Top 10 Duschsystem Mit Einhebelmischer – Vanové a sprchové systémy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. hansgrohe

#ad

Pro 1 funkci, chrom, hansgrohe Logis sprchová baterie pod omítku

#ad
hansgrohe #ad - Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Podomítková hotová sada se skládá z: rozeta, pouzdro, rukojeť, funkční blok není obsaženo: Základní těleso iBox univerzální.

Záruka výrobce: 5 let. K instalaci je zapotřebí základní těleso iBox universal #01800180 Záruční podmínky naleznete v části "další technické informace". Podomítková jednopáková sprchová baterie pro sprchu s přípojkou pro 1 sprchu. Výhoda instalace pod omítku: poskytuje místo pro design, praktické funkce a více prostoru na okraji vany. Mimořádně dlouhá životnost: vybavena kvalitním, lehkým keramickým směšovacím systémem. Obzvlášť bezpečné: nastavitelné omezení teploty chrání před příliš horkou vodou. Vysoký průtok pro velkou vodní zábavu: Průtok vody na připojení sprchy při 3 barech: 32 l/min.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška6.1
Délka2.72
Hmotnost2.79
Šířka6.1
Číslo dílu71605000
Modelka71605000
Záruka2 roky výrobce.

2. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Sprchová armatura Vernis Shape, matná černá, sprchová baterie pod omítku pro 1 funkci

#ad
hansgrohe #ad - Mimořádně dlouhá životnost: vybavena lehkým chodem keramického směšovacího systému od hansgrohe. Průtok armatury.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška6.3
Délka4.88
Hmotnost2.98
Šířka6.14
Číslo dílu71668670
Modelka71668670
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

3. JOHO

#ad

Sada s dešťovou sprchou, Sprchová sada Joho 304 z nerezové oceli

#ad
JOHO #ad - Průtok pro tlak vody min. Oba nástěnné držáky jsou vždy upevněny šroubem. Pozorsprchový systém se dodává bez armatury/termostatické armatury/sprchové armatury!Tlak vodyPro náš sprchový systém musí být tlak vody minimálně 3 až 4 bary.

Díky nekroucenému designu, bez ohledu na to, jak se člověk otáčí, hadice se neohnou. Výška tyče nastavitelná od 74 cm do 114 cm. Při nastavení výšky horní tyč jednoduše zasunout nebo vytáhnout a zafixovat. Ruční sprcha nebo 16 l/m při dešťové sprše. Kovový držák na stěnuhorní držák na stěnu je pohyblivý, spodní tyč D24 mm. 24/7 nepřetržitý zákaznický servis. Xxl dešťová sprchová hlavice sprchová hlavice se zrcadlovými efekty z ušlechtilé oceli se snadno udržovatelnými tryskami.

Ruční sprcha se 3 druhy proudu sprchová hlavice s stisknutím tlačítka pro výběr ze 3 druhů paprsků: dešťový proud, měkká masáž, Power masáž. Horní tyč je otočná o 360°, univerzálně použitelný pro stávající vyvrtané otvory. 3 bary se dodávají cca 12 l/min. Sprchová hadice s délkou 150 cm, hadice ke sprchové armatuře s délkou 80 cm. Přepínačpřepínač z masivní mosazi s páčkou pro přepínání mezi dešťovou sprchou a ruční sprchou.
ZnačkaJOHO #ad
VýrobceDylin #ad
Výška47.24
Délka13.39
Šířka1.18
Číslo díluVC-R-3030CP
ModelkaCarré 3030
Záruka2 roky.

4. hansgrohe

#ad

Sprchová armatura Crometta S 240, stříbrná

#ad
hansgrohe #ad - Skvělý požitek z vody: hlavová sprcha poskytuje až 16 l/min, ruční sprcha při dešti max. 11, 5 l/min při intenseRain vždy 3 bary. Také 100 mm velká ruční sprcha hýčká s XXL výkonem.

Hlavová sprcha o velikosti 240 mm zahalí celé tělo rovnoměrným, bohatým proudem vody. Rychlé nastavení proudu: přímo na sprchové hlavici otáčením tryskového skla. Snadné čištění: vodní kámen lze odstranit lehkým otřením silikonovými tryskami na sprchové hlavici QuickClean. Moderní design: s harmonickým tvarem se linie Crometta nadčasově hodí do každého koupelnového prostředí.

Rozmanitost: hlavová sprcha osvěžuje proudem Rain. Ruční sprcha flexibilně doplňuje o druhy proudu Rain a IntenseRain. Větší bezpečnost: knoflík na rukojeti uvolní horkou vodu teprve na přání a zabraňuje příliš vysoké teplotě SafetyStop. 14 l/min a max.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška48.62
Délka18.43
Hmotnost0.07
Šířka11.61
Číslo dílu27267000
Modelka27267000
ZárukaZáruka 5 let.

