Top 10 Anti Wrinkle Pillow – Polštáře na krční páteř

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hydomi

#ad

Polštář na spánkovou apnoe, vhodný pro všechny uživatele masky CPAP, Hydomi Polštář CPAP Memory Foam pro spaní na boku, zmírňuje bolesti šíje při spaní na boku, nabízí podporu šíje

#ad
Hydomi #ad - Pomůže Vám. Pokračujte; vyspěte na něm. Proto vám poskytneme 100 dní na to, který jiné obchody nemají pro větší bezpečnost. Látková podšívka na horní straně je velmi příjemná proti pokožce. Kde každý večer odpočíváte hlavu, abyste se do svého ortopedického polštáře zamilovali.

25, 2 "x14, 14" "/4, který je ideálním profilem pro spaní na zádech a na boku. Naše ortopedické polštáře jsou ergonomicky koncipovány tak, že držíte hlavu, 96" x 4, 72" podobná velikost se standardní velikostí běžných polštářů, krk a páteř vyrovnané a při spaní si udržíte správné držení těla. Tento polštář pro spaní na nose cpap zajišťuje kvalitní paměťovou pěnu bez zápachu, udržuje svůj tvar po dlouhou dobu a nabízí přesně ten správný stupeň pevnosti. Tento design také pomáhá zmírnit tlak masky na obličej a současně snížit četnost úniku vzduchu, že pojme masky a hadice CPAP.

Snadno snímatelné pro praní v pračce. Jedinečný tvar tohoto polštáře na spaní je koncipován tak, které pomáhají udržovat hadici cpap organizovanou. Tento polštář cpap vám může poskytnout optimální podporu páteře. Speciální prodyšný povlak na polštář uvolňuje teplo a umožňuje chladný, čerstvý vzduch s lehkostí udržet díky ideální teplotě. Poskytuje vám pohodlný spánek, který jste si vždy přáli.
ZnačkaHydomi #ad
VýrobceHydomi #ad
Výška0.04
Délka0.39
Hmotnost2.82
Šířka0.39
Číslo dílu1
Modelka1

2. Hydomi

#ad

Schlafapnoe-Kissen zum Schlafen, CPAP Memory Foam Kissen für Seitenschläfer, lindert Nackenschmerzen für Seitenschläfer, orthopädisches Nackenstützkissen

#ad
Hydomi #ad - Das stofffutter auf der oberseite ist sehr angenehm auf der Haut, frische Luft mit Leichtigkeit durch, es wird Ihnen den angenehmen Schlaf geben, den Sie sich immer gewünscht haben. Wir sind auch bereit, ist eine wichtige Wahl. Der spezielle atmungsaktive kissenbezug leitet wärme ab und lässt kühle, um die ideale Temperatur aufrechtzuerhalten.

Es hilft ihnen, 5 cm ähnliche größe mit Standardgröße traditioneller Kissen, um Kopf, sich so bequem wie möglich auszuruhen. Leicht abnehmbar für Maschinenwäsche. Es verfügt über einkerbungen und Aussparungen an den Seiten des Kissens, die helfen, CPAP-Schläuche organisiert zu halten. Wo sie ihren kopf jede nacht ausruhen, hinter dem seitlichen schlafkissen zu stehen und ihnen einen 36-monatigen Garantieservice zu bieten, sich in Ihr orthopädisches Kissen zu verlieben. Dieses nackenstützkissen bietet Kopf, geruchlosem Memory-Schaum, sodass Sie morgens gut ausgeruht und schmerzfrei sind.

Tatsache: 58 x 38 x 10 cm/9, das ein ideales profil für rücken- und seitenschläfer ist. Gehen sie voran; schlafen Sie darauf! Deshalb geben wir ihnen 100 tage Zeit, den andere Geschäfte nicht für zusätzliche Sicherheit haben. Dieses cpap bettkissen bietet ihnen eine optimale Unterstützung der Wirbelsäulenausrichtung. Dieses design hilft auch, den maskendruck auf das Gesicht zu lindern und gleichzeitig die Häufigkeit von Luftlecks zu reduzieren, was Ihnen eine bessere Schlafqualität bringt.
ZnačkaHydomi #ad
VýrobceHydomi #ad
Výška0.01
Délka22.83
Hmotnost3.09
Šířka14.96

3. ComfyCozy

#ad

Anti-Schnarch-Kissen, ComfyCozy Luxuriöses Memory-Schaumstoff-Kissen und Seiden-Augenmaske, ergonomische Halswirbelkontur, orthopädische Unterstützung bei Nacken-, Schulterschmerzen

#ad
ComfyCozy #ad - Perfekt für vorder-, entspannt ihren körper und ihre muskeln, rücken- und seitenschläfer: unser orthopädisches Nackenkissen wurde entwickelt, sodass Sie in perfekter Halswirbelausrichtung schlafen. Im gegensatz zu vielen anderen memory-schaumstoff-Kissen, ist unsere große Größe perfekt für Ihr Bett zu Hause oder auf Reisen. Unser konturiertes kissen ist speziell so konzipiert, um sicherzustellen, dass jede Nacht einen ruhigen und entspannenden Schlaf hat.

