Top 10 Compo Mäuseköder – Deratizační prostředky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ISOTRONIC

#ad

ISOTRONIC Past na myši živá s boxem na návnady – snadná obsluha, bezkontaktní povolení, vysoce citlivý spouštěcí mechanismus – přátelská ke zvířatům 2, opakovaně použitelná, snadné čištění

#ad
ISOTRONIC #ad - S extra větracími otvory a spoustou místa nabízejí tyto živé pasti myši pohodlné prostředí. Umístění – past ideálně umístěte přímo na stěny nebo rohy ve směru pohybu myší, pravidelně kontrolujte napadení, jako návnadu doporučujeme arašídové máslo, sýr nebo slaninu.

Bezpečné pro děti a domácí zvířata – naši past na živé myši lze rychle a jednoduše nastavit během jedné minuty. Bez dílů, které by mohly svírat nebo způsobit nepohodlí, je tato past na myši ideální a bezstarostnou volbou pro vaši domácnost a zahradu. Bezstarostné chytání a uvolňování – naše myši na živé pasti jsou koncipovány tak, aby zachytily myši bez stresu a ne krutým způsobem. Po uvolnění svého úlovku jednoduše očistěte past na myši horkou vodou a mýdlem a jste připraveni na další úlovek.

Uvolnění bez doteku – extra výstup: chycené myši se jednoduše pomocí výstupu quick release uvolní bezkontaktní a vesele naskočí do trávy. Tak se vyhnete pohmožděninám a dotykům, které by mohly být spuštěny kolébkou, pokud by myš musela být stejně jako u běžných pastí opět vypuštěna přes vstup. Spora nákladů – chytré řešení s dlouhou životností a past na živá zvířata, která vám ušetří peníze.
ZnačkaISOTRONIC #ad
VýrobceISOTRONIC #ad
Výška2.56
Délka6.57
Šířka2.64
Číslo dílu0
Modelka0

2. ReWu

#ad

Sada 10 ks s návodem, ReWu Past na myši, past na myši ze dřeva

#ad
ReWu #ad - Pasti lze vyčistit a poté znovu použít. Nejlepší ochrana před škůdci. Pasti na myši – pasti ze dřeva vč. Podrobného návodu k použití past na myši. S pasti na myši rewu spolehlivě bojujete proti škůdcům v bytě nebo venku. Jsou velmi robustní a z udržitelné suroviny. Pasti na myši jsou z regionální výroby v Německu. Velikost: 95 x 50 x 15 mm. Obsah: 10 ks.
ZnačkaReWu #ad
VýrobceReWu #ad
Hmotnost0.07

3. SWISSINNO

#ad

Náhradní návnada pro past na myši SuperCat: Nejedovatý přírodní produkt, neškodná pro děti a domácí zvířata, 2x 6dílná sada

#ad
SWISSINNO #ad - Past je okamžitě znovu připravena k použití. Istá manipulace – praktická kartuše umožňuje čistou manipulaci bez drobností, díky které je doplňování hračka. ". ". Nebezpečný pro děti a domácí zvířata – výměnná návnada je přírodní produkt, který je 100% bez jedu nebo jiných chemikálií.

Výcarský design a kvalita – 20 let zkušeností na ochranu před škůdci. Náhradní návnada pro výměnu nástražních kartuší. ". Proto je kontakt s dětmi nebo domácími zvířaty neškodný. ". Vyměňte tak jednoduše kazetu – hotovo! ". Připraveno k okamžitému použití – návnada pro úderovou pasti supercat se dodává v praktické výměnné kazetě a po výměně a odstranění víka návnady je okamžitě připravena k použití.

Velmi účinné – ukončete frustraci pastí na živý nebo jinými neúčinnými pasti na myši. Tato návnada silně přitahuje myši a zajišťuje tak největší množství zachycení během krátké doby.
ZnačkaSWISSINNO #ad
VýrobceSwissinno #ad
Výška0.24
Délka2.76
Šířka2.44

4. K DERDISCOUNT

#ad

Průmysl, box na krysy dům, Sleva na návnadu: profesionální past na krysy | profesionální nářadí místo komorních lovců | box na návnady proti myším a potkanům | stanice na návnady, zahrada

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Praktický kabel: jednoduše vytáhněte návnadu na pojistnou tyč, která je součástí dodávky, a krysy se nalákají. Všestranný: ať už uvnitř nebo venku: past na krysy se hodí pro trvalou i krátkodobou likvidaci škodlivých hlodavců a lze ji použít s bloky na návnady, porcovou návnadu, 2 výstražné nálepky, pasty na návnady, jedovatou pšenici nebo návnadou na pšenici a hotovou návnadu.