5. ADOB

#ad

40062, Sprchový systém, Wellness sprcha Porto, originál od ADOB, mosaz pochromovaný korpus, výškově nastavitelná

#ad
ADOB #ad - Všechny přípojky jsou standardní přípojky 1/2 palce. Vlnitá sprcha v odborné obchodní kvalitě z vysoce kvalitního měření chromovaná pro dodatečné vybavení: systém je výškově nastavitelný, na kterém je namontována hlavová sprcha, otočná. Tam nastavíte tlak vody a teplo, voda pak proudí do sprchového systému a tam pomocí regulátoru určíte, kam má voda vyjít: na ruční sprchě, na hlavové sprše nebo na obou.

Ne jako u jiných výrobků pomocí tažné páky nebo otočné páky: zapnuto, vypnuto. Ruční sprcha má Ø 10, 5 cm a 5 různých funkcí záření, sprchová hlavice má Ø 20 cm. Dodávané hadice jsou vyrobeny z nerezoVÉ OCELI s mosaznými šroubky nejvyšší kvality. Jako obchodníci poskytujeme 100% servis pro vaši spokojenost. Obě mají knoflíky s protivápenným kamenem: jednoduše přejeďte prstem a otvory jsou zbaveny vodního kamene.

Můžete je dále využívat! sprchový systém se pomocí dvou nástěnných držáků namontuje na stěnu a poté se pomocí extra hadice spojí se stávající armaturou. Jednoduchá montáž: vaše stará armatura / termoratická baterie zůstane nedotčena. Adob, váš partner pro koupelny a WC od roku 1920 z Německa. Přepínání mezi ruční a nadhlavovou sprchou se provádí pomocí vysoce kvalitního regulátoru kartušky jako u jednopákové baterie s kohoutkem, který lze plynule nastavit.
ZnačkaADOB #ad
VýrobceADOB #ad
Výška145.67
Délka464.57
Šířka7.87
Číslo dílu40062
Modelka40062

6. Görbach

#ad

Dešťová sprcha, Görbach Sprchový systém z ušlechtilé oceli, chrom, nadhlavová sada SJ-E3030CP, sprchová sada bez armatury

#ad
Görbach #ad - Horní tyč je otočná o 360°, univerzálně použitelná pro malý prostor/prostor. Xxl dešťová sprchová hlavice sprchová hlavice se zrcadlovými efekty 30 × 30 cm z nerezové oceli se snadnou údržbou trysek proti usazování vodního kamene, ultra tenká 2 mm figurka. Ruční sprcha z umělé hmotyvysoce kvalitní sprchová hlavice se 3 druhy tryskání: déšť, masážní masáž, měkká masáž.

Ruční sprchová hadice a sprchová hadice hadice je z ušlechtilé oceli a bez adaptéru se hodí na každou přípojku G1/2", bez ohledu na to, s designem bez kroucení, jak se otáčí, hadice se neohnou.224/7 nepřetržitý zákaznický servis. Výška tyče nastavitelná od 74 cm do 114 cm. Držák na stěnuhorní nástěnný držák z kovu je posuvný, univerzálně použitelný pro stávající vyvrtané otvory s minimální vzdáleností od 66 cm do max.

Pozor sprchová sada se dodává bez armatury/termostatické armatury/sprchové armatury! Tlak vodyPro náš sprchový systém musí být tlak vody minimálně 3 až 4 bary. Sprchová tyčvýškově nastavitelná sprchová tyč z nerezové oceli, lesklý pochromovaný povrch pro odolnost proti poškrábání a snadné čištění. Hadice pro ruční sprchu s délkou 150 cm. Průměr horní tyče je 20 mm, průměr spodní tyče je 24 mm. Průtokový ohřívač a nízkotlaký bojler náš sprchový systém je vhodný pro průtokové ohřívače vody a nízkotlaké kotle.
ZnačkaGörbach #ad
VýrobceDylin #ad
Výška2.76
Délka24.02
Šířka14.57
Číslo díluG-Serie
ModelkaG-Serie

7. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Raindance Vyberte sprchový systém E 360 3 druhy stříkání chrom

#ad
hansgrohe #ad - Více pohodlí: termostat udržuje nastavenou teplotu a chrání spolehlivě před příliš horkou nebo příliš studenou vodou. Komfortní přepínání: stisknutím tlačítka rychle a jednoduše vyberte požadovaný druh paprsku Select.

