jako náhrada za stolní fotbal jsou naše výrobky kvalitní a mají dlouhou životnost, pestrobarevné a velmi dobré příslušenství, které nahradí ztracené nebo poškozené míče při stolních fotbalových hrách.

Iroké použití naše sada na kopy je nutností pro zábavné deskové hry a sportovní aktivity v každém herně, společnou hračkou, abyste si mohli užívat volný čas s přáteli a rodinou. S průměrem 32 mm a hmotností cca 17 g je vhodný pro většinu standardních stolních fotbalů.
ZnačkaDisnace #ad
VýrobceDisnace #ad
Výška1.18
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo dílu601-02204
Modelka601-02204
ZárukaBez záruky

7. Tibapla

#ad

8 kusů míčků na stolní fotbal 32 mm, stolní fotbal stolní fotbal náhradní míč, náhradní míčky stolní fotbal černý a bílý stolní fotbalový míč, stolní fotbal příslušenství

#ad
Tibapla #ad - Perfektní jako dárek pro fotbalové fanoušky, odměny ve třídě, vánoční dárky, výplň sáčků na party, dárky pro hosty a další. Naše náhradní míčky na stolní fotbal jsou skvělou volbou pro příležitostné sporty ve škole, v baru nebo v kanceláři a nepostradatelným doplňkem pro nadšence stolního fotbalu a profesionální stolní fotbalisty.

Náhradní fotbalnáhradní míčky jsou dobrým doplňkem pro stolní fotbalové hry. Velmi rozšířené kromě použití jako stolní míče lze tyto mini fotbalové míče použít také jako dekoraci pro fotbalové večírky a narozeninové oslavy. Balení obsahuje sada obsahuje 8 náhradních míčků na stolní fotbal, abyste si mohli hrát s přáteli a rodinou, každý míč má průměr 32 mm a je vhodný pro většinu standardních her pro jednoho i více hráčů. Vysoce kvalitní materiálynaše fotbalové míčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ekologické pryskyřice, snadno se nerozbijí a nepoškrábou stůl.

Mini fotbal v klasických barvách, odbourávat stres a bavit se. Skvělé příslušenství, mají hladký povrch, jsou silné a s dlouhou životností, nevyblednou, které nahradí ztracené nebo poškozené míče při hraní stolního fotbalu. Naše kvalitní mini fotbalové míče vám umožní pokračovat ve hře stolního fotbalu a jsou nezbytností pro hraní a volný čas. Hmotnost fotbalu je mírná, takže neodletí tak snadno. Veselá stolní hra stolní fotbal je společná hračka pro volný čas s přáteli a rodinou, doma, perfektní pro soutěže a soukromé použití.
ZnačkaTibapla #ad
VýrobceTibapla #ad
Výška1.26
Délka1.26
Šířka1.26

8. DOJA Barcelona

#ad

Fotbalové hry, DOJA Barcelona | Míčky na stolní fotbal 34 mm | balíček 6 | bílý stolní fotbal míč | stolní fotbal míče | mini fotbalový kickerbaelle | stolní fotbal profesionální/děti fotbal | koule

#ad
DOJA Barcelona #ad - Míčky na fotbal jsou perfektní, barové stolní fotbal a herny. Víme, aby se fotbalové míčky časem neopotřebovaly, že pro malou hru stolního fotbalu je důležité, proto jsou naše stolní fotbalové míčky velmi tvrdé a odolné proti nárazům a pádům. Jejich velikost vám umožňuje přizpůsobit se profesionálnímu stolu pro děti ve standardní velikosti, které se opotřebovaly nebo ztratily.

Míčky na stolní fotbal / příslušenství stolního fotbalu | hmotnost: 36 gramů | velikost: 34 mm | balení 6 | barva: bílá | pozor: naše pryskyřičné míčky nejsou vhodné pro stolní fotbal pro děti | Jiná jména a použití: stolní míčky pro dospělé, míčky pro stolní fotbal pro dospělé, míčky na stolní fotbal pro dospělé, profesionální míčky pro dospělé. Jeho vysoce kvalitní pryskyřičný materiál s dlouhou životností mu umožňuje udržovat si kvalitu po dlouhou dobu. Protože se nejedná o plastový míček, pokud potřebujete darovat fanouškovi hry nebo profesionálovi nebo pokud jste ztratili nebo jste opotřebili nějaké mini míčky z vašeho mini fotbalového fotbalového fotbalu.

Hledáte robustní fotbalový míč pro dospělé baelle pro děti, který nabízí trvanlivost a odolnost? Naše fotbalové míčky nabízejí vysokou kvalitu, takže můžete snadno vyměnit staré profesionální mini stolní fotbalové míčky, aby se přizpůsobily vašim požadavkům. Míč na fotbalový míč má průměr 34 mm a hmotnost 36 gramů. Ideální pro profesionální stolní fotbal dospělé, nedoporučujeme jej vybírat pro příslušenství mini fotbalového fotbalu. Pozor! - 100% záruka vrácení peněz - pokud máte nějaké problémy s naším výrobkem, kontaktujte nás prosím pro výměnu nebo zaslání peněz zpět.
ZnačkaDOJA Barcelona #ad
VýrobceDOJA Barcelona #ad
Hmotnost0.08
Číslo díluFBA-SAM-BOFU-6

9. Ailvor

#ad

černá bílá, míčků na stolní fotbal, fotbalový stůl hra 32 mm, 12 kusů fotbalových míčů, náhradní míčky pro dospělé a děti

#ad
Ailvor #ad - Ideální dárek design v černé a bílé barvě, klasický a cool vzhled, sada míčků na stolní fotbal jsou ideální dárky pro děti a milovníky fotbalu, udělejte jim překvapení. Díky hře budou lidé šťastní, zvyšují také interakci mezi lidmi a posilují vzájemný vztah.

Iroké použití tyto míčky lze použít jako dárkové balíčky na dětské party, akvarijní koule Aquascape, ocenění do školních soutěží, dekorace atd. Materiál a velikost míčky jsou vyrobeny z abs materiálu s hladkým povrchem, struktura je silná a má dlouhou životnost. Zábavná stolní hra fotbalové míčky jsou dobrou volbou pro volný čas doma, v kanceláři a ve škole.

Průměr 36 mm a hmotnost 25 gramů, vhodná hmotnost brání tomu, aby míčky na stolní fotbal vyletěly ze stolu. Sada 12 kickerballbalení obsahuje 12 kusů míčků na stolní fotbal, dostatečné množství a lze jej použít jako náhradu za rozbité míčky při stolních fotbalových hrách.
ZnačkaAilvor #ad
VýrobceAilvor #ad
Výška1.42
Délka1.42
Hmotnost0.06
Šířka1.42