Top 10 Zocker Zubehör – Nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Namofactur

#ad

Namofactur Gamer Dárky personalizované I osvětlení pokoje nástěnná lampa v černé barvě I provoz na baterie

#ad
Namofactur #ad - Dekorativní lampa do ložnice, obývacího pokoje, pro zockerbue. Rozměry cca : 34 cm x 31 cm i individuální unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher. Výjimečné dárky made in germany – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Provoz na baterie 2x CR2032. Lakováno v černé barvě.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Výška12.2
Délka13.39
Šířka0.12
Číslo díluFaust MDF
ModelkaFaust MDF

2. MY LAMP

#ad

2 m, TV obrazovku a PC monitor, USB pro HDTV 40–60", LED pásky pro TV podsvícení, televizor, opakovaně použitelné, podsvícení, USB LED osvětlení

#ad
MY LAMP #ad - Konektor 3 × 10 cm. Před umístěním proužku očistěte povrch. S mini infračerveným dálkovým ovládáním〗, led pásek se ovládá pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky.

Vyhovuje německému zákonu prodsg - respektujte prosím právní předpisy země, ve které se nacházíte 〖Velmi vysoký jas〗LED TV podsvícení, LED pásek je vybaven velmi silnými LED diodami. Jas lze také ovládat. Balení obsahuje led pásek 4 × 50 cm, není nutné žádné další zkracování nebo stříhání, protože pásek byl již nastříhán, USB kabel 1 × 50 cm.

Nejlépe izopropanem. 16 barev a 4 dynamické režimy〗led osvětlení, díky tomu máte větší výběr barev. 1 × dálkové ovládání. Silná oboustranná lepicí páska〗 tv podsvícení, samolepicí, jednoduše odstraníte ochrannou fólii. Díky této kvalitě je svítivost velmi silná. Předem nastříhané proužky〗 led proužky, usb 5 voltů.
ZnačkaMY LAMP #ad
Výrobceshenzhen haoqidian shiye co.,ltd #ad
Výška0.71
Délka6.5
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo díluHQD-08
ModelkaHQD-08

3. Paladone

#ad

Paladone Playstation Icons Light se 3 světelnými režimy – hudební aktivní osvětlení herny, 31 x 7 x 11 cm

#ad
Paladone #ad - Okamžitě rozpoznatelné, každý bude chtít. Osvětlete noc: osvětlete svou ložnici symboly a symboly velmi oblíbeného a zábavného herního systému PlayStation Symbol PlayStation osvětluje tmu jemným, barevným třpytem.

Oficiálně licencovaný produkt. Začátek hovoru: když pořádáte svou příští party nebo příští herní večer u vás doma, přimějete všechny, aby mluvili o svém legendárním, stylovém symbolu PlayStation . Perfektní dárek: tento okamžitě rozpoznatelný symbol playstation je skvělým dárkem pro geeky a fanoušky oblíbeného herního systému. Technické údaje: usb nebo světlo na baterie, cca 30 cm široký x 10 cm vysoký.

Režimy: toto světlo má 3 různé světelné režimy se standardním osvětlením a nastavením barevných fází pro speciální efekty. Perfektní jako jedinečný dárek nebo dárek k narozeninám. Usb kabel, 3 x aaa baterie nejsou součástí dodávky. Použijte tuto novou dekoraci pro tematický prostor. Je hudební kreativní, takže můžete zvuk rozvinout.
ZnačkaPaladone #ad
VýrobcePaladone #ad
Výška4
Délka2.75
Hmotnost0.22
Šířka12
Číslo díluPP4140PS
ModelkaPP4140PS
ZárukaNo warranty.

