Top 10 Rückenstrecker Bank – Posilovací tréninkové vybavení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HAMMER

#ad

Hyperextenzivní lavice pro zdravá záda., Nástroj na trénování břicha/zad Finnlo Tricon

#ad
HAMMER #ad - Nástroj na trénování zad na optimální posílení zádových svalů. Vysoce stabilní s max. Zatížitelností 130 kg. Kompaktní, šetří místo a lehký. Výškově nastavitelná opěrná plocha s 10 až 12 stupni pro individuální přizpůsobení tělu. Prevence bolestí zad.
ZnačkaHAMMER #ad
VýrobceHAMMER #ad
Výška36.22
Délka44.09
Hmotnost27.78
Šířka20.08
Číslo díluAMZ841
Modelka3868
Záruka2 roky

2. YOLEO

#ad

Posilovač břicha, zatížení 250 kg, šikmá lavice s 6násobným nastavitelným opěradlem / 3násobně nastavitelný sedák, sedací lavice, YOLEO Skládací posilovací lavice, fitness lavice, multifunkční trénink

#ad
YOLEO #ad - Je to skvělý přístroj pro trénink celého těla ve fitness studiu nebo doma. 4 nastavitelné polohy sezení lze nastavit od 0 ° do 40 °. Fitness lavici lze použít jako klasickou plochou lavici, šikmou lavici a posilovací lavici. Není nutná montáž. Díky skládací velikosti 80 cm × 33 cm lze snadno složit a umístit na stěnu, uložit do skříně nebo pod postel, když jste s tréninkem hotovi.

Díky jednoduché výměně přihrádky na karty můžete splnit všechny vaše fitness potřeby pro trénink celého těla. Díky použití pokročilé plně automatické robotické svařovací technologie je fitness lavice pevnější a trvanlivější, zaručuje kapacitu 250 kg a poskytuje stabilní a bezpečnou podporu pro celou řadu tréninkových jednotek. Ergonomický design protiskluzová bezpečnostní noha chrání kovový rám před poškozením dna a pomáhá udržovat lavici na místě. Snadné skladovánínastavitelná lavice od yoleo se velmi snadno přepravuje a přepravuje.

Zesílené pěnové polstrování s vysokou hustotou podporuje tělo a odlehčuje tlak na kolena a kotníky a snižuje únavu svalů během tréninku. Tréninková lavice na celé tělotato multifunkční fitness lavice vám může pomoci více než 20 druhů tréninkových cvičení včetně benchpressu, kliků s činkami, ramenního lisu, břišních svalů, cvičení a dalších. Opěradlo a sedadlo jsou vyrobeny z odolné pu kůže a jsou vyplněny pěnovým polstrováním, prodyšné a měkké. Robustní ocelový rám nastavitelná lavice je ze silné oceli pro těžké použití.
ZnačkaYOLEO #ad
VýrobceYOLEO #ad
Výška42.5
Délka41
Hmotnost23.15
Šířka12.5
Číslo díluYOL05
Záruka1

3. HAMMER

#ad

Posilovací stroj na posilování zad a břicha Finnlo Ab & Back Trainer 3869, černá

#ad
HAMMER #ad - Polstrovaná lavice se 6 nastaveními na trénink zad, nastavitelné polstrování na nohy. Ergonomicky optimalizovaná opěrka na paže se 6 nastaveními na efektivní trénink paží.

Opěrka na holeň s 6 výškovými nastaveními s držadlem na vytažení. Dosáhnout lze následujících cílů tréninku:posílení svalů zad a prevence bolesti zad, vytrénovaná muskulatura hýždí a paží, trénink břišních svalů pro zdravotní trénink nebo trénink „buchtiček“, všestranné účinné posílení svalů trupu. Pohodlná lavice se 7 nastaveními na optimální břišní trénink v různých úhlech.
ZnačkaHAMMER #ad
VýrobceFinnlo #ad
Výška37.4
Délka61.42
Hmotnost46.96
Šířka26.77
Číslo dílu3869
Modelka3869
Záruka2 Jahre

4. YOLEO

#ad

Fitness lavice, YOLEO Skládací posilovací lavice, multifunkční trénink, zatížení 250 kg černé, šikmá lavice s 6násobným nastavitelným opěradlem / 3násobně nastavitelný sedák, posilovač břicha

#ad
YOLEO #ad - Zesílená pěna na nohy může zmírnit bolesti nohou během tréninku. Stabilita a bezpečnost silnější design spodní trubky a nosné trubky této multifunkční tréninkové lavice a trojitá struktura podpěrného držáku mohou zachovat stabilitu a nekývat se, podporovaná trubka, která zaručeně vydrží kapacitu 300 kg.

