Top 10 Google Smart Home – Chytré zásuvky na dálkové ovládání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shelly

#ad

Shelly Plus 1PM | WiFi & Bluetooth chytrý spínač relé s měřením výkonu | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | není nutný rozbočovač | bezdrátové ovládání

#ad
Shelly #ad - Můžete přesně měřit spotřebu proudu každého zařízení a dálkově jej zapnout a vypnout, ať jste kdekoli. Nastavte shelly plus 1pm tak, aby hlásil otevření dveří verandy a aktivoval Shelly Plus 1PM tak, aby aktivoval uživatelsky definované scény na základě času, aby topení vířivky zapnulo až po 20 hodin. Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení.

Shelly plus 1 pm je inteligentní reléový spínač s 1 kanálem provozovaný přes wifi a bluetooth, který lze použít také jako wifi opakovač. Shelly plus 1pm lze použít ke sledování spotřeby a k individuálnímu ovládání domácích spotřebičů, až 16 A s měřením výkonu, elektrických obvodů a kancelářských přístrojů. Například můžete nastavit senzor dveří a oken shelly tak, že jej zkombinujete s jinými zařízeními ve vaší domácí síti. Shelly plus 1pm může ovládat zařízení s velkým zatížením, což je perfektní pro monitorování a ovládání kuchyňských přístrojů a domácích systémů. S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě.

Automatizace a řízení elektrických přístrojů – s shelly plus 1pm můžete automatizovat a ovládat každý elektrický spotřebič ve vašem domě na dálku. Shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků. Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceShelly Europe #ad
Výška1.69
Délka2.64
Hmotnost0.25
Šířka1.85
Číslo dílu702
Modelka3800235267035

2. Shelly

#ad

WiFi domácí automatizace, digitální ovládání přes WLAN a aplikaci, Shelly Plus Add-On balení po 2 kusech, 3,3 V, použitelné pro senzory DS18B20 a DHT22, rozhraní Smart Home Plus relé

#ad
Shelly #ad - Není nutný žádný rozbočovač. Podpora rychlá pomoc v německém jazyce Shelly-Supportforum. Použití: shelly plus add-on je galvanicky oddělené rozhraní senzoru pro všechny přístroje Shelly Plus.

Kompatibilita: shelly plus add-on je kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home, Samsung SmartThings a Android a iOS. Instalace: připojte přístroj k wi-fi a začněte s instalací. Vlastnosti: lze použít s pěti ds18b20 senzory nebo senzorem dht22; má analogový a digitální vstup; DS18B20: teplotní senzor až 5; vyberte si variantu produktu s nebo bez něj standardní varianta se dodává bez ; DHT22 senzor: pokud chcete sledovat teplotu a vlhkost vzduchu.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics #ad
Číslo dílu3800235267370
Modelka3800235267370

3. AVM

#ad

Inteligentní zásuvka pro domácí síť, německá verze, AVM FRITZ! DECT 200

#ad
AVM #ad - Kompatibilní s následujícími krabicemi fritz!: fritz! box 7490, fritz! box 6840 lte, fritz! box 7270 od verze v2, fritz! box 7240 1 a 1, fritz! box 7320 1 & 1, fritz! box 7272, fritz! box 7360, fritz! box 7390, fritz! box 6842 lte, fritz! box 6810 lte, FRITZ! Box 6360 Kabel, FRITZ! Box 6490 Kabel.

Přepínání jednotlivě: jednou, denně, náhodně, týdně, rytmicky, v závislosti na době východu a západu slunce nebo prostřednictvím Kalendáře Google. Měří spotřebu energie a zobrazuje podrobnosti o výkonu, rozsah dodávky: fritz! dect 200, spotřebě, nákladech za elektřinu a uhlíkové stopě a na vyžádání je odešle Push-Mail, německý návod k instalaci.

Ovládá se přes fritz! fon přes dect, přes pc, chytrý telefon nebo tablet pomocí uživatelského rozhraní FRITZ! Box nebo MyFRITZ! App. Inteligentní zásuvka pro smart home, automaticky nebo ručně přepíná napájení připojených zařízení až 2 300 wattů.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.3
Šířka1.97
Číslo dílu20002572
Modelka20002572
ZárukaZáruka výrobce

4. Bosch Professional

#ad

Bosch Professional 18V System průmyslový vysavač plynový 18V-10 L & Shelly Plus 2PM | Wi-Fi & Bluetooth 2kanálový chytrý relé spínač s měřením výkonu

#ad
Bosch Professional #ad - Produkt 2: shelly plus 2pm je inteligentní spínací relé se 2 kanály, které lze použít také jako wifi opakovač. Použijte manuální spínač, aplikaci, váš preferovaný systém domácí automatizace nebo hlas! Bezplatně uložené údaje o spotřebě vám pomohou předpovědět vaše výdaje a umožňují každému majiteli domu snížit náklady na elektřinu.