4. FGRYB

#ad

Stmívatelný, ložnice, změna barvy, FGRYB LED pásek 30 m RGB, synchronizovaný s hudbou, ultra dlouhý, světelný pásek do domácnosti, kuchyně,, světelný řetěz s dálkovým ovládáním a aplikací Bluetooth

#ad
FGRYB #ad - Metoda dvojitého ovládání tento led světelný pásek lze ovládat nejen dálkovým ovládáním, ale také pomocí aplikace Bluetooth. Diy řezný led pásek s délkou 30 m led pásky fgryb mají 2 role * 15 m rozšířený design, pro splnění vašich dekorativních potřeb pro různé prostorové uspořádání. Kompatibilní se všemi druhy chytrých telefonů Android a iOS. Led pásky dobře drží na každém suchém, takže si nemusíte dělat starosti, čistém a hladkém povrchu, že se světelný pásek uvolní před nalepením prosím potvrďte správnou polohu.

16 milionů rgb barevného světla a 28 barevných režimů, jako je statické, blikání, rychlost a jas můžete přizpůsobit podle svých představ. Dlouhý led pásek se značkami linií řezu můžete přizpůsobit různým tvarům svého led pásku upozornění: přípojky nejsou součástí dodávky, kuchyně, plná délka 100 stop je vhodná do ložnice, verandy, stropu, pokoje, musíte si koupit další 4pólové tužky pro opětovné připojení. Funkce synchronizace hudby a časovačesvětelný pásek s funkcí synchronizace hudby, s hudbou pro vytvoření romantické, uvolněné a veselé atmosféry na party, zabudovaný vysoce citlivý mikrofon, party až na vrchol.

Snadno ovladatelná aplikace na vašem chytrém telefonu, se kterou můžete měnit barvy a světelné efekty. Pomocí nastavení časovače můžete nastavit čas pro zapnutí a vypnutí inteligentního světelného proužku, změna barvy světel v rytmu zvuku a hudby, takže vás světlo bude doprovázet při spánku nebo probuzení. Snadná instalace a silné lepidlo světelný pásek se dodává se silným samolepicím lepidlem, které se snadno instaluje bez dalších nástrojů. Stmívatelné led pásky rgb led pásky s proměnlivými barvami používají vysoce kvalitní led korálky 5050 smd led, skákání, nízký vývin tepla, vzpěra a další, vysoký jas, silné a robustní.
ZnačkaFGRYB #ad
VýrobceFGRYB #ad
Hmotnost0.99

5. LEON FOLIEN

#ad

LED herní zóna – nápad na dárek pro hráče personalizovaný se jménem osvětlení pokoje nástěnná lampa – dekorace pokoje – zvláštní dárky pro fanoušky videoher – kluci, přítele, muži

#ad
LEON FOLIEN #ad - To ale po několika dnech zmizí. Personalizovaná herní nástěnná dekorace nástěnná dekorace změna barvy lampa MDF dřevo světlo nápad na dárek pro hráče, chlapce, muže, přítele, Vánoce.

Rozměry cca : 31 cm x 48 cm i individuální unikát - Zvláštní dárky pro fanoušky videoher. K dispozici ve 13 různých barvách dřeva MDF. Texty a jména se ve dřevě vypálí pomocí moderní laserové techniky, takže není možné zabránit zápachu kouře. Made in germany - ručně vyrobeno v Bádensku-Württembersku. Světlo lze přidat ve studené a teplé bílé barvě nebo 5 dalších LED barev, možnost výběru zcela podle vašeho vkusu, tahový spínač pro snadné zapnutí a vypnutí.
ZnačkaLEON FOLIEN #ad
VýrobceLEON-FOLIEN GmbH #ad
Výška1.18
Délka12.2
Šířka18.9
Číslo dílu8251252g
ModelkaG LF 00K

6. Kangtaixin

#ad

Hudba, šestiúhelníkové RGB panely – šestiúhelníkové plástvové nástěnné světlo, chytré,, LED šestiúhelníkové herní nástěnné svítidlo, hexa, synchronizované dekorace, 8 ks, nástěnné osvětlení

#ad
Kangtaixin #ad - Barvu světla, jas a světelný režim lze zcela jednoduše nastavit na telefonu. Každý box obsahuje 8 desek boční délka: 4, ujistěte se, 1 dálkové ovládání, 12 lepicích podložek, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pokud je výrobek vadný nebo máte nějaké problémy, my Vám ho vyřešíme hned po prvním čase.

