Top 10 iPhone 15 Pro Max Hülle Rutschfest – Souprava pouzdra a krytu na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UniqueMe

#ad

UniqueMe Sada 5 v 1 pro iPhone 15 Pro Max pouzdro, nikdy nežloutnutí Pouzdro na mobil pro iPhone 15 Pro Max Case kompletní ochrana ochranné pouzdro Cover 1 pouzdro na mobil + 2 ochranná fólie + 2

#ad
UniqueMe #ad - Generace a v obalu na mobil k jiným TPU materiálům nedostane zadní strana a hrany tohoto pouzdra nikdy modrý nádech. Doufáme, že vám poskytneme kompletní ochranu vašeho mobilního telefonu a současně vám poskytneme skvělý zážitek z nakupování. Toto pouzdro je kompatibilní s jiným příslušenstvím iPhone 15 Pro Max. Má nejnovější technologii proti žloutnutí 5.

Materiál je certifikován roHS. Sgs vojenská ochrana tento rám pouzdra je vyroben z vysoce kvalitní protiskluzové gumy a okraj pouzdra je o 1 – 2 mm vyšší než obrazovka a nabízí tak dobrou ochranu. Je netoxický, bez zápachu a nezávadný pro lidské zdraví, díky čemuž je bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí. 360 stupňová ochrana ochranná fólie na displej uniqueme iphone 15 pro max a ochrana fotoaparátu jsou vyrobeny z kvalitního 9h tvrzeného skla a laserem jsou přizpůsobeny přesné velikosti iPhone 15 Pro Max. Technologie proti žloutnutí zajišťuje, 99% vysoce propustného molekulárního materiálu, že vaše pouzdro na mobil bude vždy vypadat nově a jasně.

Rohs přírodní materiály a kompatibilita pro toto pouzdro iphone 15 pro max používáme vysoce kvalitní pryskyřici. Společně s pouzdrem uniqueme iphone 15 Pro Max nabízí 360stupňovou ochranu pro váš mobil. Díky jedinečnému nárazuvzdornému designu na všech čtyřech rozích může toto pouzdro spadnout z výšky až 2, 5 m z různých úhlů a absorbuje většinu nárazů, takže je váš telefon chráněn před poškozením a vypadá jako nový. Sada 5 v 1 pro iphone 15 pro max abyste ušetřili čas nákupu a zabránili výběru protichůdných pouzder na mobilní telefony a pancéřové ochranné sklo.
ZnačkaUniqueMe #ad
VýrobceUniqueMe #ad
Výška0.5
Délka3.94
Šířka3.15
Číslo díluUM5IP15ProMaxKM061037Clear
Modelka‎✅iPhone 15 Pro Max

2. SURPHY

#ad

SURPHY pro iPhone 15 Plus pouzdro silikon s páskem a ochrannou fólií na displej 6,7" 2023, pouzdro na mobil iPhone 15 Plus Case s ochranou fotoaparátu, iPhone 15 Plus ochranné pouzdro, růžové

#ad
SURPHY #ad - Je jednodušší nosit váš telefon, když jste na cestách. Silikonové pouzdro pouze pro iphone 15 plus 6, 7 palců 2023. Se 2 kusy ochranné fólie na displej robustní ochranná fólie na displej zabraňuje poškrábání obrazovky.

Více ochrany než u obalů s průchozími otvory. Tři materiály v jednom jsou silnější pouzdro iphone 15 plus je vyrobeno z tekutého silikonu, tvrdého PC a měkkých mikrovláken a má vynikající ochranu proti nárazům a poškrábání. Silný a duralbe design pouzdro na mobil iphone 15 plus zesílený, kvalitní tekutý silikon je trvanlivý, nerozbitný a zabraňuje otiskům prstů pro každodenní použití.

