Top 10 Sous vide Garer – Pomalé hrnce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ProfiCook

#ad

Jogurtového makeru a udržování teploty | PC-SV 1112, ProfiCook® Sous Vide Garer | objem 8,5 l | Sous Vide pro přesné vaření | Nádoba Sous Vide s časovačem na 72 hodin | vč. funkce šetrné vaření

#ad
ProfiCook #ad - S přístrojem sous vide garer vč. S nastavením teploty od 45 °c do 90 °c a časovačem na 72 hodin můžete zcela individuálně určit texturu a chuť vařeného jídla. Přesné vaření pokrmů a elektronická regulace teploty zajišťují, že pokrmy lze perfektně připravit – pro chuťově náročné výsledky vaření zůstanou zachovány vitamíny, vitální látky a aromata.

Etrné vaření, jogurtového výrobníku a funkce udržování teploty se přístroj stane multitalentem v kuchyni a ovládání je velmi příjemné díky velkému okénku ve víku a LCD displeji.

Díky pouzdru z ušlechtilé oceli a nádobě na vaření s nepřilnavým povrchem nabízí Souvide Garer nejen elegantní design, ale také dlouhou životnost. Součástí dodávky je hrnec na vaření sous vide s objemem 8, 5 litru, kleště a podstavec z ušlechtilé oceli pro pokládání upečeného jídla.
ZnačkaProfiCook #ad
VýrobceProfiCook #ad
Výška9.45
Délka18.11
Hmotnost4.19
Šířka13.39
Číslo díluSV-1112
Modelka501112
ZárukaZáruka výrobce.

2. Vpcok Direct

#ad

25–92,5 °C, přesný hrnec, ponořovací termostat, ponoření cirkulace, časovač Sous-Vide Garer 1000 W pro nádoby do 20 l, pomalý hrnec 360°, Sous Vide Garer Sous Vide Stick s LCD dotykovým displejem

#ad
Vpcok Direct #ad - Nemusíte si dělat starosti s výpadkem přístroje Sous Vide v důsledku páry během provozu. Bezpečný a klidný: několik bezpečnostních systémů: ochrana proti proudu, ochrana proti přehřátí a ochrana před nízkou hladinou vody, zabraňují spálení za sucha a zajišťují bezpečný provoz.

Kvalita a trvanlivost: kryt z ušlechtilé oceli a vrtule sous vide stick lze opláchnout a čistit přímo pod tekoucí vodou. Přesná regulace teploty: výkon 1000 w. S barevným zobrazením prstenu a akustickým alarmem se můžete i na dálku bez problémů informovat o stavu. Klip lze jednoduše a bezpečně připevnit jednou rukou na okraj různých hrnců nebo nádob. Poměr ceny a výkonu: s přístrojem sous vide garer můžete doma vařit zcela jednoduše jako kuchař, a snížíte tak plýtvání potravinami.

2 měrné jednotky ℃ & °F. FunkČnost: Šikmý led displej na digitálním dotykovém displeji umožňuje intuitivnější a pohodlnější pozorování a ovládání nastavení teploty a času. Super průtok vody zadrží ještě více krmiva. Vhodné pro nádoby do 20 l. Sdělte nám prosím svůj dotaz nebo nespokojenost. Nabízíme zákaznickou podporu 24/7 a 12měsíční záruku kvality.
ZnačkaVpcok Direct #ad
Výška14.57
Délka3.54
Hmotnost3.09
Šířka3.94
Číslo dílu805A
Modelka805A

3. Inkbird

#ad

360° cirkulace, teplota 0 °C – 90 °C, ISV-200 W Sous Vide Garer ovládání aplikace, Inkbird Sous Vide Stick 1000 W

#ad
Inkbird #ad - Přesnost teploty činí 0, 1 °C. Výkonný a přesný časovač přesný 1000w vařič má sloupek z ušlechtilé oceli a špičkový rychlotopný článek. Pak můžete dostat fantastické jídlo, které si přejete.

Ponorný cirkulátor podporuje přesné nastavení časovače a teploty vody pro dosažení perfektních výsledků. Snadná obsluha připněte sous vide do hrnce a naplňte ji vodou, vložte zapečetěné potraviny do hrnce, nastavte teplotu a čas. Rozsah regulace teploty 0 °c ~ 90 °c. Musíte si pouze stáhnout aplikaci inkBird Pro a připojit Sous Vide k Wi-Fi síti 2, 4 GHz. Pro podporu uvolnění zařízení s rodinou. Wlan sous vide jednoduché ovládání sous vide, ať jste kdekoli. Bezpečnostní ochrana automatické přerušení práce a alarmu, pokud je hladina vody pod minimální stupnicí.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Výška15.35
Délka0.39
Šířka2.76
ModelkaISV-200W