Příjemný efekt: kvůli časově zpožděnému účinku se v boxu na návnady nenacházejí žádné mrtvé krysy. Profesionální: s vysoce kvalitní stanicí na návnady ze stabilního plastu jsou problémy s krysami vyřešeny obratem ruky.

Rozměry v x Š x h: 22 x 14 x 8 cm. Efektivní: ze zkušenosti berou krysy návnadu po 2 až 4 dnech. Bezpečné: stanici návnady lze uzamknout klíčem a chrání před neoprávněným přístupem. Rozsah dodávky: 2 stanice na návnady na krysy, 2 klíče.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka5.51
Číslo díluSB.328923
Modelkajioe3

5. Roshield

#ad

ROSHIELD Pro Box | 2 extra große Ratten & Mäuse Vergiftungs- & Schnappfallen Köderbox | Killerbox | Rattenvergiftungsblöcke für drinnen und draußen | Ratten-/Mausvergiftung & Schnappfallen |

#ad
Roshield #ad - Hergestellt aus recyceltem kunststoff – unsere Köderboxen sind einzigartig, da sie ausschließlich in Großbritannien aus recycelten Kunststoffen aus Armaturenbrettern und Stoßstangen hergestellt werden. Fallen sind nicht im Lieferumfang enthalten.

Für ratten- und mausefallen – boxen können eine vielzahl von beliebten Ratten- und Mausefallen halten. Entspricht den britischen vorschriften – roshield Köderstationen entsprechen den kürzlich geänderten Anforderungen für die sichere Verwendung von Amateur-Rodentiziden in manipulationssicheren Köderstationen. Schützen sie kinder und haustiere: abschließbare köderstationen für professionelle und Amateuranwender, um Rodentizidköder und Rattenfallen sicher anzuwenden.

Für eine vielzahl von rattenvergiftungen einschließlich Rattenvergiftungsblöcken stark Bait ist nicht im Lieferumfang enthalten. Bei verwendung für Fallen können sie extern mit einem Kabelbinder aktiviert werden. Verwenden sie keine rodentizide oder fallen ohne Verwendung dieser Box! Für nagergiftköder – extra große boxen mit köderstange, die doppelt mehr hält als andere Köderstationen.
ZnačkaRoshield #ad
VýrobceFort Products Limited #ad
Výška12.72
Délka9.29
Šířka9.41
Číslo díluSXBOX2-78
ModelkaRBBK2

6. CS Light

#ad

Past na myši 8dílná sada – kompletní sada, extrémně efektivní, bez jedovatých látek, profesionální past na myši vhodná pro ochranu zvířat – ihned připravená k použití & opakovaně použitelná past na

#ad
CS Light #ad - Hygienický – ulovené myši se nemusí při likvidaci dotýkat. Nejvyšší kvalita – každá past na myši je testována v německu a mechanismus je opatřen speciální povrchovou úpravou.

Díky tomu neztratíte čas a můžete okamžitě začít. Tím se past bleskově spustí. Další tipy a triky najdete na vlastní webové stránce! Rychle, bezpečně, silně – past se uvolní rychleji než stavební pasti. Past se snadno čistí. Držák na návnadu lze mýt v myčce. Okamžitě začněte – balení obsahuje návnadu zvláště atraktivní pro myši a dávkovací stěrku. Jednoduché a srozumitelné – perfektní návod v němčině je přiložen. Myš zabije rychle a bezpečně. To je jedinečné.
ZnačkaCS Light #ad
VýrobceFairfield GmbH #ad
Výška2.2
Délka4.33
Hmotnost0.1
Šířka1.89

7. satis

#ad

Zahrady I pro myš I nástražní boxy krysy myši, jedovaté návnady I krysová stanice, 8 x rada pro návnadu I bezpečné pro děti a domácí zvířata I efektivní box na návnadu krysy na krysy, box na krysy domu

#ad
satis #ad - Vaše děti a domácí zvířata jsou bezpečné. S extra mezinárodním varováním na horní straně. Hygienický a robustní: pevný plast lze snadno a důkladně vyčistit. Dvě vstupy zajišťují maximální úspěch. Díky průhlednému víku můžete stanici ovládat bez otevírání.

Součástí dodávky je 8 boxů na návnadu, 5 × 10 cm zajišťují maximálně nenápadné, 4 klíče – uchopte nyní. S jedovatými návnadou nemají pokrysy žádnou šanci a vy rychle opět svůj klid. Optimální umístění přímo v běžném provozu krytek. Univerzální: vysoce kvalitní boxy na návnady jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Praktické rozměry 23 × 18, ale efektivní umístění.