Kromě toho je ideální jako dárek pro děti jako noční světlo nebo jako lampička na noční stolek pro děti. Všestranné: kromě osvětlení lze herní panel rgb použít také jako nástěnné herní světlo, obývací pokoj, abyste mohli ozdobit svůj hernu neočekávanými efekty pro pokoj, stěny a ložnici. Kvalitní servis: pro napájení šestiúhelníkových panelů můžete použít powerbanku, průměr: 9 cm, 5 cm tloušťka: 2 cm, 1 síťový kabel, notebook nebo jiný usb přístroj 5 v, že nás včas informujeme, 2 A. Smart app ovládání: šestiúhelníkové nástěnné svítidlo využívá pokrokovou technologii IC, lze připojit přímo z vašeho mobilního telefonu.

Krásný a s dlouhou životností: každý rgb voštinový panel je vybaven vysoce kvalitními LED žárovkovými perlami, pouzdro je trvale kvalitní plast, světlo je jasné a rovnoměrné, který je průsvitný i robustní. Hudební režim: šestiúhelníkové světlo reaguje v reálném čase na vaši hudbu přes integrovaný mikrofon nebo při zapnutém hudebním režimu, pokoj, perfektní pro dekorační herní pokoj, obývací pokoj, stěnu k dostání také jako dětská noční lampa nebo dětská lampička na noční stolek.
ZnačkaKangtaixin #ad
VýrobceKangtaixin #ad
Výška3.62
Délka8.07
Hmotnost1.21
Šířka5.43
Číslo díluHexagon Lights
ModelkaHexagon Lights

7. Dreamy Cubby

#ad

Příslušenství pro playstation, lampa Playstation s funkcí 16 barev – nabíjení Usb, dětské LED svítidlo, Iluzní noční světlo 3D, herní dekorace, používá se pro dekoraci pokojů

#ad
Dreamy Cubby #ad - Osvětlete večer jako podsvícení svou hernu symboly a ikonami oblíbeného a zábavného herního systému. Perfektní dárek: ideální pro zdobení ložnic, obývacích pokojů, barů, den svatého valentýna, nový rok, heren, herních soutěží, obchodů a hotelových pokojů.

Ideální dárek pro muže a děti. Ochrana očí: hrací světlo je měkké a rovnoměrné, neblikající a stmívatelné, neoslňující, bezpečné pro dětské oči. Noční světlo s 3d iluzí: dekorativní lampa pro hráče může ukázat úžasné vizuální 3d efekty. Led světlo může vašemu dítěti pomoci cítit se bezpečně a rychleji usnout. Smart touch může měnit 7 barev světla a dálkové ovládání může nastavit 16 barev, 4 režimy změny barev a jas pro příjemný zážitek.

2 druhy napájení 3 aa baterie nebo usb kabel doporučeno, usb kabel lze připojit k notebooku, přenosné powerbance, stolnímu počítači, USB nabíjecímu adaptéru atd. Optická akrylová deska s laserovým gravírováním vám může představit zajímavé vzory. Ideální na Vánoce, narozeniny atd. Snadná obsluha: 3d noční světlo lze ovládat dvěma způsoby.
ZnačkaDreamy Cubby #ad
VýrobceZhongshan Arctic Leopard Home Co.,Ltd #ad
Výška3.15
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo dílu1104
Modelka1104

8. TVLIVE

#ad

TVLIVE LED pásek, změna barvy, LED pásky s ovládáním aplikací, Bluetooth RGB LED 15 m, barevný světelný řetěz do ložnice, obývacího pokoje, barové dekorace, hudební režim

#ad
TVLIVE #ad - Kompletní led pásek obsahuje 2 role s 7, 5 m dlouhým led páskem, 1× eu síťový zdroj, 1× infračervené dálkové ovládání, 1× ovladač a 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Můžete také použít infračervené dálkové ovládání pro přímé ovládání. Světlo je rovnoměrné a měkké a neoslňující.