4. TEEUCNY

#ad

Sous Vide, ultra tichý, ušlechtilá ocel, digitální časovač, přístroj Sous Vide Garer, LCD dotykový displej, TEEUCNY 1100W Sous-vide Stick přesný hrnec ponoření cirkulátor přesné nastavení teploty

#ad
TEEUCNY #ad - Zahřívání potravin! kvalitní toaletní služba předtím, prošli jsme všemi certifikáty a kontrolami kvality. Upozorní vás také, ochranný systém pro minimální a maximální hladinu vody, stabilní klip lze pevně upnout na nádobu, když teplota dosáhne požadované hodnoty. Teeucny sous vide garer přináší profesionální techniky vaření k vám domů a usnadňuje vaření široké škály přísad z masa, mořských plodů a zeleninového salátu pro vás a vaši rodinu pro zdravé.

Bezpečné a spolehlivé ochranné pouzdro v potravinářské kvalitě, použití více ochranných zařízení je bezpečnější a bezpečnější. Toto zařízení se automaticky okamžitě zastaví a upozorní vás, pokud je hladina vody pod minimem. Přesná teplota a časovač přesné nastavení teploty a dlouhá životnost. Profesionální perfektní vaření vytvářejte s technikou vaření chutné pokrmy jako profesionální kuchař.

Kvalitní restaurace doma i pro začátečníky v kuchaři! stojí to méně a přináší vám šťavnaté a jemné maso přesně tak, jak byste měli v restauraci. Pracuje efektivně a bez hluku s výkonem 1100 w zajišťuje sous vide stick, zatímco jeho čerpadlo s osvědčenou 3d výkonnou tichou cirkulací vody pohybuje 6 – 15 litrů vody za minutu a zajišťuje rovnoměrné teploty ve vodní lázni. Jídlo nebude nikdy převařené, jak se vám líbí. Pokud máte jakýkoliv problém, než jsme začali prodávat naše výrobky, kontaktujte nás nejdříve.
ZnačkaTEEUCNY #ad
VýrobceTEEUCNY #ad
Číslo díluYYadghahgddsfasof3463

5. Caso

#ad

Pro nádoby do objemu 20 l, IPX7, prostorově úsporný design, CASO SV400 Sous Vide Stick, 25 – 90 °C v krocích 0,5 °C

#ad
Caso #ad - Od 2hodinového časovače počítá SV kroky za 5 minut. Tyčka se perfektně hodí také pro vaření vakuovaného masa. Perfektní teplota – teplota je elektronicky nastavitelná od 25 do 90 °C v krocích po 0, 5 °C a udržuje ji po nastavenou dobu se silným výkonem 1000 W.

Díky těmto uživatelsky přívětivým funkcím je ovládání tyče SousVide obzvlášť pohodlné a snadno srozumitelné. Funkce časovače – zatímco vaše maso vaří, můžete pohodlně ležet na pohovce. Protože sousvide má příjemnou funkci časovače od 1 minuty do 99 hodin, která běží až 2 hodiny v krocích po 1 minutě. Dotykový displej – díky dotykovému displeji lze snadno nastavit požadovanou teplotu a led displej umožňuje jasné a přesné odečítání.

Mnohostranné – vodotěsný sv 400 dělá z ohřívání jogurtu a dětské výživy ve sklenici a temperování poleva ve vodní lázni snadný úkol. Má 2 cm dlouhý šroubovací uzávěr bez gumové zátky 3 cm pro upevnění na sklo, hrnce nebo mísy, které mají výšku minimálně 16 cm a objem 6 – 20 litrů. Design – design sousvide je velmi kvalitní a jeho kompaktní velikost umožňuje prostorově úsporné skladování.
ZnačkaCaso #ad
VýrobceCASO Design #ad
Výška12.2
Délka5.12
Hmotnost1.96
Šířka2.76
Číslo dílu1310
Modelka1310
Záruka2 roky.

6. Vpcok Direct

#ad

Pro profesionální Garer Stick, vhodné pro více značek, Nádoba Sous Vide 7 v 1, sada 12 l s víkem a stojanem, multifunkční transparentní nádoba vícestné

#ad
Vpcok Direct #ad - Záruka kvality nádoba sous vide má záruční dobu 12 měsíců. Nádoba sous-vide je průhledná s jasnou stupnicí a optickým ovládáním, aby se usnadnil pohyb. 7 v 1, hospodárné. Silný materiál vysoce kvalitní pc materiál v potravinářské kvalitě, odolnost vůči vysokým teplotám 135 °C a nízkým teplotám -45 °C.

