Top 10 Hhtec Bremsflüssigkeitstester – Brzdy a příslušenství pro zemědělská vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HHTEC

#ad

Zkoušečka brzdové kapaliny, Tester brzdové kapaliny HH-TEC, 5 LED, s německým návodem k použití český jazyk nelze zaručit

#ad
HHTEC #ad - Jedna baterie včetně: 1, 5 V, typ AAA. Tester brzdové kapaliny je perfektním digitálním měřicím přístrojem pro rychlé a jednoduché testování přítomnosti vody v brzdové kapalině, speciálně vyvinut pro autoopravny.

Díky 5 led se podíl vody v brzdové kapalině zobrazuje přesně v 5 úrovních od 0 % do více než 3 %. Tester brzdové kapaliny se používá na brzdovou kapalinu DOT 3/4/5. Tester se po 12 sekundách automaticky vypne. V dnešní době jsou běžné originální brzdové kapaliny osobních motorových vozidel DOT4 +. Výsledek testu se poté zobrazí pomocí LED. Podržte na vteřinu testovací tyčinky ponořené do brzdové kapaliny po plastovou část. Rozsvítí se zelená led žárovka. Otevřete nádobu na brzdovou kapalinu a stáhněte kryt testeru. Zapněte tester stisknutím tlačítka nahoře.
ZnačkaHHTEC #ad
VýrobceHHTEC #ad
Výška1.34
Délka6.77
Šířka1.5
Číslo díluHHBFT-01
ModelkaHHBFT-01
Záruka1

2. BGS

#ad

BGS 67241 | tester brzdové kapaliny

#ad
BGS #ad - Snadná obsluha: zapnutí, senzory ponořte do brzdové kapaliny, odečítání výsledků. Průměr cca 20 mm. Výsledek testu je zobrazen pomocí 4 LED. Vhodné pro brzdové kapaliny DOT3, DOT4, DOT5. 1. Vysoká přesnost a spolehlivost. Ochranné kryty pro ochranu senzorů. Není vhodné pro brzdovou kapalinu DOT5. Délka: 150 mm. Provoz přes 1, 5 v aaa baterii součástí dodávky.
ZnačkaBGS #ad
VýrobceBGS #ad
Výška0.98
Délka8.66
Šířka2.76
Číslo dílu67241
Modelka67241

3. HHTEC

#ad

Vody do ostřikovačů, baterie, s návodem k použití v němčině, Ochrana proti mrazu HH TEC 4 v 1 refraktometr etylenglykol, AdBlue, propylenglykol, pro bod mrazu chladicí kapaliny

#ad
HHTEC #ad - Snadné zacházení; s návodem k obsluze v němčině a 4 jazycích český jazyk nelze zaručit. Tělo z chromované mosazi je odolné vůči chemické korozi a opotřebení, životnost tohoto refraktometru je několikanásobně vyšší.

Adblue: koncentrace močoviny 30% – 35%, 10 do 1, kyselina baterie od 1, 40 kg/l. Pro vyrovnání krátkozrakosti nebo dalekozrakosti nemusíte pro čtení měřených údajů nasazovat brýle. Rozsah měření: ethandiol etylenglykol: 0 až -50ºc; propandiol propylénglykol: 0 až -50ºc; voda do ostřikovačů – etanol + voda: 0 °c až -40 °C, propylenglykol + voda SRF1: 0 °C až -40 °C. Použití: s tímto refraktometrem můžete zjistit koncentraci etylenglykolu, solárního zařízení, bodu mrazu vody v ostřikovačích, propylenglykolu v nemrznoucí kapalině vašeho auta, tepelných čerpadel, topení nebo jiných strojích nebo zařízení.

Umí se přizpůsobit všem očím. -. Precizní měření; upravte si skupinu okulárů podle optického systému: 4–8násobný zesilovací systém, plynulé ruční ostření.
ZnačkaHHTEC #ad
VýrobceHHTEC #ad
Výška2.2
Délka8.74
Šířka3.23
Číslo díluRHA-503
ModelkaRHA-503

4. QEEROYO

#ad

QEEROYO Tester brzdové kapaliny, zkoušečka brzdových kapalin, tester brzdové kapaliny, zkoušečka brzdové kapaliny, kalibrovaný, zkoušečka brzdových kapalin, zkoušečka brzdové kapaliny

#ad
QEEROYO #ad - Výsledek se objeví jen několik sekund poté, co se tužka ponoří do kapaliny. Brzdová kapalina absorbuje vlhkost. Je to jednoduché, přesné a rychlé. Měření je během testu přesnější. Baterie není součástí dodávky. Současně je materiál skořepiny ve srovnání s materiálem ABS vyroben z kvalitního nylonu.