Všechny naše akumulátory jsou kompatibilní s novými a stávajícími nástroji Bosch Professional stejné třídy napětí. Produkt 1: professional 18v system. Shelly plus 2pm lze použít ke sledování spotřeby a individuálně převzetí kontroly nad všemi domácími spotřebiči, napájené přes Wi-Fi a Bluetooth, až 16 A špička 18A s měřením výkonu, elektrickými obvody a kancelářskými přístroji. Výrobek 2: ovládejte 2 elektrické přístroje jedním zařízením – shelly plus 2pm vám umožňuje ovládat dva různé elektrické obvody a samostatně sledovat jejich spotřebu.

Produkt 2: sledujte spotřebu energie – nyní můžete sledovat a analyzovat spotřebu energie svých automatických přístrojů a spravovat svou spotřebu. Shelly plus 2pm má dva integrované přesné měřiče proudu, se kterými můžete samostatně sledovat spotřebu každého kanálu. Ultimative performance. Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení. Výrobek 1: akumulátorový mokrý/suchý vysavač GAS 18V-10L od Bosch Professional s hrubým objemem nádoby 10 l.
ZnačkaBosch Professional #ad

5. Homematic IP

#ad

Bílá, Zásuvka s vypínačem od Homematic IP

#ad
Homematic IP #ad - Für den betrieb ist der homematic ip access point in Verbindung mit der App Cloud-Service, die Smart Home Zentrale CCU3 oder eine geeignete Partnerlösung notwendig. Schnelle und werkzeuglose Inbetriebnahme. B. Stehleuchte oder elektrische Heizkörper. Kann in verbindung mit dem Wandthermostat die Temperatur in Räumen mit elektrischen Heizkörpern exakt regeln. Blockiert aufgrund der kompakten Bauweise keine umliegenden Steckdosen. Ermöglicht das ein- oder ausschalten von angeschlossenen Verbrauchern z.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.76
Délka2.76
Hmotnost0.34
Šířka1.54
Číslo dílu141836A0
ModelkaHmIP-PS
ZárukaZwei jahre gewährleistung.

6. AVM

#ad

S ochranou proti stříkající vodě IP 44 pro použití ve venkovním prostřední, AVM FRITZ!DECT 210 inteligentní zásuvka pro Smart Home

#ad
AVM #ad - Individuální zapínání: jednou, pravidelně, každý den, náhodně, každý den v týdnu, podle času východu a západu slunce nebo podle Google kalendáře.

Lze ji ovládat pomocí fritz!fon přes dect a pomocí pc, smartphonu nebo tabletu přes ovládací rozhraní FRITZ!Box nebo MyFRITZ!App. Ochrana proti stříkající vodě ip 44 a rozšířený rozsah provozních teplot ve venkovním prostředí, měření spotřeby energie. Inteligentní zásuvka pro smart home automaticky nebo ručně zapíná napájení připojených přístrojů až do 3 450 Wattů. Rozsah dodávky: fritz!dect 210, návod k obsluze v němčině češtinu nelze zaručit.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5
Délka3.66
Hmotnost0.46
Šířka3.27
Číslo dílu20002723
Modelka20002723
Záruka2 roky.

7. Shelly

#ad

Digitální ovládání elektrických přístrojů a rolet přes Cloud & App, WiFi měřicí přístroj, montáž za zásuvkou pod omítku a vypínač světla, Shelly 2.5 Smart Home WLAN dvojitý spínač relé 230 V 10 A

#ad
Shelly #ad - Ideální pro vypínač světla nebo rolety, hodí se do normální připojovací krabice rozměry odpovídají pouze 39 x 36 x 17 mm. Integrujte svá zařízení do své chytré domácnosti a ovládejte je pohodlně přes smartphone, tablet nebo hlasové příkazy. Shelly certifikováno 2, 5 podle amerického standardu UL. Dva přepínatelné kanály s měřením spotřeby energie. Dálkově ovládaný wi-fi přepínač pro elektrický systém.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics Ltd. #ad
Výška0.39
Délka0.79
Šířka0.59
Číslo dílu4404
Modelka4404
ZárukaZáruka výrobce.