Odolný proti nárazům a výbuchům, zahřívání nezměkne. Výhody detailů nádoba sous vide 12 litrů, rukojeť je umístěna vně, pevná deska může přizpůsobit výšku různým druhům a množství potravin, rovnoměrněji zahřívat; víko nádoby sous vide je speciálně vybaveno silikonovým kroužkem o průměru 7 cm, který je kompatibilní se všemi druhy nádobí Sous Vide Garer a zpomaluje odpařování vody. Profesionální partner doporučujeme používat tuto sadu nádob sous vide společně s naším vakuovým přístrojem Sous Vide a přístrojem Sous Vide Garer, pohodlnější, profesionálnější a perfektnější.

Zákaznický servis je pro vás do 24 hodin zdarma, takže získáte bezpečnější poprodejní ochranu. Exkluzivní design, kupte jednoduše One, abyste splnili všechny vaše potřeby. Sada multifunkčních nádob 7 v 1 sous-video příslušenství není nutné kupovat samostatně. Naše sada nádob sous vide disponuje všemi funkcemi podobných produktů na trhu.
ZnačkaVpcok Direct #ad
VýrobceVpcok Direct #ad

7. Klarstein

#ad

Přesný hrnec, šetrný vařič, 0-95 °C, funkce časovače, do 20 litrů, 3D cirkulace, vodotěsný, Klarstein Rychlovarný hrnec Sous-Vide, dotykový LCD displej, 1300 W, flex černý

#ad
Klarstein #ad - Kvalita: v roce 2008 začal klarstein obracet svět domácích potřeb. Bez velké námahy připraví všichni, kteří se zdravě stravují a nechtějí si ujít skutečnou chuť potravin, zdravá a lahodná jídla. Teplota: souvidgarer quickstick se snadno ovládá a doma se postará o gurmánské výsledky.

Mezitím směs kvalitních materiálů, moderního designu a interaktivní komunitní aplikace nadchne mnoho hobby kuchařů. Vaření sous-video se dá jednoduše a pevně připevnit pomocí svorky přístroje na okraj hrnce. Flexibilní: ovládání probíhá intuitivně přes displej: zadejte požadovanou teplotu vody a dobu trvání, hotovo! Čerpadlo Sousvidestick s 3D cirkulací zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty v hrnci, potraviny se vaří rovnoměrně a šetrně.

Po uvaření lze rychle vyčistit Sous-Vide Garer Quickstick po opláchnutí. Se svými 2 teplotními čidly měří teplotu a zajišťuje přesné hodnoty v rozsahu teplot 50-95 °C. Bezpečné a snadné: bezpečnost při vaření je vždy zaručena. Zdravé a přirozené: s pumpou quickstick sous vide může každý vařit jako profesionál.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška16.54
Délka4.92
Šířka3.54
Číslo díluSVD3-

8. KitchenBrothers

#ad

KitchenBrothers Sous Vide Stick Garer – Souvide Set – Souvideová tyč – Suvit Garer – Souvideo tyč – tyč Sou Vide – Suvide Garer – 0 až 95 °C, nastavitelná na 0,2 °C – funkce časovače – alarm – 1200 W

#ad
KitchenBrothers #ad - Večeře je hotová. Pokud byste byli s nákupem nespokojeni, obraťte se na náš zákaznický servis. Snadná obsluha: ponořte vakuový sáček naplněný přísadami jednoduše do okamžiku, kdy vodní lázeň dosáhne nastavené teploty, nastavte časovač a počkejte na poslední pípnutí ze Sous-Vide-Garer Stick.

Vše v jedné sadě: nekupujte veškeré příslušenství pro vaření sous-vide zvlášť! sada kitchenbrothers Sous Vide se dodává s kuchařkou s 5 lahodnými recepty pro inspiraci, 15 opakovaně použitelnými vakuovými sáčky, vakuovou pumpou, 2 uzavíracími klipy a 2 svorkami. Perfektní výsledky, kdykoliv: s nádobou sous-vide garer od kitchenbrothers už vaše pokrmy nikdy nevaří ani nevaří. Vysoká výhoda: teplota závěsného termostatu přístroje sous vide je nastavitelná od 0 do 95 stupňů Celsia, s přesností 0, 2 stupňů Celsia.

2letá záruka: záruka kvality našich produktů a zachování spokojenosti zákazníků je pro nás velmi důležitá. Otevřete knihu receptů, vyberte si svůj pokrm a už můžete začít! Nastavte zcela jednoduše teplotu a čas a vychutnejte si chuť přesného vaření. Díky výkonu 1200 w se vaše vodní lázeň rychle a přesně zahřeje. Na naše výrobky nabízíme 2letou záruku.
ZnačkaKitchenBrothers #ad
VýrobceKitchenBrothers #ad
Výška13.66
Délka4.49
Hmotnost2.01
Šířka2.95
Číslo díluKB717
ModelkaKB717
ZárukaZáruka 2 roky.