Snadná instalace: hodí se na stávající standardní S přípojky velikost G ½. Dešťová sprcha: hlavová sprcha osvěžuje proudem RainAir. Ruční sprcha flexibilně doplňuje Rain, Whirl a RainAir. Zážitek ze sprchování: sprchová hlavice o velikosti 360 x 190 mm rozmazluje rovnoměrným, bohatým proudem vody XXL-Performance. Dn15. Větší bezpečnost: knoflík na rukojeti uvolní horkou vodu teprve na přání a zabraňuje příliš vysoké teplotě SafetyStop. Delší jako nové: vodní kámen lze ze silikonových trysek na sprchové hlavici snadno setřít QuickClean.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška49.96
Délka18.74
Hmotnost23.1
Šířka22.01
Číslo dílu27112000
Modelka27112000
ZárukaZáruka 5 let.

8. Rainsworth

#ad

3 druhy proudu ruční sprcha, sprchová sada, Rainsworth Sprchový systém bez armatury chrom – 25 cm kulatá dešťová sprcha, sprchová souprava s přepínačem

#ad
Rainsworth #ad - Ruční sprcha 120 mm hýčká XXL výkonem. Vychutnejte si rovnoměrný proud deště. Nástěnný držák – horní držák na stěnu je posuvný, snadná instalace. 3 druhy paprsků: déšť, masáž, mix. Přepínačpřepínač z mosazi pro přepínání mezi dešťovou sprchou a ruční sprchou.

Dešťová sprchová hlavice je otočná o 360° a má snadno udržovatelné trysky proti vodnímu kameni. Díky konstrukci odolné proti otáčení se hadice neohnou, bez ohledu na to, jak se otáčí. Nastavitelná výška sprchové tyče– 800 – 1080 mm snadno nastavitelná sprchová tyč z ušlechtilé oceli 304 pro odolnost proti poškrábání a snadné čištění. Nastavitelná výška podle skutečného prostředí instalace. Trysky a povrch lze snadno čistit hadříkem a vodou.

Upozornění: sprchová sada se dodává bez armatury/termostatické armatury/sprchové baterie! 25 cm kulatá dešťová sprcha– vyvinuto pro úsporu vody. Jednoduchá a rychlá výměna proudu. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Záruka výrobce- 5 let záruka. Díky čistým, měkkým silikonovým tryskám se sprchová hlavice snadno čistí. Hadicehadice z ušlechtilé oceli, vhodná pro každou přípojku G1/2".
ZnačkaRainsworth #ad
VýrobceRainsworth #ad
Výška4.13
Délka29.33
Šířka13.58
Číslo díluRW-TJ-CYABS10
ModelkaColonne de Douche sans Mitigeur
ZárukaZáruka 5 let.

9. hansgrohe

#ad

Crometta E 240 sprchová hadice, stříbrná

#ad
hansgrohe #ad - Moderní design: s harmonickým tvarem se linie Crometta nadčasově hodí do každého koupelnového prostředí. Více pohodlí: termostat udržuje nastavenou teplotu a chrání spolehlivě před příliš horkou nebo příliš studenou vodou.

Rychlé nastavení proudu: přímo na sprchové hlavici otáčením tryskového skla. Ruční sprcha flexibilně doplňuje o druhy proudu Rain a IntenseRain. 14 l/min a max. 11, 5 l/min při intenseRain vždy 3 bary. Hlavová sprcha o velikosti 240 mm zahalí celé tělo rovnoměrným, bohatým proudem vody.

Snadné čištění: vodní kámen lze odstranit lehkým otřením silikonovými tryskami na sprchové hlavici QuickClean. Skvělý požitek z vody: hlavová sprcha poskytuje až 16 l/min, ruční sprcha při dešti max. Také 100 mm velká ruční sprcha hýčká s XXL výkonem. Dešťová sprcha: hlavová sprcha osvěžuje proudem Rain.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška56.18
Délka18.5
Hmotnost0.07
Šířka11.97
Číslo dílu27271000
Modelka27271000
ZárukaZáruka 5 let.

10. Grohe

#ad

Grohe reproduktor

#ad
Grohe #ad - Záruka výrobce: 5 let. Upozornění: pro použití s průtokovými ohřívači uzavřené ohřívače vody, termálními ohřívači, skladování; nepoužívat s otevřenými ohřívači vody tzv.

Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena. Systém proti vodnímu kameni: s funkcí SpeedClean odstraníte vodní kámen obzvlášť rychle. Rozsah dodávky: systém grohe euphoria xxl 310 s termostatem, sprchová hadice, sprchové rameno, hlavová sprcha, upevňovací materiál, ruční sprcha, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Turbostat zajišťuje, že voda bleskově dosáhne zvolené teploty a spolehlivě ji udrží i během celého procesu sprchování. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace. Nízkotlaká zařízení.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška6.1
Délka45.67
Hmotnost19.84
Šířka13.58
Číslo dílu26075000
Modelka26075000
Záruka2 roky výrobce.