Testovací vozidlo tento tester brzdové kapaliny je použitelný pro 4S obchody a majitele vozidel. Led světlo červené znamená, že je v dobrém stavu a žlutá znamená, zelená ukazuje, že brzdový olej musí být okamžitě vyměněn, ale mění rozměr, že je férová, ve kterém je obsah vody zřetelně zobrazen světelnými diodami LED. Kvalita po velkém výzkumu podobných produktů na trhu je nový tester brzdové kapaliny perfektním nástrojem pro aktualizaci.

Brzdovou kapalinu musíte pravidelně měnit podle výsledků testů. Tento produkt je odolný proti korozi a má delší životnost. Rychlý test brzdové kapaliny měří obsah vody v brzdové kapalině pro posouzení bezpečnosti vašeho vozidla. Nemusíte dlouho čekat, než si přečtete. V průběhu času se obsah vody postupně vstřebává. Brzdová kapalina zkoušečka brzdové kapaliny okamžitě kontroluje kvalitu kapaliny a poskytuje připravené výsledky ve formě barevné LED obrazovky.
ZnačkaQEEROYO #ad
VýrobceQEEROYO #ad
Číslo díluABC232
ModelkaABC232
Zárukano

5. JTENG

#ad

DOT3, tester kapaliny brzdné kapaliny, DOT4, JTENG Zkoušečka brzdové kapaliny DOT 3/4/5 s 5 LED pro auto vozidlo, DOT5 tester brzdové kapaliny

#ad
JTENG #ad - Jedna baterie vč. Použijte tester brzdové kapaliny zapněte tester stisknutím tlačítka nahoře. Po výsledku testu je nutné brzdovou kapalinu pravidelně měnit. Výsledek testu se pak zobrazí na základě LED.

Promptbrzdová kapalina je hygroskopická a v průběhu času se podíl vody postupně zvyšuje. Zelená led začne svítit. 1, 5 v, typ AAA. 5 led na testeru brzdové kapaliny díky 5 led se podíl vody v brzdové kapalině zobrazuje přesně od 0 % do více než 3 % v 5 stupních. Zkontrolujte kvalitu oleje na brzdu automobilu rychle a jednoduše pro měření podílu vody v brzdové kapalině.

Tester brzdové kapaliny perfektní digitální měřicí přístroj. Držte testovací tyče do brzdové kapaliny na jednu sekundu až k plastu. Tloušťka brzdového obložení měřič tloušťky brzdového obložení je nástroj, který byl vyvinut speciálně pro kontrolu tloušťky brzdového obložení, aby bylo možné rychle a přesně zjistit tloušťku brzdového obložení.
ZnačkaJTENG #ad
VýrobceJTENG #ad
Číslo díluJMX4074
ModelkaJMX4074

6. KAISAL

#ad

KAISAL Vylepšený zkoušečka brzdové kapaliny vhodný pro brzdové kapaliny DOT3 DOT4 DOT5.1 zkoušečka brzdové kapaliny s akustickým a optickým alarmem Brake Fluid Tester

#ad
KAISAL #ad - Zkoušečka brzdové kapaliny používá vysoce citlivou sondu pro rychlé a přesné stanovení obsahu vlhkosti brzdové kapaliny. Zkoušečka brzdové kapaliny do auta se hodí pro testování obsahu vlhkosti brzdové kapaliny v automobilech, aby se zabránilo tomu, že vysoký obsah vlhkosti v brzdové kapalině ovlivňuje brzdný výkon a upozorňuje majitele, motocyklech a nákladních vozidlech, aby včas vyměnili brzdovou kapalinu.

S hmotností pouhých 160 gramů je profesionální odvzdušňovač brzd kaisal velmi lehký a lze jej snadno vzít s sebou při práci. Vyžaduje 2aa 1, 5v baterie nejsou součástí dodávky. Istota brzdové kapaliny se zřetelně zobrazuje na obrazovce. Sondu lze ohýbat v každém směru a hodí se proto pro úzké a těžko přístupné oblasti.