9. KitchenBoss

#ad

KitchenBoss Sous Vide Garer Stick WLAN: G330 WiFi přesný vařič, přesné nastavení teploty do 90 °C, vodotěsný, ponorný cyklus 360°, ponoření, TFT dotykový displej, cirkulace s časovačem, IPX7

#ad
KitchenBoss #ad - Upozornění: kontaktujte nás ve zprávách Amazon pro návod v němčině český jazyk nelze zaručit. Je snadno ovladatelný, skvěle zpracován a opatřen robustní kovovou vrtulí, která umožňuje cirkulaci vody. Vhodné také pro ohřívání dětské výživy ve sklenici, k ohřívání víček ve vodní lázni, k přípravě jogurtu a k šetrnému rozmrazování mražených produktů.

G330 je testovaným vítězem mnoha produktů při testování sous vide garen na známé německé webové stránce Allesbest. De. Aplikace obsahuje seznam doporučených nastavení teploty a času pro různé druhy masa, ryb a zeleniny. Každá detailní práce na výrobku zajišťuje větší bezpečnost. Bez toho, aby se pokrmy převařovaly. Konstrukce z ušlechtilé oceli: vrtule a celá část ve vodě se skládá z ušlechtilé oceli SUS304. Regulace teploty: 40 °c – 90 °c 104 °f-194 °f, aby bylo zajištěno, průběžné sledování teploty a kontrola teplotní stability, že teplota přísad zůstane stejná! nastavte teplotu vaření přesně pro vaše maso, drůbež nebo ryby.

Bezkartáčový dc motor: g330 sous vide stick používá stejnou kvalitu jako bezkartáčový dc motor od špičkových dronů, vytváří vynikající cirkulaci asi 20 l/min, velmi rychlé zahřátí při 3800 ot/min s rovnoměrnou rotací, super výkon 1100 W a má velmi dlouhou životnost. Ovládejte svůj sous vide stick odkudkoliv v rámci sítě Wi-Fi, a to i během vaření. Laserová svařovací technika: tyč sous vide používá technologii bodového svařování pro svařování hlavy a těla pouzdra z ušlechtilé oceli, aby bylo zajištěno, že je každé spojení perfektně svařeno.
ZnačkaKitchenBoss #ad
VýrobceKitchenBoss #ad
Výška16.2
Délka3.88
Hmotnost2.47
Šířka2.83
Číslo díluG330
ModelkaG330
Záruka2.

10. Vpcok Direct

#ad

Nízký obsah oleje a nízkotučného, 3D výkonný tichý oběh vody, přesný hrnec ponoření cirkulace, Sous vide Sous-vide Garer, zdravá výživa černý vícedílný

#ad
Vpcok Direct #ad - Inteligentní digitální displej: sous vide s lcd displejem z tekutých krystalů, nastavitelná teplota 25 – 92, 5 °c, nastavitelný čas 0–99: 59, intuitivní zobrazení. Kuchařka sous vide: můžete si doma připravit kvalitní pokrmy v restaurační kvalitě a udělat z šéfkuchaře gurmánského kuchaře.

Bezpečné a spolehlivé: ochranné pouzdro v potravinářské kvalitě, stabilní klip lze pevně upnout na nádobu, ochranný systém pro minimální a maximální hladinu vody, používat více ochranných zařízení je bezpečnější a bezpečnější. Pokud máte jakýkoliv problém, kontaktujte nás nejdříve. Inteligentní ovládání dotykovou obrazovkou, pohodlné ovládání a komfortní dotyk. Přesná teplota a časovač: výkon 770 w, 3d výkonná tichá cirkulace vody, konstantní teplota vody, rovnoměrné zahřívání.

Vhodné pro většinu nádob a potravin, jako je zelenina, maso, vejce atd. Jsme tu vždy, abychom vyřešili každý problém. Dodává se také s kuchařkou sous vide, jednoduché a chutné recepty na šetrné vaření ve vakuu vč. Efektivně zabraňte nepřítomnosti lokálního vysokoteplotního ohřevu při běžných metodách vaření a poškození potravinářských vláken vysokou teplotou a udržujte přirozenou výživu potravin. Malý a lehký, snadno se obsluhuje a skladuje.
ZnačkaVpcok Direct #ad
VýrobceVpcok Direct #ad
Výška4.61
Délka14.92
Šířka6.06
Číslo díluXK-1903
ModelkaXK-1903
Záruka2 roky limited warranty.