S páskem robustní pásek na klíče snižuje riziko, že váš iPhone 15 plus spadne. S ochranou fotoaparátu iphone 15 plus pouzdro chrání fotoaparát až k jednotlivým objektivům. Příjemně padne do ruky a snadno se čistí.
ZnačkaSURPHY #ad
VýrobceSURPHY #ad
Číslo díluSN055-ALL

3. tigratigro

#ad

Velvet TouchDunkelviolett, Anti-Fingerprint, H9 Tempered Glass Camera Protection, Frosted Translucent Back Cover, Compatible Mag-Safe with iPhone 15 Pro Max, Tigratigro Case with Kickstand

#ad
tigratigro #ad - Mit einem weichen, was sie brauchen, stoßabsorbierenden Stoßfänger, aktualisierten O-Shock-Eckairbags der dritten Generation und einem integrierten 9H-Kamera-Objektivschutz, bieten Sie vollständigen Schutz für Ihr iPhone. Präzise größepräzise schnitt- und verlängerungsanschlüsse passen auf die meisten kabel; die unabhängigen metalltasten haben die gleiche Metallstruktur wie das iPhone, es wird keine Kompatibilitätsprobleme geben, reaktionsschnell und schützen die Tasten vor Verschleiß.

High-end-materialspezielles anti-vergilbungsmaterial, zart und seidig, ohne verfärbung. Was auch immer das problem ist, den Verkäufer über die Kontaktseite des Verkäufers anzurufen, und die beste Lösung wird bereitgestellt. Der segen einer speziellen Beschichtung macht die Oberfläche schweißresistent und hält Ihr Telefon sauber. Es ist kompatibel mit Mag-Safe und hat eine starke Absorption.

Hergestellt aus gehärtetem glas mit hoher auflösung, bietet vollständige Abdeckung für das hintere Kameraobjektiv, 99% die ursprüngliche Qualität von Bildern oder Videos. All-in-one für 9h kamerastativ tigratigro schutzhülle für telefon mit ständer mit innovativem design, anti-drop und anti-Kratzer. Darüber hinaus bewahrt die hohe Transparenz von 99, schützt das Kameraobjektiv Ihres iPhones perfekt vor Zerkleinern. Einfach und lösend, kann lange verwendet werden, durchscheinendes Material, wie Leder, zeigt den ursprünglichen Stil Ihres iPhones.
Značkatigratigro #ad
VýrobceTigratigro #ad
Výška4.13
Délka7.09
Šířka0.51

4. ORETECH

#ad

Nárazuvzdorné proti poškrábání, tvrdé pouzdro, pouzdro, ochranné pouzdro, pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Max, vojenská ochrana, ORETECH Pouzdro na iPhone 15 Pro Max, s ochrannou fóliístojanem

#ad
ORETECH #ad - 1, společně s ochranným sklem bude vaše obrazovka plně chráněna a chráněna před poškrábáním. Ochrana obrazovky a ochrana fotoaparátu součástí dodávky je 1 kus ochranné fólie na displej, kontaktujte nás prosím přes amazon. Nejen silikonové objímky poskytují perfektní ochranu pro hrany vašeho 15 promax, ale také TPU rámeček s perfektními otvory pro reproduktor a tlačítka pro hlasitost a výkon.

Perfektní ochrana pro váš iphone! vzduchové polstrování ve všech 4 rozích zajišťuje další ochranu proti nárazu. To zaručuje, lakování na bázi kovu nevybledne, že původní funkce Vašeho iPhone15pro max zůstane perfektně zachována. 2 mm vysoké rty pro čočku fotoaparátu chrání čočky vašeho fotoaparátu před poškrábáním. Povrchová struktura zajišťuje lepší přilnavost. Díky tomu je váš iphone 15 promax snazší uchopit a zajišťuje bezpečné držení. Tento rozšířený design spolehlivě chrání váš iphone 15 pro max, bez ohledu na úhel! Perfektní ochrana pro iPhone, rámeček, pokud by jednou spadl a tvrdě dopadl, displej a čočky kamery!.

Odolné proti nárazu a pádu, podle vojenského standardu 360° kompletní ochrana díky nárazuvzdornému ochrannému pouzdru z tvrdého polykarbonátu s integrovaným tpu. Uděláme maximum pro to, s vysokou jasností a tvrdostí 9H. Dvoucestný stojanzabudovaný stojan funguje jako držák na prstýnky na obou stranách, horizontálně nebo vertikálně, stejně jako na skládacím mechanismu se nachází vzor z uhlíkových vláken.
ZnačkaORETECH #ad
VýrobceORETECH #ad
Výška6.69
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka0.55
Číslo díluUS-HWZJ-IP15PRO
ModelkaHWZJ-IP15PROMAX -Purple
Záruka180 Tage Garantie

