Top 10 Brennenstuhl Verlängerungskabel – Prodlužovací kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Kvalitní plastový prodlužovací kabel s plochým konektorem prodlužovací kabel plochý pro vnitřek s kabelem 5 m bílý

#ad
Brennenstuhl #ad - Extra plochá úhlová uzemňovací kontaktní zástrčka a uzemňovací kontaktní spojka z plastu s délkou kabelu 5 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou kontaktů. Uzemňovací kontaktní úhlová zástrčka a uzemňovací kontaktní spojka z odolného plastu. Rozsah dodávky: 1 x prodlužovací kabel se sklopnou rukojetí - v nejlepší kvalitě od brennenstuhl. S inteligentní sklopnou rukojetí - umožňuje snadné odpojení ploché zástrčky ze zásuvky bez jakéhokoli úsilí. Prodlužovací kabel je ideální pro praktické a prostorově úsporné použití uvnitř.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0
Šířka6.3
Číslo dílu1168980250
Modelka1168980250
ZárukaDvouletá záruka.

2. Brennenstuhl

#ad

Použitelný napájecí kabel do -35 °C, IP44, vyrobeno v Německu, pro krátkodobé použití v exteriéru, Brennenstuhl BREMAXX prodlužovací kabel 10m kabel v oranžové barvě, odolný vůči oleji a UV záření

#ad
Brennenstuhl #ad - Vhodné pro krátkodobé použití v exteriéru IP44 – ideální zdroj energie pro různé zahradní práce. Prodlužovací kabel s ochranným kontaktem s pláštěm z vysoce flexibilního speciálního plastu.

Prodloužení proudu s extra robustní zástrčkou s ochranným kontaktem a spojkou s uzávěrem. Robustní napájecí prodlužovací kabel s 10m kabelem bremaxx n05v3v3-f3g1, 5 – použitelný do -35 °C, odolný vůči oleji a UV záření a mechanicky vysoká zatížitelnost. Bremaxx prodlužovací kabel ip44 v oranžové barvě – užitečný pro zabránění možnému zakopnutí.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška7.09
Délka2.76
Šířka7.09
Číslo díluse-rgtj-117
Modelka1161590500
Zárukazákonem

3. Brennenstuhl

#ad

Použitelný do -35 °C, odolný vůči oleji a UV záření, Brennenstuhl BREMAXX prodlužovací kabel 25m kabel v oranžové barvě, pro venkovní použití IP44

#ad
Brennenstuhl #ad - Rozsah dodávky: 1x bremaxx prodlužovací kabel iP44 v oranžové barvě – v nejlepší kvalitě brennenstuhl. Robustní prodlužovací kabel s 25m kabelem bremaxx at-n07v3v3-f 3g1, 5 – použitelný do -35 °C, odolný vůči oleji a UV záření a mechanicky vysoká zatížitelnost. Prodlužovací kabel s ochranným kontaktem s pláštěm z vysoce flexibilního speciálního plastu. Vhodné pro venkovní použití – ideální zdroj energie pro různé zahradní práce. Prodloužení proudu s extra robustní zástrčkou s ochranným kontaktem a spojkou s uzávěrem.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška4.92
Délka9.25
Hmotnost7.05
Šířka8.66
Číslo dílu1161600
Modelka1161600
ZárukaZáruka výrobce.

4. Brennenstuhl

#ad

Venkovní rozdělovač s 5m kabelem, Brennenstuhl Stavební kabel IP54 s powerblokem 4násobné prodloužení pro venkovní použití

#ad
Brennenstuhl #ad - Venkovní rozvodná zásuvka se 4 zásuvkami chráněnými proti prachu a stříkající vodě v uspořádání 45° se samouzavíracími výklopnými víky pro ochranu před znečištěním.