8. Thinkbee

#ad

Pro Android a iOS, ovládání hlasu, 1cestná sada rádiových spínačů, Chytrý vypínač WiFi vypínač světla, funkce časování, Thinkbee Smart Life Switch, pro Amazon Alexa a Google Home, kabeláž

#ad
Thinkbee #ad - Výdrž spínacího knoflíku až 600 000krát, lithiová baterie cr2032 s knoflíkem může pracovat 6 až 8 let. Přijímač může být instalován v téměř každé připojovací krabici, aniž by byl nalezen. Ovládejte svá světla a zařízení pohodlně pomocí chytrého telefonu a tabletu – kdykoli a kdekoliv.

Více telefonů může sdílet zařízení současně s rodinnými příslušníky prostřednictvím aplikace. Použijte aplikaci "tuya" pro ovládání zařízení a vytvoření inteligentního domova. Bezdrátová a snadná instalace Žádné kabeláže, není nutné žádné nové plánování elektrického obvodu, jednoduše přidejte bezdrátový spínač do stávajícího elektrického obvodu. Wifi funkce spojte se s 2, 4g wifi. Bezdrátový ovládací panel lze namontovat pomocí šroubů na stěnu nebo pomocí přiložené oboustranné nálepky nalepit na jakýkoliv povrch. Dlouhá životnost – ohnivzdorné a vodotěsné podle ip66.

Spora energie zabraňuje zbytečné spotřebě energie v pohotovostním režimu, šetří náklady na energii a prodlužuje životnost osvětlení. Dálkové ovládání a multi-chytré telefony– aplikace může synchronizovat stav zapnutí/vypnutí zařízení. Můžete si ho dokonce vzít s sebou, abyste mohli světlo ovládat na dálku. Ušetřete si obtěžující stisknutí tlačítek pro ovládání žárovek tím, že zadáte svůj hlasový příkaz! Aktivováno pomocí dovednosti "Smart Life" v aplikaci Alexa vám hlasové ovládání světel nebo spínačů zařízení usnadní a bezstarostný život.
ZnačkaThinkbee #ad
VýrobceThinkbee #ad
Výška0.59
Délka2.95
Šířka1.89
ModelkaSW SK1 SW R03

9. Homematic IP

#ad

Homematic IP Zásuvka Smart Home, 157338A0, úspora energie, Alexa a Google Assistant, digitální mezikonektor ovládá světla nebo elektrické přístroje přes aplikaci

#ad
Homematic IP #ad - Stojací lampa nebo elektrická topná tělesa. Díky kompaktní konstrukci neblokuje žádné okolní zásuvky. Pro provoz je nutný homematic ip access point ve spojení s aplikací Cloud Service, centrálem Smart Home CCU3 nebo vhodným partnerským řešením. Rychlé uvedení do provozu bez nářadí. Umožňuje zapnutí nebo vypnutí připojených spotřebičů např. Ve spojení s nástěnným termostatem může přesně regulovat teplotu v místnostech s elektrickými radiátory.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.76
Délka2.76
Hmotnost0.34
Šířka2.76
Číslo dílu157338A0
ModelkaHmIP-PS-2
ZárukaDva roky záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce.

10. Bosch Smart Home

#ad

Chytrá zásuvka s funkcí aplikace, Bosch Smart Home Kompaktní mezikonektor, kompatibilní s Alexa, zesílení rádiového signálu, Google Home a HomeKit

#ad
Bosch Smart Home #ad - Rozsah dodávky: 1x kompaktní mezikonektor, 3x Quick Start Guides. Zesílení rádiového signálu: produkty lze zapojit do dosud nedosažených prostor – funguje při: Twinguard, twist, detektor pohybu, vodní hlásič a kompaktní mezikonektor.

Kompaktní konstrukční velikost: Možné použití více mezizástrček vedle sebe. Spora energie: díky průběžnému měření a zobrazení spotřeby energie připojených elektrických přístrojů a využití funkce spínání času. Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně. Inteligentní integrace: propojuje běžné elektrické přístroje do systému Bosch Smart Home.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch Smart Home #ad
Výška3.27
Délka2.36
Hmotnost0.28
Šířka2.36
Číslo dílu8750001300
Modelka8750001302