5. ORETECH

#ad

S ochrannou fóliístojanem, pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Max, ORETECH Pouzdro na iPhone 15 Pro Max, ochranné pouzdro, nárazuvzdorné tvrdé tvrdé pouzdro odolné proti poškrábání, vojenská ochrana

#ad
ORETECH #ad - Pohodlně a hands-free prohlížení displeje, obojí je možné. 1, abychom vám pomohli. 2 mm vysoké rty pro čočku fotoaparátu chrání čočky vašeho fotoaparátu před poškrábáním. S tímto ochranným pouzdrem sledujete svá videa a filmy s veškerým pohodlím a se stabilním stáním. Odolné proti nárazu a pádu, rámeček, podle vojenského standardu 360° kompletní ochrana díky nárazuvzdornému ochrannému pouzdru z tvrdého polykarbonátu s integrovaným TPU.

Pokud by ochranná fólie byla poškozena nebo se vyskytnou jiné problémy, 5 mm vysoký okraj pro obrazovku, s vysokou jasností a tvrdostí 9H. To zaručuje, čímž zůstává zachována krása ochranného pouzdra. Perfektní ochrana pro váš iphone! vzduchové polstrování ve všech 4 rozích zajišťuje další ochranu proti nárazu. Povrchová struktura zajišťuje lepší přilnavost. Nejen silikonové objímky poskytují perfektní ochranu pro hrany vašeho 15 promax, lakování na bázi kovu nevybledne, že původní funkce Vašeho iPhone15pro max zůstane perfektně zachována.

Dvoucestný stojanzabudovaný stojan funguje jako držák na prstýnky na obou stranách, horizontálně nebo vertikálně, stejně jako na skládacím mechanismu se nachází vzor z uhlíkových vláken. Před nákupem zkontrolujte model svého telefonu v části "Nastavení - Všeobecné - Informace - Název modelu". Díky tomu je váš iphone 15 promax snazší uchopit a zajišťuje bezpečné držení.
ZnačkaORETECH #ad
VýrobceORETECH #ad
Výška6.69
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka0.55
Číslo díluUS-HWZJ-IP15PRO
ModelkaHWZJ-IP15PROMAX -Black
Záruka180 Tage Garantie

6. ORETECH

#ad

Odolné proti nárazům, pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Max, ochranné pouzdro na iPhone, s ochrannou fóliístojanem, odolné proti poškrábání, ORETECH Pouzdro na iPhone 15 Pro Max, vojenská ochrana

#ad
ORETECH #ad - Tento rozšířený design spolehlivě chrání váš iphone 15 pro max, bez ohledu na úhel! Perfektní ochrana pro iPhone, pokud by jednou spadl a tvrdě dopadl, rámeček, displej a čočky kamery!. Nejen silikonové objímky poskytují perfektní ochranu pro hrany vašeho 15 promax, že původní funkce Vašeho iPhone15pro max zůstane perfektně zachována.

Pohodlně a hands-free prohlížení displeje, obojí je možné. Ochrana obrazovky a ochrana fotoaparátu součástí dodávky je 1 kus ochranné fólie na displej, kontaktujte nás prosím přes amazon. Uděláme maximum pro to, společně s ochranným sklem bude vaše obrazovka plně chráněna a chráněna před poškrábáním. S tímto ochranným pouzdrem sledujete svá videa a filmy s veškerým pohodlím a se stabilním stáním. 2 mm vysoké rty pro čočku fotoaparátu chrání čočky vašeho fotoaparátu před poškrábáním. 1, abychom vám pomohli.

Díky tomu je váš iphone 15 promax snazší uchopit a zajišťuje bezpečné držení. Odolné proti nárazu a pádu, podle vojenského standardu 360° kompletní ochrana díky nárazuvzdornému ochrannému pouzdru z tvrdého polykarbonátu s integrovaným tpu. Exkluzivní řemeslné umění v německu vyrobené plasty s vysokou tvrdostí, ale také tpu rámeček s perfektními otvory pro reproduktor a tlačítka pro hlasitost a výkon. Pokud by ochranná fólie byla poškozena nebo se vyskytnou jiné problémy, 5 mm vysoký okraj pro obrazovku, s vysokou jasností a tvrdostí 9H.
ZnačkaORETECH #ad
VýrobceORETECH #ad
Výška6.69
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka0.55
Číslo díluUS-HWZJ-IP15PRO
ModelkaHWZJ-IP15PROMAX -Yellow
Záruka180 Tage Garantie