Auto tester brzdové kapaliny slouží ke kontrole 3 běžných typů brzdové kapaliny dot3, dot4 a dot5. 1. Pokud brzdová kapalina obsahuje více než 3 % nebo 4 % vody, bliká podsvícení a zazní výstražný tón "Beep". Pokud stisknete tlačítko podsvícení na testeru brzdičky, můžete zřetelně rozpoznat obsah obrazovky za jasného denního světla nebo ve tmě v noci.
ZnačkaKAISAL #ad
VýrobceKAISAL #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluBremsflüssigkeitsprüfer123
ModelkaBremsflüssigkeitsprüfer123
Záruka1

7. Aicevoos

#ad

Diagnostický test brzdové kapaliny, Aicevoos NF zkoušečka brzdové kapaliny, nástroj s LCD displejem, akustický alarm pro DOT3 DOT4 DOT-5.1 tester brzdové kapaliny

#ad
Aicevoos #ad - Snadné nošení – kryt je dobře strukturovaný, kompaktní a dobře padne do ruky. Můžete si jej vzít s sebou na cesty, aniž by zabíral příliš mnoho místa. Může zkontrolovat stav DOT-3, DOT-5. 1 brzdových kapalin a většiny syntetických brzdových kapalin. Dokáže rychle zjistit, zda je třeba brzdovou kapalinu po připomenutí světla na pozadí vyměnit.

Při 2 % – 3 % svítí pozadí žlutě a bzučák pomalu zazní brzdová kapalina se musí vyměnit. Rychlá detekce – proces rozpoznání je rychlý a efektivní, ovládací panel je jednoduchý a snadno ovladatelný. Iroké spektrum použití – tester brzdové kapaliny do auta je univerzální přístroj pro většinu vozidel. Je extrémně jednoduchý pro osobní potřebu a je široce používán pro soukromé dílny, DOT-4, opravny a autosalony.

Podsvícení svítí červeně a bzučák zazní rychle, když jsou údaje větší než 3 % brzdová kapalina musí být okamžitě vyměněna. Snadné použití – zkušební postup je rychlý a efektivní a má jednoduché ovládací panel. Jednoduché odečítání – vysoce citlivá sonda + akustický alarm, velká obrazovka s trojbarevným podsvícením, jednoduché odečítání výsledků měření, okamžité zobrazení výsledků, ať už ve dne nebo v noci. Podsvícení svítí zeleně při 0 % – 2 % dat brzdová kapalina je připravena k použití.
ZnačkaAicevoos #ad
VýrobceAicevoos #ad
Číslo díluAS-NF

8. KINGBOLEN

#ad

KINGBOLEN Tester brzdové kapaliny, akustický alarm DOT3 DOT4 DOT5.1 tester, nástroj pro diagnostický test brzdové kapaliny, hydraulická kapalina/kapalina/analyzátor vlhkosti oleje s LCD displejem

#ad
KINGBOLEN #ad - Je extrémně pohodlný pro osobní potřebu a je široce používán v jednotlivých dílnách, DOT-4, opravách, továrnách a prodejních dílnách. Odpovíme vám do 24 hodin po obdržení vaší zprávy. Zkouška nahoře s bleskem, dot-4, dokáže rychle a přesně rozpoznat brzdovou kapalinu DOT-3, DOT-5.1 a výsledek obdržel během několika sekund. Jako 3 % nebo 4 % vody, na kterém můžete snadno odečíst výsledky bez ovlivnění okolí; funkce akustického alarmu vám může včas připomenout výměnu brzdové kapaliny, bliká podsvícení a zazní signální tón.

Zkontrolujte zdravotní stav brzdové kapaliny DOT-3, DOT-5. 1 a také většiny syntetických brzdových kapalin. Kromě toho je bf200 auto tester brzdové kapaliny vybaven předním světlem na horní straně univerzální sondové trubky, 94 palců a lehký 119, aby bylo možné v případě potřeby sledovat barvu brzdové kapaliny; BF200 tester brzdové kapaliny je ideální pro práci a cestování. Sonda s husím krkem nabízí flexibilitu při rozpoznávání, v případě potřeby můžete pozorovat barvu brzdové kapaliny.

