Top 10 Zubehör Seat Ateca – Interiérové panely do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Skoda

#ad

Skoda 5JA0611079B9 Odpadkový koš Obložení dveří Odpadkový koš Odpadkový koš Dveře černý

#ad
Skoda #ad - Originální skoda odpadkový koš na obložení dveří. Barva: černá. Místo montáže: na hraně odkládací přihrádky v předních dveřích. 100% přesný tvar, protože originální příslušenství Skoda.
ZnačkaSkoda #ad
VýrobceSKODA #ad
Výška0.79
Délka9.45
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu5JA0611079B9
Modelka5JA0611079B9

2. CGEAMDY

#ad

Univerzální dveřní obložení nástrojů pro odstraňování ozdobných lišt, sada 5 kusů klínů na ozdobné lišty do auta, pro obložení interiéru a rádio, CGEAMDY Nářadí na demontáž auta

#ad
CGEAMDY #ad - Protiskluzová a silná rukojeť může zabránit jeho spadnutí, když je používána, umožňuje vám používat s menším úsilím a zlepšit efektivitu při stříhání různých vnitřních i venkovních automobilů. Vysoce kvalitní materiál: balení obsahuje 5 kusů nástrojů na odstranění. Několikanásobné použití : profesionální sada je ideálním nástrojem pro odstraňování obložení z interiéru a exteriéru auta, odznaků, včetně dveřních výplní, odstraňovače tahů, úzkých okrajů, upevňovacích prvků, okenních obložení, klipů, rádia, audia, odstraňovačů přístrojových desek, tvarů, odstraňovače klipů a polstrování a tak dále.

Ostrý a čistý okraj obkladového nástroje zajišťuje dobrý účinek při používání a zahnutá a ultratenká hlava klipu může dosáhnout omezených oblastí, aniž by se přerušila obložení. Vyrobeno ze super odolného termoplastického materiálu v oem kvalitě s vysokou řemeslnou prací, snadno se zlomí.

Snadné používání: jednoduchá instalace nebo odstranění příslušenství do auta bez poškození povrchu vašeho auta. Super lehký a přenosný, dostatečně robustní pro dlouhodobé používání, tvrdší než běžné ABS, můžete je uložit kamkoli nebo nosit v tašce, netoxický a ekologický design, když nejste v provozu. Ergonomický design: sada nářadí na odstraňování zastřihování je vyrobena v souladu s ergonomickým designem se super lehkými a jednoduchými funkcemi ruky. Jsou odolné proti poškrábání a neškodným designem k autolaku v celé modifikaci.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Tools
ModelkaCGEAMDY-Tools

3. CGEAMDY

#ad

Diamanty pro většinu rovných větracích otvorů růžová1, obložení klimatizace, CGEAMDY 10 ks ozdobných proužků pro klimatizaci automobilů, příslušenství interiéru auta

#ad
CGEAMDY #ad - Estetika a personalizace: elegantní a inovativní design s třpytivými křišťálovými diamanty, který je velmi kvalitní a ukazuje váš osobní vkus. Oblast použití: tyto proužky těsnění pro odvod vzduchu se hodí pro všechny rovné mřížky pro odvod vzduchu klimatizací, ale ne pro zakřivené/kulaté/zakřivené mřížky pro odvod vzduchu.

Co obdržíte: obdržíte 10 kusů bling car air breathing trim, tyto pásky jsou cca 20 cm dlouhá a hodí se do většiny vzduchových dechů. Jsou velmi odolné, šetrné k životnímu prostředí a bez zápachu a nedráždí se snadno a nevyblednou. Snadná instalace : před instalací jednoduše vyčistěte větrací otvory klimatizace, porovnejte velikost větracích otvorů, odstřihněte délku větracích otvorů nůžkami a otevřete ozdobný proužek ve tvaru U, aby se zacvakl.