K dispozici jsou také elastická lana, záda, protažení nohou atd. Se kterými můžete trénovat svaly paží. Nabízíme vám 24hodinový profesionální zákaznický servis a 365denní záruku na výrobek. Vysoce kvalitní materiály tato skládací posilovací lavice je vyrobena z kvalitní umělé kůže, která je měkká a pohodlná, prodyšná a snadno se čistí. Pohodlné skladování a skládání tato posilovací lavice má praktický úložný design a lze ji rychle složit.

Vícesměrný trénink opěradlo multifunkční posilovací lavice má 7 polohových nastavení. Etří úložný prostor a splní vaše fitness potřeby doma. Tyto různé polohy lze trénovat na různých částech těla: břicho, pas, aby vyhovovaly vašim různým fitness potřebám. Detaily a zatížitelnost rozměry sestaveného stavu – 110 × 114, 3 × 43 cm.
ZnačkaYOLEO #ad
VýrobceYOLEO #ad
Výška45
Délka43.31
Hmotnost24.03
Šířka16.93
Číslo dílu0801109

5. JX FITNESS

#ad

Plochá lavice s negativním lavicí pro sedící upy, cvičení bicepsů a posilování zad, multifunkční posilovací lavice o 90 stupňů, podpora nohou břicha, jako šikmá lavice, JX FITNESS Posilovací lavice nastavitelná

#ad
JX FITNESS #ad - Max. Přináší vám celou řadu tréninků díky jednoduché výměně mezi 6 nastavitelnými polohami opěradla a 3 nastavitelnými opěrkami sedadel. Je to skvělý přístroj pro trénink celého těla doma nebo ve fitness studiu. 1 rok záruka: multifunkční tréninková lavice nabízí jeden rok záruku a celoživotní servis.

Pevnost zátěže: 2 mm extra silná trubka, pevný a odolný trojúhelníkový design, což vám nabízí větší stabilitu a bezpečnost pro váš trénink. Tvarovací polstrování s vysokou hustotou vám nabízí větší komfort. Max. Hmotnostní kapacita 600 lb. Sit-ups lavice jde od ploché do 90 stupňů. Tělesná hmotnost uživatele 300 lb. Připevněte je na stojan na dřepy, poloviční klece a využijte svůj trénink to nejlepší. Hodí se k většině tréninkových přístrojů: tato posilovací lavice je nejen nastavitelná, ale také přizpůsobivá.

Nastavitelný k x pozicím: klasická plochá a šikmá lavice, stejně jako trénink činek a dlouhých činek. Buďte si jisti, že kupujete a neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy. Perfektní pro trénink celého těla: tato multifunkční tréninková lavice vám může nabídnout různé tréninky, ramenní lis, benchové lisy, perfektní pro bicepsové lokny, trénink břišních svalů, trénink nohou a mnoho dalšího.
ZnačkaJX FITNESS #ad
VýrobceJIANGSU JUNXIA GYM EQUIPMENT CO.,LTD #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost34
Šířka5
Číslo dílu501
Modelka501

6. leikefitness

#ad

Faltbare Trainingsbank mit automatischer Verriegelung für aufrechte Neigung und flache Ganzkörperübung GM5809 schwarz, leikefitness Verstellbare Hantelbank

#ad
leikefitness #ad - Eine kleinere größe, schränke, schrank, die in das Auto, Stehen an der Wand oder unter das Bett passt, um Stauraum zu sparen und überall hin mitzunehmen. Faltbare banksie können sie zur aufbewahrung einfach zusammenklappen. Wir bieten einen effizienten After-Sales-Service und 1 Jahr Garantie.