Lehký a snadno se nosí a design předních světlometů kingbolen bf200 tester brzdové kapaliny je vyroben z dobrých materiálů a povrch husího krku je odolný vůči oleji a oxidaci a nekoroduje snadno; je kompaktní pouze 6, 14 × 2, 5 g tělesné hmotnosti, 17 × 0, snadno se přenáší; ovládací pole je jednoduché a jednoduché a jednoduché na obsluhovat. Přesná zkouška a univerzální sonda zkoušečka brzdové kapaliny kingbolen je vybavena vysoce citlivou a přesnou sondou, takže proces detekce je pružnější a efektivnější. Oblast použitítester brzdové kapaliny kingbolen do auta je vhodný pro většinu vozidel včetně aut, motocyklů a nákladních vozidel atd.
ZnačkaKINGBOLEN #ad
VýrobceKINGBOLEN #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluKINGBOLEN BF200
ModelkaKINGBOLEN BF200

9. KAISAL

#ad

KAISAL Zkoušečka brzdové kapaliny zkoušečka brzdové kapaliny Brake Fluid Tester brzdová kapalina pro DOT3 DOT4 DOT5.1 Měřicí přístroj Zkoušečka obsahu vody tester s 6 LED displejem

#ad
KAISAL #ad - Praktický design: tento zkoušečka brzdové kapaliny na motorku má zakřivenou, citlivou sondu s flexibilním přístupem k nádrži na brzdovou kapalinu. Pokud obsah vlhkosti překročí 3 %, rozsvítí se všechny LED diody a zazní současně pípnutí.

Návod k použití: tester kapaliny brake lze provozovat na 9V 6F22 baterii není součástí dodávky. Zkoušečka brzdové kapaliny může volitelně testovat brzdové kapaliny DOT3, DOT4 a DOT5. 1, což je velmi praktické a vhodné pro většinu vozidel. Připomínáme vám, abyste brzdovou kapalinu co nejdříve vyměnili.

Dvojitý alarm: tester brzdové kapaliny kontroluje výsledky obsahu vlhkosti v brzdové kapalině. Pomáhá nám pravidelně měnit brzdovou kapalinu, abychom zajistili bezpečnou jízdu. Rychlé rozpoznání obsahu vlhkosti brzdové kapaliny: tester brzdové kapaliny rychle a přesně rozpozná obsah vlhkosti brzdové kapaliny.
ZnačkaKAISAL #ad
VýrobceKAISAL #ad
Číslo dílu234
Modelka234

10. BELEY

#ad

BELEY Automobilový tester brzdové kapaliny, zkoušečka brzdové kapaliny Auto – digitální brzdová kapalina měřič bodu varu pro DOT3 DOT4 DOT5. 1 s 2,8" LCD displejem a vysoce přesnou sondou

#ad
BELEY #ad - Ideální nástroj pro kutily a mechaniky. Al, pro trw, pro ferodo, pro castrol, pro bosch, může testovat DOT-3, DOT-4 a DOT-5.1 druhy brzdových kapalin a nabízí speciální možnosti testování pro MOTUL, pro BREMBO, aby byly výsledky testů přesnější. 2, 8palcový lcd displej a je podsvícený nezávisle na světle nebo tmě, 8palcový lcd displej s podsvícením: tento analyzátor vlhkosti oleje má 2, díky čemuž je vaše práce efektivnější a jednodušší.

Pohodlné, citlivé a přesné testování: tento nový aktualizovaný tester brzdové kapaliny auto využívá systém vyššího tlakového testu, se stabilním pracovním výkonem, který je novým vyšším tlakem, rychlým testovacím řešením, efektivním měřením a přesnými výsledky testů. Všechny dotazy týkající se produktu můžete kontaktovat v zákaznickém servisu, ruční část zkoušečky brzdové kapaliny v autě je vyložena silikonem, zodpovíme Vám do 24 hodin! Vnější vrstva hadice je z ušlechtilé oceli 304, efektivně prodlužuje životnost přístroje.

Vhodné pro více značek brzdové kapaliny: tento automotive tester brzdové kapaliny beley má širokou škálu použití, pro ate, pro vleleleo, pro mobil, pro fuchs a jiné značky brzdových kapalin, pro totV. Humanizovaný design a 24hodinový servis: ergonomický design, který je pohodlný a stabilní; celková konstrukce je hladká a kompaktní a lze ji snadno ovládat jednou rukou. Vysoce citlivá sonda: přístroj na měření bodu varu brzdové kapaliny do auta má vysoce citlivý senzor a 260mm labutní sondu, oxidaci a korozi, která je velmi odolná vůči oleji, která uživateli nabízí jednodušší a pohodlnější zážitek.
ZnačkaBELEY #ad
VýrobceBELEY #ad
Výška1.14
Délka6.89
Šířka2.83
Číslo dílu1595547
ModelkaMCD11020-382-1743419761
Záruka1 rok