Je to perfektní vnitřní příslušenství pro vaše auto. Materiál: tyto ozdobné proužky pro větrací otvory automobilů jsou vyrobeny z kvalitního chromovaného PVC s intarzií z třpytivých štrasových kamenů.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-ZST2
ModelkaCGEAMDY-ZST2

4. LFOTPP

#ad

2 kusy Auto Air Vent kryt pro Kodiaq Karoq zadní sedadlo klimatizace Outlet Cover

#ad
LFOTPP #ad - Materiál: vysoce kvalitní ABS plast. Pro Škoda kodiaq karoq 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023. Neovlivňuje funkci větrání původního auta. Zabraňte tomu, aby prach a malé předměty blokovaly vývod vzduchu. Snadná instalace, není zapotřebí žádné nástroje, lze umístit za minutu.
ZnačkaLFOTPP #ad
VýrobceLiFan #ad
Číslo dílukodiaq1001

5. LFOTPP

#ad

LFOTPP Auto Air Vent kryt pro Ateca zadní sedadlo klimatizace Outlet Cover 2 kusy

#ad
LFOTPP #ad - Snadná instalace, není zapotřebí žádné nástroje, lze umístit za minutu. Neovlivňuje funkci větrání původního auta. Pro seat ateca 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023. Materiál: vysoce kvalitní ABS plast. Zabraňte tomu, aby prach a malé předměty blokovaly vývod vzduchu.
ZnačkaLFOTPP #ad
VýrobceLiFan #ad
Číslo díluLIFAN00032

6. CGEAMDY

#ad

Ozdobná lišta, vícebarevné ozdobné proužky pro většinu větracích otvorů stříbrné, příslušenství do auta, do auta styling, větrací mřížka, 20 kusů dekorace do ventilačního otvoru

#ad
CGEAMDY #ad - Kromě toho je toto autopříslušenství ohebné, vodotěsné a odolné proti korozi. Kompatibilita: naše příslušenství pro vnitřní obložení klimatizace je vhodné pouze pro auta a klimatizace s rovnou mřížkou pro odvod vzduchu, ne pro zakřivené, klenuté nebo kulaté osoby.

Snadná instalace: změřte délku každé mřížky pro odvod vzduchu a nakrájejte ji na příslušnou délku, pak ozdobný pásek složte rovně a začleněte jej do výpustného listu vzduchu. Měří 20 cm. A nedochází k poškození při dlouhodobém používání, velmi dlouhá životnost a spolehlivost. Díky novému designu povrchové úpravy je auto krásnější a individuální a ukazuje váš jedinečný vkus. Co obdržíte: obdržíte 20 kusů krytek výfuku vzduchu do auta.

Můžete je také sdílet s přáteli nebo příbuznými, kteří mají auto. Custom dekorace: tato lišta pro odvod vzduchu může vaše auto vypadat jasně a krásně. Kvalitní materiál: náš klimatizační pásek do auta je vyroben z ekologické měkké pvc gumy s vynikající pružností a lepicími vlastnostmi. Zkontrolujte prosím typ mřížky pro odvod vzduchu, pokud se nehodí k vašemu autu nebo klimatizační jednotce.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-ZST1
ModelkaCGEAMDY-ZST1

7. SHAOHAO

#ad

SHAOHAO Kryt Air Vent pro Seat Ateca/Kodiaq Karoq ochranný kryt mřížka nasávání vzduchu kryt klimatizace Outlet Cover 2 kusy

#ad
SHAOHAO #ad - 2 * větrací víko. Abs materiál, velmi dlouhá životnost. Chraňte otvor pro odvod vzduchu z klimatizace, abyste zabránili vniknutí cizích těles do klimatizace vozidla. Pro seat ateca / cupra ateca 2016-2022 2023 / Škoda kodiaq karoq 2017–2023, materiál ABS s lepidlem, snadná instalace, není nutné žádné nářadí. Pro seat ateca / cupra ateca 2016-2022 2023 / Škoda Kodiaq Karoq 2017- 2023. Pro seat ateca / cupra ateca 2016–2022 2023 / Škoda kodiaq karoq 2017–2023.
ZnačkaSHAOHAO #ad
VýrobceSHAOHAO #ad
Číslo díluSeat
ModelkaSeat

8. EXFEA

#ad

Nálepka,, Knoflík Zapalování, dekor, Trim, Stop, Tlačítko z uhlíkových vláken, Hellogirl auto stylingová nálepka univerzální Auto Motor Start, Start, Stop, tlačítkový spínač, příslušenství

#ad
EXFEA #ad - Snadno se používá, snadno se odstraňuje a nepoškozuje kvalitní, neoznačující lepidlo na vnitřní dekoraci. Snadná instalace: kryt automatického startovacího tlačítka lze přímo zasunout pro nedestruktivní instalaci.

Lze natáhnout o 180 stupňů. Velikost je: 4 cm * 5 cm. Při nákupu si prosím vyberte obchod "Mioloe", jiné obchody neposkytují záruku kvality a služeb. Univerzální: kryt automatického startovacího tlačítka je vhodný pro většinu aut. Nelze snadno zlomit a stárnout, může zajistit maximální pevnost a trvanlivost a tím prodloužit životnost. Vynikající design: povrch z uhlíkových vláken, špičková móda, hladký povrch výrobku bez poranění rukou.