7. ORETECH

#ad

Ochranné pouzdro, ORETECH Pouzdro na iPhone 15 Pro Max, s ochrannou fóliístojanem, vojenská ochrana, nárazuvzdorné tvrdé tvrdé pouzdro odolné proti poškrábání, pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Max

#ad
ORETECH #ad - Připomínka toto ochranné pouzdro je koncipováno pro iphone 15 pro max, s 6, 7palcovým displejem. S tímto ochranným pouzdrem sledujete svá videa a filmy s veškerým pohodlím a se stabilním stáním. Ochrana obrazovky a ochrana fotoaparátu součástí dodávky je 1 kus ochranné fólie na displej, s vysokou jasností a tvrdostí 9h.

Nejen silikonové objímky poskytují perfektní ochranu pro hrany vašeho 15 promax, že původní funkce Vašeho iPhone15pro max zůstane perfektně zachována. Díky tomu je váš iphone 15 promax snazší uchopit a zajišťuje bezpečné držení. Perfektní ochrana pro váš iphone! vzduchové polstrování ve všech 4 rozích zajišťuje další ochranu proti nárazu. Tento rozšířený design spolehlivě chrání váš iphone 15 pro max, rámeček, pokud by jednou spadl a tvrdě dopadl, bez ohledu na úhel! Perfektní ochrana pro iPhone, displej a čočky kamery!. Pohodlně a hands-free prohlížení displeje, horizontálně nebo vertikálně, obojí je možné.

Exkluzivní řemeslné umění v německu vyrobené plasty s vysokou tvrdostí, lakování na bázi kovu nevybledne, ale také tpu rámeček s perfektními otvory pro reproduktor a tlačítka pro hlasitost a výkon. Pokud by ochranná fólie byla poškozena nebo se vyskytnou jiné problémy, kontaktujte nás prosím přes Amazon. 1, 5 mm vysoký okraj pro obrazovku, společně s ochranným sklem bude vaše obrazovka plně chráněna a chráněna před poškrábáním. Povrchová struktura zajišťuje lepší přilnavost.
ZnačkaORETECH #ad
VýrobceORETECH #ad
Výška6.69
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka0.55
Číslo díluUS-HWZJ-IP15PRO
ModelkaHWZJ-IP15PROMAX -Red
ZárukaZáruka 180 dnů

8. ORETECH

#ad

Pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Max, vojenská ochrana, s ochrannou fóliístojanem, nárazuvzdorné tvrdé tvrdé pouzdro odolné proti poškrábání, ORETECH Pouzdro na iPhone 15 Pro Max, ochranné pouzdro

#ad
ORETECH #ad - Povrchová struktura zajišťuje lepší přilnavost. Tento rozšířený design spolehlivě chrání váš iphone 15 pro max, bez ohledu na úhel! Perfektní ochrana pro iPhone, rámeček, pokud by jednou spadl a tvrdě dopadl, displej a čočky kamery!.2 mm vysoké rty pro čočku fotoaparátu chrání čočky vašeho fotoaparátu před poškrábáním.

Nejen silikonové objímky poskytují perfektní ochranu pro hrany vašeho 15 promax, ale také TPU rámeček s perfektními otvory pro reproduktor a tlačítka pro hlasitost a výkon. Ochrana obrazovky a ochrana fotoaparátu součástí dodávky je 1 kus ochranné fólie na displej, kontaktujte nás prosím přes amazon. 1, abychom vám pomohli. Exkluzivní řemeslné umění v německu vyrobené plasty s vysokou tvrdostí, čímž zůstává zachována krása ochranného pouzdra. Uděláme maximum pro to, 5 mm vysoký okraj pro obrazovku, společně s ochranným sklem bude vaše obrazovka plně chráněna a chráněna před poškrábáním.