Led pásek synchronizace hudby s hudebním režimem nebo režimem mikrofonu se barva led pásku změní pomocí rytmu hudby nebo mikrofonu. 28 dynamických režimů, hudební režim, změna barvy, nastavení jasu a praktická funkce časovače. Vytvořte kreativní akcenty na své skříně a pracovní desky pomocí RGB barvy LED pásku. Světelný pásek lze snadno seříznout a spojit s jinými led světelnými řetězy, které lze všechny 3 LED diody stříhat podél řezných značek. Multiscénní použití led pásky s velmi jasnými led vyzařují živé, vánočních stromků, stropu, počítače, ložnice, kuchyně, světlé a barevné osvětlení pro vytvoření pestrého světa.

Ovládání pomocí aplikace a dálkové ovládání přes bluetooth vám aplikace pro smartphone nabízí rozšířené ovládání vašeho inteligentního led pásku, jako např. Jednoduše vyberte v aplikaci možnost "Režim hudby" nebo "režim mikrofonu" a poté klepněte na hudbu v aplikaci. Zkrášlete si celý svůj domovultralehký led pásek 15 m 2 x 7, verandy, obývacího pokoje, především na party, dovolenou, skříně, aby naplnil váš domov kvalitním osvětlením a barvou. Vnitřní rgb led pásek lze použít k ozdobení vašeho pokoje, skříně, TV.
ZnačkaTVLIVE #ad
VýrobceTVLIVE #ad
Číslo díluYC-5050
ModelkaYC-5050

9. Bozhihong

#ad

Dospělé, ložnice/party, Bozhihong LED projektor hvězdné oblohy pro děti

#ad
Bozhihong #ad - Tento 3barevný světelný projektor červená, zelená podporuje jednobarevné, dvoubarevné a tříbarevné světelné efekty, modrá, které lze přepínat ručně nebo automaticky a vytvořit až 16 režimů osvětlení. Projekční efekt třpytivých hvězd a mraků je jasnější a živější. Asný hvězdný projektor: projektor hvězdné oblohy využívá pokrokovou technologii v kombinaci s 3d technologií pro výjimečný vizuální zážitek.
ZnačkaBozhihong #ad
VýrobceBozhihong #ad
Výška3.14
Délka6.3
Hmotnost1.76
Šířka6.3
Modelka‎‎HR-A1

10. Ustellar

#ad

USB napájení Ambient Lamp, Ustellar RGB Lightbar, měnící se barvy herní TV podsvícení s dálkovým ovládáním, hudební synchronizace RGB IC LED Light Bar, 8 dynamických režimů pro pokoje herní dekorace

#ad
Ustellar #ad - Jednoduché použití okamžitě připraveno k použití, stabilní ovládání, žádné komplikované nastavení, vynikající integrovaný režim, není třeba zabírat WiFi. Zapomeňte na to, kde je umístěno dálkové ovládání, můžete také přímo stisknout tlačítko na LED svítidle.

Dné bílé světlo. Všestranné použití napájení lze provádět přes usb port, televizi, vhodné pro pc, hry, dekoraci pokoje, monitor, USB nabíjecí konektor atd. Dva druhy ovládání led světlo lze ovládat dálkovým ovládáním. Veselé barvy led rgb světelná lišta má osm dynamických režimů díky technologii ic, díky kterým se fádní stolní počítač ožívá a dokáže vytvořit lepší náladu.

Základna lehké světelné lišty je odnímatelná a lze ji použít na více scén. Synchronizace hudby jsou zabudovány tři různé režimy synchronizace hudby, které se mohou měnit se zvuky v okolí, aby bylo možné lepší ponoření.
ZnačkaUstellar #ad
VýrobceDongguan DaXian Lighting Technology Co., LTD. #ad
Hmotnost0.9