Venkovní rozdělovač proudu ip54 chráněný proti prachu a stříkající vodě se ideálně hodí jako 5 m dlouhý prodlužovací kabel pro venkovní použití. Rozdělovací zásuvka 4násobná vždy dvě zásuvky paralelně uspořádané se sklopným kovovým háčkem k zavěšení – ideální pro flexibilní práci. Vysoce kvalitní, nárazuvzdorný a nerozbitný prodlužovací kabel pro stavbu se ideálně hodí pro tvrdé použití v exteriéru. Rozsah dodávky: 1x stavební kabel iP54 s powerblokem a 5m kabelem – v nejlepší kvalitě brennenstuhl.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost2.57
Šířka11.81
Číslo dílu1169200010
Modelka1169200010
ZárukaDvouletá záruka od data zakoupení na vady materiálu a zpracování.

5. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Kvalitní plastový prodlužovací kabel s ochranným kontaktem a spojkou vnitřní prodlužovací kabel s 10m kabelem černý

#ad
Brennenstuhl #ad - Plastový kabel s délkou kabelu 10 m H05VV-F 3G1, 5. Vnitřní prodlužovací kabel se ideálně hodí pro praktické a prostorově úsporné použití v interiéru. Rozsah dodávky: 1x prodlužovací kabel 10 m s ochranným kontaktem zástrčkou a spojkou v černé barvě - v nejlepší kvalitě od brennenstuhl. Napájecí kabel s ochranným kontaktem a spojkou s ochranným kontaktem z plastu. Spojka s ochranným kontaktem se zvýšenou ochranou proti dotyku.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška2.56
Délka7.87
Hmotnost2.58
Šířka8.27
Číslo dílu1165460
Modelka1165460
ZárukaZáruka výrobce.

6. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Prémiová hliníková zásuvková lišta s 10 přihrádkami/zásuvková lišta z kvalitního hliníku a kvalitního plastového prodlužovacího kabelu s plochou zástrčkou

#ad
Brennenstuhl #ad - Výrobek 1: zásuvková lišta pro montáž na stěnu s osvětleným bezpečnostním spínačem dvoupólový – umožňuje stisknutím tlačítka odpojit všechna připojená zařízení od elektrické sítě. Výrobek 2: extra plochá úhlová zástrčka s ochranným kontaktem a spojka s ochranným kontaktem z plastu s délkou kabelu 3 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku.

Výrobek 2: prodlužovací kabel je ideální pro praktické a prostorově úsporné použití v interiéru. Výrobek 2: s inteligentní vyklápěcí rukojetí – umožňuje jednoduché odpojení ploché zástrčky ze zásuvky bez námahy. Výrobek 1: zásuvková lišta 10násobná s vysoce kvalitním krytem z hliníku ve štíhlém designu – hodí se ideálně pro použití doma nebo v kanceláři pro napájení připojených zařízení proudem.

Výrobek 2: úhlová zástrčka s ochranným kontaktem a spojka s ochranným kontaktem ze stabilního plastu. Výrobek 1: vícenásobná zásuvka s 3m kabelem h05vv-f 3g1, 5 lze díky inovativnímu upevňovacímu konceptu zcela jednoduše namontovat na stěnu nebo upevnit na nohu stolu. Výrobek 1: extrémně robustní, ale přesto moderní zásuvková lišta díky stabilnímu krytu z hliníku s necitlivým, matně eloxovaným povrchem.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad

7. Brennenstuhl

#ad

Vyrobeno v Německu, Brennenstuhl BREMAXX® prodlužovací kabel 5m kabel v oranžové barvě, odolný vůči oleji a UV záření, použitelný do -35 °C, pro krátkodobé použití v exteriéru IP44

#ad
Brennenstuhl #ad - Vhodné pro krátkodobé použití v exteriéru – ideální zdroj energie například pro různé zahradní práce. Prodlužovací kabel bremaxx ip44 v signální barvě oranžové – užitečný pro zabránění potenciálním zakopnutím.