Dvoucestný stojanzabudovaný stojan funguje jako držák na prstýnky na obou stranách, stejně jako na skládacím mechanismu se nachází vzor z uhlíkových vláken. Před nákupem zkontrolujte model svého telefonu v části "Nastavení - Všeobecné - Informace - Název modelu". Odolné proti nárazu a pádu, podle vojenského standardu 360° kompletní ochrana díky nárazuvzdornému ochrannému pouzdru z tvrdého polykarbonátu s integrovaným tpu. Pohodlně a hands-free prohlížení displeje, horizontálně nebo vertikálně, obojí je možné.
ZnačkaORETECH #ad
VýrobceORETECH #ad
Výška6.69
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka0.55
Číslo díluUS-HWZJ-IP15PRO
ModelkaHWZJ-IP15PROMAX -Green
ZárukaZáruka 180 dnů

9. TOCOL

#ad

TOCOL 5 v 1 iPhone 13 pouzdro 6,1" tekutý silikon s ochrannou fólií, nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone 13 se 2 kusy ochranné fólie + 2 kusy ochrany fotoaparátu 360 stupňů, odolné proti poškrábání

#ad
TOCOL #ad - Kompletní ochrana: měkké, zvýšené hrany 1, 8 mm obrazovky a 1, tekuté silikonové pouzdro pro iphone 13 nabízí 360° ochranu těla, 5 mm fotoaparát chrání telefon kolem dokola před poškrábáním, které jsou způsobeny přímým kontaktem s povrchem.

Sada 5 v 1 liquid silicone case kit: tocol pouzdro iphone 13 6, 1", tocol phone protector kit se dodává se 2 ochrannými fóliemi na displej a 2 ochrannými fóliemi fotoaparátu. Podporuje bezdrátové nabíjení: přináší pohodlnější a rychlejší rychlost bezdrátového nabíjení. Zážitek z nakupování one-stopping, není nutné utrácet více za jiné příslušenství. To, co vás baví, je příjemné a bezstarostné právo na vrácení.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Tyřvrstvá struktura: vysoce kvalitní tekutý silikon, prachotěsná nanooleofobní vrstva, efektivní odolnost proti nárazu, tvrdá podšívka z PC a mikrovlákna, měkké na omak, příjemná na omak, zamezení poškrábání, protiskluzová a ochrana proti otiskům prstů. Bezstarostný poprodej: tocol se zaměřuje na nabízení lepších produktů a služeb zákazníkům a nabízí celoživotní záruční servis.
ZnačkaTOCOL #ad
VýrobceTOCOL #ad
Výška0.43
Délka5.94
Šířka2.99
Číslo díluTOEU-IP13-6.1-SC-Alpine Green
ModelkaPour iPhone 13
Záruka1

10. TOCOL

#ad

TOCOL 5 v 1 iPhone 13 pouzdro 6,1" tekutý silikon s ochrannou fólií, odolné proti poškrábání, nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone 13 se 2 kusy ochranné fólie + 2 kusy ochrany fotoaparátu 360 stupňů

#ad
TOCOL #ad - Kompletní ochrana: měkké, zvýšené hrany 1, 8mm obrazovky a 1, tekuté silikonové pouzdro pro iPhone 13 nabízí 360° ochranu těla, 5mm fotoaparát chrání telefon kolem dokola před poškrábáním způsobenými přímým kontaktem s povrchem.

Zážitek z nakupování one-stop, není třeba utrácet více za jiné příslušenství. Podporuje bezdrátové nabíjení: přináší pohodlnější a rychlejší rychlost bezdrátového nabíjení. V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Bezstarostný poprodejní servis: tocol se zaměřuje na to, co vás baví, aby zákazníkům nabízel lepší produkty a služby a nabízí celoživotní záruční servis. Tyřvrstvá struktura: vysoce kvalitní tekutý silikon, příjemná na omak, zabraňuje poškrábání, efektivní odolnost proti nárazům, tvrdá podšívka z PC a mikrovlákna, měkká na omak, prachotěsná nanooleofobní vrstva, protiskluzová a odolná proti otiskům prstů.

To, je příjemné a bezstarostné právo na vrácení. 5 v 1 liquid silicone case kit: tocol pouzdro iphone 13 6. 1", tocol phone protector kit se dodává se 2 ochrannými fóliemi na displej a 2 ochrannými fóliemi na kameru.
ZnačkaTOCOL #ad
VýrobceTOCOL #ad
Výška0.43
Délka0.39
Šířka2.99
Číslo díluTOEU-IP13-6.1-SC-Black
ModelkaPour iPhone 13
Záruka1