Top 10 Theraband Original Set 2,5m – Odporové pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GYMERK

#ad

Silový trénink a fyzioterapii, ideální na jógu, GYMERK Fitness pásy 3dílná sada, pilates, taška na přenášení a návod na cvičení, fitness pás s dveřním kotvou, 1,8 m gymnastický pás se 3 stupni odporu

#ad
GYMERK #ad - Vysoce kvalitní fitness pásky: není snadné se zlomit nebo odtrhnout. Nelepí, lidé s alergií na latex je mohou bezpečně používat. Bez ohledu na to, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Ať už jste začátečník nebo profesionální sportovec, materiály bez latexu, ekologické a s dlouhou životností, gymnastický pás vám může přinést lepší zážitek.

E uděláme vše pro to, abychom vám nabídli nejlepší kvalitní řešení, jaké dotazy k produktu máte, a všechny vaše dotazy zodpovíme do 12 hodin. Profesionální značkový poprodejní servis: máme profesionální poprodejní tým a poprodejní servis byl velmi chválen. Snadná obsluha a nošení: gymnastický pás váží pouhých asi 420 gramů a je dostatečně kompaktní na nošení. Vybaveno speciální látkovou taškou, venku nebo dokonce na cestách, ve fitness studiu, udržujte svůj gumový pásek organizovaný při sportu, abyste jej mohli vzít všude s sebou.

1, pilates, rehabilitaci, silový trénink, v kombinaci s kotvou dveří můžete svůj trénink zcela jednoduše upravit. Výborně se hodí na jógu, 8 m dlouhý fitness pásek s kotvou dveří a třemi stupni odporu: Fitness pásek se dodává s dveřní kotvou, fyzioterapii, kulturistiku a zlepšení flexibility. Nabízíme plnou náhradu na 60 dní a bezplatnou službu výměny po dobu jednoho roku. Ať už doma, bude vaším nejlepším tréninkovým partnerem.
ZnačkaGYMERK #ad
VýrobceGYMERK #ad
Číslo dílutpe03-001
Modelkatpe03-001
Záruka1 rok záruka výrobce

2. VEICK

#ad

Heimgymnastik für Männer und Frauen, Physiotherapie, Yoga, Stretching, VEICK Fitnessbänder Widerstandsbänder Set Klimmzugband Fitnessband Bänder für Calisthenics Pilates

#ad
VEICK #ad - Verwenden. Mobiles fitnessstudio, überall durchgeführt werden. Von kindern bis hin zu älteren Menschen kann jeder beruhigt trainieren. Widerstandsbänder vier stück set gelb 10 pfund, rot 15 pfund, schwarz 25 pfund, 82in x 0.

2in x 03in, 82in x 1. 2in x 08in, lila 35 pfund, 82in x 02in x 05in, 82in x 1. 2in x 1. 3in. Veickトレニンーグチューブは非常に軽量で、持ち運びや収納に非常に便利です。. Es testet seine toleranz gegenüber Schnappschüssen, Dehnungen und Schwitzen rigoros. Geeignet für jedes szenario, am besten geeignet für beliebte projekte wie yoga und pilates, muskelkraftübungen und Kraftgewichtheben verwendet. Legen sie es gut in eine aufbewahrungstasche, vielseitig veick Übungsriemen-Set, Dehnübungen, und Sie können es auch in Ihrem eigenen Haus, und oft für allgemeine Übungen, Büro, Park usw.

Ausgezeichnete qualität und haltbarkeit veick trainingsgurte verwenden Naturkautschuklatex, das stärkeren und hochintensiven Dehnungen standhält. Es ist einfacher zu tragen als große sportgeräte, muskelaufbau Knöchelriemen und Türankerbefestigung, spart Platz und verbrennt langsam Fett, Training kann zu Hause und draußen, wenn Sie möchten.
ZnačkaVEICK #ad
VýrobceVEICK #ad
Výška4.33
Délka7.48
Šířka3.94

3. Zacro

#ad

Pilates, silový trénink pro muže a ženy, Zacro Resistance Bands, pomoc při shybech, na jógu, fitness pásy, fyzioterapii, sada odporových pásů s dveřní kotvou, trénink

#ad
Zacro #ad - Komplexní trénink celého těla: kolekce z 6 odporových pásů umožňuje trénink celého těla. Různé stupně odporu: objevte naše odporové pásy s 6 různými barevně odlišenými pásky, žlutá 30–50 lbs, azurová 20–35 lbs, které nabízejí různé stupně odporu: fialová 15–25 lbs, lilib. Resistance bands kompletní s profesionální dveřní kotvou, tréninkovým plakátem a úložnou taškou můžete svůj tréninkový prostor nastavit kdekoli za pouhých 60 sekund.