Profitujte z velmi snadné manipulace: postavte krabici, vložte trvalou kukla a pevně uzavřete. S boxy na návnady odolnými vůči povětrnostním vlivům zvládnete domácí radu stejně rychle jako turistická rata na zahradě. Konečně: nyní přichází vaše univerzální nástražní stanice. Absolutní bezpečnost pro člověka a zvířata: jednou uzavřená, lze past otevřít pouze pomocí přiloženého klíče.
Značkasatis #ad
Výrobcesatis #ad
Číslo díluRattenköderstationen

8. The Big Cheese

#ad

Bezpečná kontrola jedu na krysy a myši, The Big Cheese Stanice pro návnady pro krysy a myši, černá

#ad
The Big Cheese #ad - Stanice pro návnadu pro hlodavce má černý, 6 × 12 × 7, plochý design a hodí se tak na stěny a do cest hlodavců. Uzamykatelná: uzamykatelná stanice na návnadu chrání děti a domácí zvířata před náhodným kontaktem s návnadami pro hlodavce.

Kompaktní návnadová stanice: měří 22, 6 cm. Použití s návnadou pro hlodavce: stanice na návnady je kompatibilní se všemi druhy nástrah pro hlodavce, včetně blokové návnady, návnady na obilí, návnady na nudle a návnady z přírodního zrna. Jednoduché nastavení: stanice na návnadu musí být vybavena pouze návnadou a lze ji pak uzamknout a umístit na místo, kde byli hlodavci aktivní. Návnady nejsou součástí dodávky a je nutné je zakoupit samostatně.
ZnačkaThe Big Cheese #ad
VýrobceThe Big Cheese #ad
Výška9.06
Délka4.72
Hmotnost0.57
Šířka2.76
Číslo díluSTV179
ModelkaSTV179

9. SWISSINNO

#ad

Certifikovaný modrý anděl Vnitřní + venkovní, bez jedu, SWISSINNO Past na myši PRO SuperCat: efektivní odstranění myší vhodné pro ochranu zvířat bez chyb, bezpečný, Made in EU: 4X pasti

#ad
SWISSINNO #ad - Před použitím odstraňte červený ochranný kryt návnady – past je připravena k použití. Okamžitě připraveno k použití: supercat pro je připravena k použití vč. VÝcarskÝ design a kvalita: 20 let zkušeností swissinno pro ochranu před škůdci, specialista na přírodní řešení, netoxický a ekologický proti hlodavcům SuperCat číslo 1.

Bez jedovatých lákadel. Past byla vyvinuta podle Agreement on International Trapping Standards. Supercat pro díky vylepšené technice brání nepříjemným chybám a zajišťuje vyšší míru rybolovu.

Zabraňuje řešení chyb: ukončete frustraci neefektivními pastmi na myši. Nový systém: díky patentovanému spouštěcímu mechanismu Easy Catch System jsou myši podle druhu odstraněny. Nebezpečné pro děti a domácí zvířata: díky přesnému spuštění, efektivně dávkované síle nárazu a návnadě bez jedů nehrozí žádné nebezpečí pro děti a domácí zvířata.
ZnačkaSWISSINNO #ad
VýrobceSWISSINNO #ad
Výška1.57
Délka3.54
Hmotnost0.31
Šířka2.05
Číslo dílu1 160 161
Modelka1 160 161

10. Köder-Discount

#ad

černá návnadová stanice pro jed na myši, 5 boxů na myší návnadu od Köder-Discount krabice na myší návnadu

#ad
Köder-Discount #ad - Návnadové boxy pro hubení hlodavců umístěte podél myších cest a nastražte do nich jed na myši. Návnadové stanice pravidelně kontrolujte a v případě potřeby doplňte návnadu, dokud se škůdci nepřestanou vyskytovat.

5 x stabilní box na myší návnadu pro nastražení jedu na myši. Kompaktní návnadový box lze použít k hubení myší pomocí nastražení návnady ve formě pšenice, bloků nebo pasty. Rozsah dodávky:5 x box na návnadu, 1 klíč, bez návnady. Materiál:polypropylen; rozměry výška x šířka x hloubka:37 x 130 x 78 mm. Bezpečné hubení myší: návnadová stanice pro myši je uzavíratelná – výstražné upozornění již natištěno český jazyk nelze zaručit – plochá konstrukce – stabilní provedení – lze použít jak doma i ve venkovních prostorech – návnadový box lze otevřít jen klíčem.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceK DERDISCOUNT #ad
Číslo díluaa25
Modelkaaa25