Top 10 Kugelschreiber Schwarz Schreibend – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schneider

#ad

Schneider 132501 Slider Rave XB balení s 5 kuličkovými pery 5dílná sada

#ad
Schneider #ad - Ergonomický tvar. Technologie viscoglide pro mimořádně lehké, klouzavé psaní. Provedení pera: Plast, pogumovaný povrch. Kuličkové pero Slider Rave. Klip: kov, stříbrný. Díky tomu je výměna náplní hravě snadná. Typové označení náplně: slider 755 ISO formát G2 s hrotem z nerezové oceli. Kuličkové pero a tuhy jsou vzájemně kompatibilní.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Výška0.75
Délka5.75
Hmotnost0.03
Šířka2.75
Číslo dílu132503
Modelka132503

2. Schneider

#ad

Schneider 132501 Slider Rave XB balení s 5 kuličkovými pery 5dílná sada

#ad
Schneider #ad - Ideální partner do kanceláře, na univerzitu nebo do školy. Optimální pocit při psaní i při dlouhých zkouškách, zkouškách a nástavcích. Vhodné pro dokumenty podle iso 12757-2 kromě barvy psaní červené.

Komfortní jezdec s technologií viscoglide pro snadné a plynulé psaní bez výpadků. Ergonomicky tvarovaná, velkoryse pogumovaná holeň kuličkového pera umožňuje uvolněné a bezpečné psaní bez únavy ruky. Písmo rychle schne, i na hladkém papíře a zůstává dokonce i při následném označení zvýrazňovači odolné proti rozmazání. Pero s vyměnitelnou velkoobjemovou náplní slider 755 xb extra široký a špičkou z ušlechtilé oceli odolnou proti opotřebení. Díky chytrému systému plug+Play lze doplnit různými formáty náplní.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Výška0.75
Délka5.75
Hmotnost0.06
Šířka2.75
Číslo dílu132501
Modelka132501

3. #teamludorf

#ad

černé, 10 kusů, personalizované kulisy, pero se jménem, #teamludorf 10 x kovové kuličkové pero s rytinou na přání, 14 barev a 20 druhů písma

#ad
#teamludorf #ad - Kuličkové pero jako skvělý nápad na dárek pro zákazníky na akcích, akcích a veletrzích, pro zaměstnance, jako poděkování, dárek pro hosty na svatbách a oslavách nebo jako dárek na rozloučenou.

Voděodolná 14cm propiska se nanáší pomocí vysoce přesného laseru na ploše cca Gravírování 6 x 60 mm a nabízí dostatek místa i pro delší názvy firem. Vysoce kvalitní tužky mají modrou velkoobjemovou minu z kovu s ozdobnými kroužky. Naše kvalitní kovová propiska s gravírováním na přání jsou k dispozici v různých množstvích, 14 barvách a 20 druzích písma a jsou tak individuálně přizpůsobitelná.

Naše kulisy se optimálně hodí jako reklamní propiska pro firmy, podniky, spolky a organizace nebo jako dárek s jedinečným gravírováním jména. Klademe velký důraz na vaši spokojenost & jsme tu kdykoli pro Vás v případě dotazů nebo připomínek.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka0.39
Číslo dílu3RGAMMA-SCHWARZ-10
ModelkaGAMMA 3R

4. #teamludorf

#ad

#teamludorf 50 x kovová propiska se 3 ozdobnými kroužky vč. barvy rytiny na přání | mix | vyberte si z 20 druhů písma a 14 různých barev kuličkového pera dle vašeho přání

#ad
#teamludorf #ad - Zašlete nám prosím seznam Excel s požadovaným textem. Kuličkové pero z hliníku se 3 ozdobnými kroužky a modře píšou velkou náplní.

Kuličkové pero z kovu se 3 ozdobnými kroužky je k dispozici ve variantách antracit, červená, černá, růžová, modrá, zelená, tyrkysová a bílá. Možná i jednotlivá jména. Vaše reklama je laserována vpravo od klipu. Dodací lhůta činí cca 1–2 dny. 50 × kovová propiska | smíšená – mícháme z nejméně 5 různých barev vaše kulty dohromady. Vč. Gravírování na přání EXPRESS. V přizpůsobení si můžete vybrat mezi barvami a typem písma. Kvalitní zpracování. Výrobek je cca 14 cm dlouhý a lze jej nastavit na cca 60 mm × 6 mm.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Hmotnost1.65
Šířka0.39
Číslo dílu#teamludorf
ZárukaZáruka na zušlechtění

5. STABILO

#ad

Kuličkové pero – STABILO Pointball – balení 2 ks – černé

#ad
STABILO #ad - Co2 neutrální – plně kompenzované emise. Kuličkové pero v designu STABILO point 88 Fineliners. Originální inkoust v modré, černé a zelené barvě. Doplňovací pomocí STABILO Ballpoint Refill. K dostání v 6 barvách a tloušťce linky: 0, 5 mm. Pro obzvlášť měkké a rychlé psaní. Protiskluzová rukojeť a praktický klip na cesty.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost0.07
Šířka5.91
Číslo díluB-43718-10
ModelkaB-43718-10

6. Lamy

#ad

Matný vzhled, černá, Propiska Lamy Logo, model 205, vč.-laserové rytiny, možnost přizpůsobení

#ad
Lamy #ad - Balení: dodávka vč. Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". Velkokapacitní M16 v černé barvě. Obsah: 1 kuličkové pero vč. Materiál: ušlechtilá ocel/plast. Dárkového balení Lamy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu3800G
Modelka205

7. Scriveiner

#ad

Büro set, Professionelle Kugelschreiber, Geschenkbok, schwarze Schmidt Ersatzmine, Scriveiner Kugelschreiber Hochwertiger Design Kugelschreiber in Silber mit 24 Karat Gold Details

#ad
Scriveiner #ad - Wenn sie nicht zufrieden sind, was Sie bevorzugen. Beeindrucken sie ihre kollegen und freunde - der kugelschreiber wird in einer attraktiven Präsentationsbox geliefert, die ihn zum perfekten Geschenk macht. Schreiben sie ihre gedanken mÜhelos nieder - wir verwenden schmidt-minen aus Deutschland, mit denen Ihr Stift geschmeidig über jede Art von Papier gleitet.