Přizpůsobte si svůj trénink individuálně tím, oranžová 40–80 liber, červená 50–125 liber a zelená 60–170 lb. E použijete jeden pásek nebo zkombinujete více, abyste zvýšili výzvu. Odporové pásy byly přísně testovány na trvanlivost a nabízejí výjimečnou odolnost bez kompromisů v kvalitě. Přenosné a uživatelsky přívětivé: naše tréninkové odporové pásy jsou kompaktní a lehké. Ať už se snažíte o větší flexibilitu, rehabilitaci ramen, záda, benchpress, shyby nebo více, existují odporové pásy pro vaše potřeby.

Sada odporových pásů umožňuje efektivní trénink všude tam, kde najdete vhodný rám dveří, a je zajištěno bezstarostné použití. Pro pohodlný trénink: zvyšte svůj tréninkový zážitek pomocí dveřní kotvy, která vám umožní upevnit odporové pásy na stabilní dveře pro celou řadu univerzálních tréninkových jednotek. Fitness pásy určené pro osoby s hmotností od 90 do 300 liber. Fitness pásy zažijte pozoruhodnou elasticitu, kterou lze natáhnout až trojnásobně své původní délky.
ZnačkaZacro #ad
VýrobceZacro #ad
Hmotnost3.09

4. BLACKROLL

#ad

Pasy na fitness. Tréninkové pásy s různou silou odporu lehká – střední – silná – extrémní pro stabilní svalstvo. Samostatně nebo v sadě v různých barvách., vícebarevné, Jednotná velikost, BLACKROLL BAND

#ad
BLACKROLL #ad - Jsou vhodné pro málo namáhané a menší skupiny svalů. Materiál šetrný k pokožce: gymnastické pásy jsou vyrobeny z přírodní gumy, která je vetkána do textilních vláken šetrných k pokožce.

Rozsah dodávky: blackroll loop pásek sada, vhodný pro alergiky, lze prát na 60 °c, střední a silný, 32 x 6 cm, 3 x fitness pásek v různých tloušťkách lehký, robustní materiál, Made in Germany. Funkční trénink: fitness pásy blackroll jsou 32 cm dlouhé a ideální pro funkční trénink specifických skupin svalů – ať už v parku, fitness studiu nebo kanceláři.

Tři silné stránky: v sadě od blackroll jsou obsaženy sportovní pásky v různých tloušťkách odporu: oranžový strečový pásek je lehký, zelený střední a modrý silný. Tak nevzniká žádné nepříjemné tahání nebo zarudnutí kůže. Posiluje svaly: gumovými sportovními pásy lze zlepšit tělesnou statiku a snížit riziko zranění.
ZnačkaBLACKROLL #ad
VýrobceBLACKROLL AG #ad
Výška0.2
Délka12.6
Hmotnost0.35
Šířka2.36
Číslo díluAMUKSETLBOGB 
ModelkaAMUKSETLBOGB
Záruka2 roky

5. HAPBEAR

#ad

Pro silový trénink a pilates, posilovací pásy, 5 různých úrovní s dveřní kotvou, posilovací pás, HAPBEAR Sada odporových pásů, posilovací pásy Pull Up Resistance

#ad
HAPBEAR #ad - Vynikající kvalita vám umožní trénovat kdykoli a kdekoli. Odolný ekologický přírodní latex hapbear používá 100% přírodní latexový materiál, který nemá žádný zvláštní zápach, nedráždí pokožku a jeho pružnost je třikrát vyšší než u běžných gumových pásků.

Velmi dobře se hodí pro posilování a posilování pohybu, rehabilitace po zraněních atd. Trénujte kdykolivnaše dodávaná nylonová taška může bez problémů pojmout pět fitness pásů a dveřních kotev. Vylepšený trénink celého těla poskytujeme vám velké dveřní kotvy, abychom vytvořili atmosféru domácí gymnastiky. Co dostanetevysoce výkonné odporové pásy hapbear 5dílná sada, 1 x úložná taška, 1 x dveřní kotva, 1x návod k obsluze a kvalitní poprodejní servis. Nastupte do letadla a vystupte z letadla, nastupte do školy a cestujte z dálky.

Pět druhů odporu, různé stupně naše fitness odporové pásy mají 5 stupňů odporu, které se ve vrstvách zvyšují a můžete je libovolně měnit. Střiháme nejvhodnější fitness pásek pro začátečníky a pokročilé. Dlouhá životnost, i po letech používání si zachovává svou plnou pružnost a strukturu. V případě problémů nebo dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Pomozte tréninkovým nadšencům trénovat kdykoli a kdekoli. X-light: 5-15 kg, medium: 16-50 kg, x-HEAVY: 29-80 kg.
ZnačkaHAPBEAR #ad
VýrobceHAPBEAR #ad
Výška0
Délka0.02
Hmotnost0.22
Šířka9.84
Číslo díluH21.HBAB01
ModelkaH21.HBAB01

6. nooncrazy

#ad

Jógu pro muže a ženy, fyzioterapii, Odporové pásy, trénink, fitness pásy pro posilování, 4 různé úrovně odporové pásy s dveřními kotvami a rukojeťmi

#ad
nooncrazy #ad - Rukojeť byla prodloužena na 14, 5 cm, 5 cm, aby byla zajištěna větší odolnost proti skluzu a absorpci potu. Můžete kdykoli přepínat mezi čtyřmi stupni. Jsou šetrné k životnímu prostředí a mají dlouhou životnost. Zkombinujte je jednoduše s hrazdami, abyste rychle proměnili své okolí v nejefektivnější fitness studio.