Vysoce kvalitní materiály: materiál hliníkové slitiny má dlouhou životnost, je odolný proti korozi a poškrábání. Perfektní dekorace: tento kryt na start/stop motoru nejen zjemní váš vůz, ale může také účinně chránit originální díly auta před prachem, poškrábáním a opotřebením.
ZnačkaEXFEA #ad
VýrobceEXFEA #ad
Číslo dílu1
Modelka1

9. VICDUEKG

#ad

Styling do auta, DIY větrací mřížka, ozdobné lišty, 20 cm, VICDUEKG 10 kusů dekorací do auta, pásky, příslušenství do interiéru pro většinu větracích otvorů červená, vnitřní výbava

#ad
VICDUEKG #ad - Před objednávkou prosím zkontrolujte, zda je vaše mřížka na větrací otvory rovná. Vnitřní lišta automobilového oblečení má klipovou konstrukci ve tvaru U, pomocí kterého lze větrací mřížku snadno upnout, aniž by spadla. Co dostanete – 10 kusů větracích lišt do auta, dostatečné množství na pokrytí vašich každodenních dekoračních a náhradních potřeb a vytvoření šarmantní krajiny ve vašem autě.

Personalizovaná dekorace – vzduchové pásky do auta mají velmi světlou barvu, která okamžitě oživí interiér vašeho auta a udělá z něj skvělý a jedinečný! Naše lišta vnitřního obložení auta také zabraňuje pronikání prachu do mezery, takže vaše auto vypadá čistě a pořádně. Použitelné typy – tyto dekorační proužky pro větrací otvory jsou vhodné pro všechny modely s rovnými mřížkami pro odvod vzduchu pro klimatizace, ne pro obloukové/kulaté/zakřivené mřížky pro odvod vzduchu.

Snadná obsluha – nejprve změřte délku každé mřížky výstupu vzduchu a vyřízněte příslušnou délku, pak jednoduše zaklapněte mřížku vývodu vzduchu. Prémiový materiál – tyto větrací mřížky pro klimatizační zařízení do auta jsou vyrobeny z kvalitního, chromovaného měkkého materiálu PVC, nevyblednou a spadnou, nepoškrábou auto, těžko se lámou, mají dlouhou životnost, bez problémů vhodné pro odvod vzduchu. Nebo je můžete také sdílet se svými přáteli a rodinou.
ZnačkaVICDUEKG #ad
VýrobceVICDUEKG #ad

10. CGEAMDY

#ad

CGEAMDY 2 ks Auto Start-Stopp Knoflík Kryt Lesklý dekorativní kroužek, slitina štras Auto Tlačítko Prsten, stylové a okouzlující dámské dekorace do auta modrá

#ad
CGEAMDY #ad - Snadná instalace: každý křišťálový kroužek má 2 kusy lepicí pásky, jednu stranu lepicí pásky, odtrhnout lepicí fólii, který se hodí k povrchu vašeho auta. Iroké možnosti použití: tyto emblémy startování motoru můžete použít k ozdobení tlačítka start-stop, Vánoce, tlačítka automatického klimatizace, stick-shift atd.

Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny a polymerové hlíny, která je robustní a má dlouhou životnost. Dobře ozdobí vaše auto: malý ďábel třpytivý dekorativní prsten zkrášlí vaše knoflíky a ukáže vaši individualitu. Je to ideální dárek pro vaši rodinu a přátele na narozeninové oslavy, tlačítek pro ovládání hlasitosti, rádiového spínače, výročí a díkůvzdání. Vsazené mnoha světlými třpytivými křišťálovými štrasovými kamínky a s dvojitými krystaly na prstenu.

Můžete si také vybrat nebo přizpůsobit svůj ozdobný prsten interiéru vašeho auta, aby lépe odpovídal vašim estetickým vlastnostem. Sparkly kristall dobře ozdobí interiér vašeho auta. Musíte pouze naklonit místo instalace, můžete si vybrat ten, namířit na spodní stranu kroužku a silně jej přitlačit, odtrhnout fólii na druhé straně lepicí pásky, zacílit na tlačítko zapalování a pevně přitlačit. Vypadá blýskavě jako drahokam a stane se atraktivní dekorací ve vašem autě. Je to také jedinečný a jemný dárek pro ženy.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Ring
ModelkaCGEAMDY-Ring