Prodloužení proudu s extra robustní zástrčkou s ochranným kontaktem a spojkou s uzávěrem. Robustní napájecí prodlužovací kabel s 5m kabelem bremaxx at-n05v3v3-f 3g1, 5 – použitelný do -35 °C, odolný vůči oleji a UV záření a mechanicky vysoká zatížitelnost. Prodlužovací kabel s ochranným kontaktem s pláštěm z vysoce flexibilního speciálního plastu. Bremaxx prodlužovací kabel ip44 v signální barvě oranžové – nápomocný k zabránění potenciálním zakopnutím.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška7.28
Délka2.17
Šířka7.28
Číslo dílu1169920500
Modelka1169920500
Zárukazákonem

8. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Přepravní a úložná taška pro prodlužovací kabel + Brennenstuhl Camping CEE prodlužovací kabel s CEE zástrčkou a úhlovou spojkou vč. kombinované zásuvky s ochranným kontaktem 10 m

#ad
Brennenstuhl #ad - Cee kempinkový kabel s cee zástrčkou a úhlovou spojkou 230 v/16a včetně kombinované zásuvky s ochranným kontaktem 230 V se samouzavíracím víkem – perfektní pro kempování. Cee prodlužovací kabel pro kempování a karavan s úhlovou spojkou CEE + kombinovaná zásuvka s ochranným kontaktem se výborně hodí pro robustní a trvalé použití v exteriéru.

Ložná taška pro prodlužovací kabel z materiálu odolného proti prachu a stříkající vodě – pro perfektní ochranu na staveništích nebo v kempu. Praktická přepravní a úložná taška pro prodlužovací kabely o velikosti 37 × 37 × 13 cm chrání kabel před znečištěním a vlhkostí. Díky dvojitému držadlu tašky lze prodlužovací kabel bezpečně a pohodlně přepravovat. Adaptér se díky stupni krytí ip44 a oleji odolnému RN kabelu optimálně hodí pro trvalé použití v exteriéru.

Cee prodlužovací kabel s průřezem vodiče 2, kempování, 5 mm² – ideální např. Kempinkový kabel s 10m rn kabelem h07rn-f 3g2. 5 z flexibilního gumového neoprenu je velmi robustní a odolný vůči oleji – v oranžové signální barvě. Robustní a odolná taška pro prodlužovací kabel se snadno udržuje a je omyvatelná – ideální pro rychlé odstranění nečistot. Karavanu, karavanu nebo člunu.
ZnačkaBrennenstuhl #ad

9. Brennenstuhl

#ad

Odolný vůči oleji a UV zářením, Brennenstuhl BREMAXX prodlužovací kabel 25m kabel v oranžové barvě, napájecí kabel lze použít do -35 °C, pro použití ve venkovním prostředí IP44

#ad
Brennenstuhl #ad - Robustní prodlužovací kabel s 25m kabelem bremaxx at-n07v3v3-f 3g2, 5 – použitelný do -35 °C, odolný vůči oleji a UV záření a mechanicky vysoká zatížitelnost. Rozsah dodávky: 1x bremaxx prodlužovací kabel 25 m v oranžové barvě – v nejlepší kvalitě brennenstuhl. Prodlužovací kabel s ochranným kontaktem s vynikající odolností proti oděru. Prodloužení proudu s extra robustní zástrčkou s ochranným kontaktem a spojkou s uzávěrem. Prodlužovací kabel 25 m se ideálně hodí jako zdroj energie pro různé zahradní práce.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška11.42
Délka4.92
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo dílu1161650
Modelka1161650
ZárukaZákonně.

10. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Kvalitní plastový prodlužovací kabel s ochranným kontaktem vnitřní prodlužovací kabel s 2m kabelem černý

#ad
Brennenstuhl #ad - Vnitřní prodlužovací kabel se zvýšenou ochranou proti dotyku – zajišťuje ještě větší bezpečnost v domácnosti. Prodlužovací kabel pro vnitřní použití s ochranným kontaktem a spojkou s ochranným kontaktem z plastu. Plastový kabel s délkou 2 m H05VV-F 3G1, 5. Rozsah dodávky: 1x prodlužovací kabel s ochranným kontaktem zástrčkou a spojkou v černé barvě - v nejlepší kvalitě od brennenstuhl. Vnitřní prodlužovací kabel se ideálně hodí pro praktické a prostorově úsporné použití v interiéru.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška1.77
Délka7.87
Šířka5.71
Číslo dílu1165010015
Modelka1165010015
ZárukaZáruka výrobce.