Vylepšená zesílená karabina z ušlechtilé oceli činí příslušenství silnější a méně křehké. Velký výběr příslušenství vám umožňuje ještě více možností tréninku. Můžete tak efektivně trénovat své paže, hruď, trup, břišní svaly, záda, nohy nebo více. Naše výrobky nabízejí 60denní záruku vrácení peněz a roční záruční servis. Pokud narazíte na problémy při používání produktu, kontaktujte nás a my vám pomůžeme vyřešit vaše problémy do 12 hodin.

Pěna ochranného pouzdra je zesílena na 0, aby byly pásy odporu chráněny před poškozením. Ať už jste začátečník nebo profesionál, naše fitness pásy vám nabízejí větší flexibilitu a více možností pro cvičení a cvičení. Naše fitness pásy lze použít pro celou řadu cvičení. Tyto fitness pásy slouží nejen jako ideální fitness přístroje na doma, tréninkovými přístroji nebo jiným pevným předmětem, ale jsou také velmi vhodné pro fitness studia, hotely atd.
Značkanooncrazy #ad
Výrobcenooncrazy #ad
Výška0.04
Délka40.94
Hmotnost3.09
Šířka0.51
Číslo díluResistance Bands
ModelkaResistance Bands
Záruka1 rok záruka, 60denní záruka vrácení peněz

7. Thera-Band

#ad

2,5 m, Thera-Band tréninkový pás v sáčku se zipem, červená, 2.50 m

#ad
Thera-Band #ad - Vhodný k užití při terapii, doma, ve fitness centru a při sportu. Přírodní produkt z čistého latexu. Umožňuje rozmanité možnosti cvičení s téměř lineárním nabírání síly při protahování. Zvýšení síly, pohyblivosti a pružnosti.
ZnačkaThera-Band #ad
VýrobceADIL0|#adidas #ad
Výška2.44
Délka6.5
Hmotnost0.28
Šířka2.44
Číslo dílu4021695
Modelka4021695

8. Thera-Band

#ad

Originální Thera-Band 2,5 m modrý + originální 24stránková cvičná kniha zdarma

#ad
Thera-Band #ad - Trénujte se cvičebním pásem od thera-band a podpořte svou sílu, zlepšujte svou rovnováhu, vytrvalost, držení těla, mobilitu a flexibilitu – to vše pouze s jedním tréninkovým zařízením.
ZnačkaThera-Band #ad
VýrobceThera-Band #ad
Výška0.04
Délka984.25
Hmotnost0.26
Šířka5.12
Číslo dílu25M-BLAU-BUCH
Modelka25M-BLAU-BUCH

9. MINDFUL POWER

#ad

Elastický gymnastický pás do 12,5 m – ideální fitness pás pro všechna cvičení, MINDFUL POWER® Fitness pásy 2,5 m, extra dlouhé odporové pásy sada 3 ks

#ad
MINDFUL POWER #ad - Roztažitelný až 12, 5 m – náš vysoce výkonný gymnastický pás lze natáhnout až na 5násobnou délku bez přetržení – profesionální pásky pro sport jsou vždy z latexu. Velmi dlouhá životnost – naše udržitelně vyráběná sada sportovních pásků není vyrobena synteticky, ale je vyrobena z kvalitního přírodního kaučuku latexu – kvalita testována s 10 000 změnami zatížení! Flexibilně použitelné sportovní pásy – ať už jako odporové pásy pro regenerační trénink, jógu, crossfit, silový trénink, jako gymnastický pás nebo tréninkové pásy pro fitness, pilates – žádný problém.Optimální délka všech pásů 2, 5 m – každý jednotlivý odporový pásek z této sady fitness pásů je extra dlouhý, takže s nimi nefungují jen některá cvičení, ale opravdu všechny. Včetně bezplatného tréninkového průvodce – v němčině s gumovými pásky pro celé tělo – ideální tréninkový pás pro začátečníky, ženy, profesionály, muže, mladé i staré.
ZnačkaMINDFUL POWER #ad
VýrobceMINDFUL POWER #ad
Výška0.01
Délka98.43
Šířka3.94

10. THERABAND

#ad

Thera-Band Cvičný pás 2,5 m černý, OneSize

#ad
THERABAND #ad - K dostání v 5 stupních odporu. Délka: 2, 50 m. Originál od Thera-Band. Materiál: 100% přírodní latex. Vč. Letáku se 7 cviky německy/anglicky.
ZnačkaTHERABAND #ad
VýrobceThera-Band #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu20264A