Markenunterstützungleikefitness hantelbank ist aus stabilem und dichtem kunststoff. Verlängerte kissenlänge45 cm verlängertes sitzkissen und 76, 2 cm verbesserte Rückenlehne, aus leder und gefüllt mit weicher Schaumstoffpolsterung bis 5, 5 cm, keine Risse Ermöglicht Ihnen jede Übung mit einem sehr angenehmen Gefühl. Sicherheit. Robuste konstruktion die verstellbare bank von leikefitness ist mit einer einzigartigen Dreiecksstruktur entworfen und aus robustem Stahl gefertigt. Verstellbare bank 6 rückenpositionen und 3 sitzpositionen für Ihr Ganzkörpertraining.

Ziehen sie einfach den schnellen Bolzen, stellen Sie die Stelle ein, die zu Ihnen passt und die automatische Verriegelung. Wenn sie fragen zu unseren produkten haben, zögern sie nicht, uns zu kontaktieren: Loggen Sie sich in Ihr Amazon-Konto ein > wählen Sie "Ihre Bestellungen" > finden Sie die Bestellnummer > klicken Sie auf "Verkäufer kontaktieren". Die tragkraft von 299 kg bietet Ihnen ein sicheres und stabiles Fitness-Erlebnis.
Značkaleikefitness #ad
Výrobceleikefitness #ad
Výška44.5
Délka18.5
Hmotnost33
Šířka52
Číslo díluGM5809
ModelkaGM5809

7. FF Finer Form

#ad

Nastavitelná břišní svaly, plochá lavice, šikmá lavice, nadměrné prodloužení zad, Finer Form multifunkční posilovací lavice FID pro trénink celého těla, římská židle

#ad
FF Finer Form #ad - Podložka je 7, 6 cm silná, aby byla pohodlnější a podpůrnější. 7 různě nastavitelných poloh: lze snadno nastavit od ploché přes šikmou až po šikmou lavici. Dné kývání nebo třesení.

Kromě toho má 8 bederních polštářků a 3 nastavení sedadla, abyste měli perfektní tvar. Super snadné posunutí pro každé cvičení. Vysoce kvalitní konstrukce z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem: Tato zesílená lavice zvládne tato nově zesílená lavice bez problémů jak cvičení tělesné hmotnosti, tak i dlouhé a krátké činky. Ještě silnější a stabilnější: lavice má nosnost 454 kg a delší lavici 122 cm, aby vyhovovala i větším tělesným velikostem.

Můžete trénovat hýžďové svaly, kolenní šlachy a břišní svaly nebo je přizpůsobit pro trénink celého těla. Nastavitelná víceúčelová lavice pro různá cvičení: navržena tak, stehna, aby sloužila jako plochá, nakloněná nebo šikmá lavice.
ZnačkaFF Finer Form #ad
VýrobceFiner Form #ad
Výška18
Délka56
Hmotnost50.04
Šířka25

8. PASYOU

#ad

Max. zatížení 318 kg, multifunkční šikmá lavice jako posilovač břicha a zad na doma, skládací tréninková lavice s 9 × 4 × 3 nastavitelnými polohami, PASYOU Posilovací lavice

#ad
PASYOU #ad - Skládá se z rozšířených trubek a zesílené oceli, společně s jedinečnou dvojitou trojúhelníkovou strukturou může naše plochá lavice dobře unést 318 kg. Velikost ve složeném stavu: 87 × 55 × 26 cm. Za tímto účelem lze šikmou lavici během několika minut složit a snadno uložit, protože je ultra kompaktní.

100% uspokojivý servis – bezplatné náhradní díly jsou pro vaši posilovací lavici pasyou garantovány po dobu 1 roku! 24/7 zákaznická podpora, usilujeme o 100% spokojenost zákazníků, neváhejte se kontaktovat v případě dotazů nebo problémů. 80 % úspora místa – tuto nastavitelnou posilovací lavici pa400 lze rychle přestavět. Přepínejte rychle a jednoduše mezi šikmým, benchpress, zvedáky nohou, bicepsové lokny atd. Ergonomický design – lavice je optimální pro vyvážený trénink celého těla.