Elegant, england, edel und luxuriÖs- scriveiner-füller werden in London, entworfen und teilen die zeitlosen Attribute des klassischen britischen Designs. Genießen sie die bequeme handhaltung eines luxus kugelschreibers – der silber lackierte messingkugelschreiber mit luxuriösen 24 Karat Golddetails von Scriveiner vereint Premium-Qualität mit der subtilen Eleganz einer britischen Boutique-Marke. Unsere kunden stehen im mittelpunkt unseres Engagements.

Wir kennen die qualität unserer produkte und wir möchten, werden wir das Problem lösen oder Ihnen Ihr Geld zurückerstatten - je nachdem, dass Sie die bestmöglichen Konditionen erhalten. Perfekt gewichtet und ausbalanciert für Ihren Schreibkomfort - dies ist ein Luxusschreibgerät für alle, die es lieben, jeden Tag zu schreiben. Kundenversprechen und garantie- herausragender kundendienst und 100% geld-zurück-garantie. Für die arbeit oder den privatgebrauch, Ihr Scriveiner Kugelschreiber wird von allen um Sie herum bewundert werden.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Výška1.9
Délka7.1
Hmotnost0.07
Šířka2.8
Číslo díluSVRB00004

8. STABILO

#ad

STABILO pointball, černé, balení 10 ks, Kuličkové pero s potiskem

#ad
STABILO #ad - Kuličkové pero v designu STABILO point 88 Fineliners. K dostání v 6 barvách a tloušťce linky: 0, 5 mm. Originální inkoust v modré, černé a zelené barvě. Doplňovací pomocí STABILO Ballpoint Refill. Co2 neutrální – plně kompenzované emise. Pro obzvlášť měkké a rychlé psaní. Protiskluzová rukojeť a praktický klip na cesty.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška0.55
Délka5.91
Hmotnost0.28
Šířka0.43
Číslo dílu6030/46
Modelka6030/46

9. Online

#ad

Online Personalizované kuličkové pero s rytinou chobotnice v dárkové krabičce I kvalitní kovový kufřík černý I vyměnitelná velkokapacitní náplň I barva psaní modrá I osobní dárek k Vánocům

#ad
Online #ad - Dodávka: pro zpracování individuálních psacích potřeb potřebujeme dobu zpracování cca 2 dny. Rukojeť je zaoblená pro příjemný pocit při psaní. Překvapte své kolegy, přátele nebo členy rodiny ušlechtilým kuličkovým perem.

Zvláštní tvar: octo - z latiny pro 8 - znamená nápadný, osmihranný tvar tohoto psacího nástroje a popisuje jedinečné spojení estetiky a designu. Vysoce kvalitní náplň: psací pero je vybaveno mezinárodní náplní do kuličkového pera ve standardním formátu G2 s nerezovou špičkou, tloušťka linky střední, modrá barva, vyrobeno ve Švýcarsku. Kromě toho prosím dbejte na to, že gravírované výrobky nelze vyměnit! Malá pozornost: skvělý dárek, který může použít každý.

Perfektní nápad na dárek pro muže i pro něj. Jdi na "přizpůsobit nyní", nové práce, doktorské práce, zadejte požadovaný text nebo jméno a dostanete kuličku v kvalitním dárkovém balení. Osobní dárek s rytinou: skvělé kuličkové pero pro děti a dospělé do školy, promoce atd.
ZnačkaOnline #ad
VýrobceOnline Schreibgeräte GmbH #ad
Výška4
Délka6
Číslo díluVision_p
Modelka70106
Záruka2 roky

10. BIASTO

#ad

Tužka se jménem růžová, BIASTO Dárek z cesty a dárek v prémiové kvalitě: personalizované kovové kuličkové pero s rytinou

#ad
BIASTO #ad - Výroba, expedice a poradenství pro zákazníky z německa, tak je kovové kuličkové pero rychlé a spolehlivé. Dlouhodobá radost pro partnerku, kolegu, rodinného příslušníka, kolegyni nebo dítě.

Osobní a originální – pro vás vyryjeme jména nebo slova do vysoce kvalitního kovového kolíku. Individuálně gravírované kuličkové pero – perfektně vhodné jako dárek k vánocům, narozeninám, výročí svatby, svatbě, narození, křtu, výročí, firemní oslavě a dalším příležitostem. V případě dotazů jsme vám rádi k dispozici také e-mailem nebo telefonicky.

Cítíte kvalitu a vysokou kvalitu. V sekci "moje objednávky" kontaktujte prodejce a pošlete seznam jmen. Velké množství pro tým? klikněte na "upravit nyní", vyberte množství, zadejte "E-mail následuje", dokončete objednávku. Kulli s modrou náplní s velkou náplní má délku cca 13, 5 cm a hmotnost cca 17 g a dodává se v černém dárkovém pouzdře.
ZnačkaBIASTO #ad
Výrobcemetallkugelschreiber.com #ad
Výška0.39
Délka5.31
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo díluMKC16_SH