Skutečné zatížení 318 kg – velmi stabilní a robustní konstrukce. Ka sedáku 31 cm, umožňuje vám udržovat držení těla a nezpůsobuje bolesti šíje, vysoce kvalitní kůže je prodyšná, šířka opěradla 27 cm, polstrování je vyplněno měkkou pěnovou hmotou o tloušťce 60 mm, zad nebo pasu. Perfektní také jako posilovač břicha a zad pro kliky, 4 polohy sezení a 3 polohy nožních háčků. 9 × 4 × 3 poloh – 9 poloh opěradla stupeň 110 ° – 270 °, plochým a záporným tréninkovým polohem.
ZnačkaPASYOU #ad
VýrobcePASYOU #ad
Výška11.42
Délka19.49
Hmotnost34.17
Šířka16.93
Číslo díluPA400
ModelkaPA400

9. Sunny Health & Fitness

#ad

Jedna velikost, Sunny Health & Fitness Unisex Adult Dipstation-SF-BH620062 překročení římské židle s dipstací, černá

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Nastavitelnost: se třemi nastaveními sklonu můžete svůj trénink změnit a svou silovou a tréninkovou rutinu zpestřejší. Komfort: měkké, hebké a polstrované polstrování podporují vaše tělo, když se v zatáčkách, otáčkách, sklapovacích polohách a nadměrných roztaženích.

Etří efektivitu: hledáte skvělý trénink, ale málo místa? Houpací křeslo Sunny Health & Fitness lze prakticky složit pro pohodlné a snadné skladování. Robustní design: vyvinuto pro nejtvrdší trasy a cvičení; tato římská židle má maximální nosnost 150 kg. Dip bars: s dvojitou funkcí skládacího římského židle se můžete pomocí integrovaných dip Bars soustředit nejen na jádra, vaše hýždí a záda, ale také na trup.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška29.9
Délka24
Hmotnost35
Šířka45.7
Číslo díluSF-BH620062
ModelkaSF-BH620062

10. Morwealth

#ad

Morwealth Kabelový tah fitness, řemenice na kabely, fitness posilovač podpaží, tréninkový stroj, lanový tah Trainhard, tažná věž pro domácnost do tělocvičny

#ad
Morwealth #ad - Systém lat- a zvedací řemenice nabízí funkci kabelového stroje a šetří místo doma. Systém lanových koleček je vyroben z vysoce pevné oceli, která je odolná proti opotřebení a snižuje tření. Blaster na zápěstí a předloktí je skvělý trénink pro sporty, jako je golf, wrestling, baseball, lezení a další.

Vysoce pevný kabel: použití 80" tloušťka: 0, které zajišťují bezproblémový provoz. Multifunkčnost předloktí: různé použití pro trénink síly předloktí, tenis, fotbal, které vyžadují sílu na zápěstí a předloktí, normální trénink předloktí nebo posilování síly rukou přes váleček. Díky malé velikosti balení si jej můžete vzít s sebou a snadno se na cestách přizpůsobit. Trakční kolo o 360 stupňů s tichým otáčením může zajistit, 2 palce vysoce pevného opláštěného kabelového materiálu s dobrou trvanlivostí, že během provozu nevznikají žádné další zvuky.

Snadné používání: protáhněte nabíjecí kolík jednoduše středovým otvorem kotouče a spojte díly. Pomůže vám dosáhnout neuvěřitelných výsledků: budování svalů, posílení jádra a zlepšení flexibility, vyfukování tuku, abyste vypadali optimálně. Otočný nástavec zajišťuje plynulý rotační pohyb, ramena, abyste vyvíjeli velký tlak. Systém zvedacích řemenic lze připojit k silovému rámu, horním rozpěrným tyčím, nosičům a všude tam, kde lze instalovat řemeny. Nosnost činí 150 kg.
ZnačkaMorwealth #ad
VýrobceMorwealth #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluIT-YDJJS-1231-103
ModelkaIT-YDJJS-1231-103