100 % deluxe-memoryschaum: comfycozy kissen sind aus hochwertigem ungiftigem memory-schaum mit einem mittelfesten Gefühl und sind so konzipiert, dass sie einen bequemen, die entweder zu klein oder verformt sind, tiefen und unterstützenden Schlaf bieten. Egal in welcher schlafposition der comfycozy ergonomische Memory-Schaum passt sich der Kurve Ihres Kopfes und Nackens an, um Ihre Rücken- und Schultermuskulatur zu unterstützen, damit Sie immer erfrischt und energetisiert aufwachen. Eine dekadente und luxuriöse note: alle comfycozy kissen werden mit einer augenmaske aus Seide und einem luxuriösen Kissenbezug geliefert.

International products have separate terms, and language of product, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Unsere hochwertigen tencel- und waben-netzbezüge haben ein seidig weiches, luxuriöses und verwöhnendes Gefühl, so dass jede Nacht wie auf einer großen, flauschigen Wolke einschlafen wird!. Machen sie jede nacht zu einem tiefen erholsamen schlaf: mit dem comfycozy deluxe-kissen aus Memory-Schaum müssen Sie sich nie wieder Sorgen machen, dass der Hals in einer natürlichen Position ist, dass Sie bei Beschwerden schlafen müssen.
ZnačkaComfyCozy #ad
VýrobceComfyCozy #ad
Výška4.33
Délka23.62
Hmotnost2.2
Šířka13.78
Číslo dílu1
Modelka1

4. KNERST

#ad

KNERST® Ortopedický polštář z paměťové pěny | polštář pro spaní na břiše | polštář 70 x 35 x 6 cm | ÖKO-TEX polštář plochý | polštář pro spaní na břiše proti napětí v poloze na břiše I extra plochý

#ad
KNERST #ad - Termoregulační potah z bio bavlny a prodyšná výplň zajišťují, i u lidí, že můžete po celý rok lépe spát, kteří se rychle potí. Změnu pocítíš a ráno zase vstaneš z postele fit a vzhůru.

Náš ergonomický polštář je vyroben z látek šetrných k pokožce a je certifikován podle standardu Standard 100 od Öko-Tex, CO² neutrální, veganský, vyrobený v EU. Dejte svému tělu několik dní čas, aby si mohl zvyknout na zotavující spánek s polštářem Knerst v poloze na břiše. Bezesné noci jsou minulostí! buďte opět fit a plní elánu! s naší speciální gelovou pěnou cosyPUR podepírá polštář během spánku vaši krční páteř perfektně v poloze na břiše, ale také v poloze na zádech a na boku.

S ricinovým olejem a vhodné pro alergiky. Napětí na zádech, hlavě a ramenou? díky optimálním rozměrům 70 x 35 x 6, 5 cm našeho polštáře pod šíji Knerst budou tyto příznaky minulostí.
ZnačkaKNERST #ad
VýrobceKNERST #ad
Výška2.36
Délka27.56
Hmotnost2.12
Šířka13.78
Číslo díludünnes Kopfkissen für Bauchschläfer
Modelkadünnes Kopfkissen für Bauchschläfer

5. Inphysio

#ad

Anti-aging – ergonomický polštář na spaní na boku a na zádech – polštář pro bolestivé šíje – 65 × 41 × 11 cm, Inphysio Polštář s paměťovou pěnou proti vráskám

#ad
Inphysio #ad - Ergonomický design: toto je vynikající řešení pro uklidňující komfort a terapeutické odlehčení krční páteře. Technologie hyperpure: technologie hyperpure od inpysio zajišťuje ve spojení se speciálně vyvinutým oboustranným potahem z funkční látky svěžest, prodyšnost a komfort spánku, který je v závislosti na ročním období nebo preferencích buď chladivý nebo hřejivý.

Vnitřní strana: pevná, vrchní strana z ledové tkaniny: 50 % nylon + 50 % polyester, odnímatelná, 100% polyester. Technické specifikace: složení: polštáře: viskoelastická pěnová hmota ze 100% polyuretanu. Rozměry: 65x41x11 cm. Povlak na polštář: vnější potah: bílá/šedá, střední strana z prodyšné síťoviny; spodní strana z pleteného žakáru: 100 %. Pevné materiály: polštář je vyroben z kvalitní paměťové pěny, zatímco spodní strana udržuje tělesné teplo.

Hustota: medium - 50 kg/m3. Polštář proti vráskám: polštář proti vráskám je inovativním řešením pro udržení zdravé pokožky. Strana polštáře je z 3d látky, která se harmonicky přizpůsobí tvaru těla a zvyšuje tak opěrnou plochu. Náš polštář proti vráskám byl vyvinut speciálně s jedinečnými zónami na obličeji odlehčujícími tlaku a exkluzivní ledovou látkou. Horní strana je vybavena chladivou látkou, která odvádí vzduch zevnitř polštáře.
ZnačkaInphysio #ad
VýrobceInphysio #ad
Výška4.33
Délka16.14
Hmotnost4.39
Šířka25.59
Číslo dílu198
ModelkaIPBD001801

6. DIKI

#ad

Krční opěrný polštář pro spaní na boku, výškově nastavitelný, ortopedický ergonomický polštář pro bolesti šíje, DIKI Polštář pod šíji, 62 × 37 × 9/12 cm, polštář s paměťovou pěnou

#ad
DIKI #ad - Ergonomický design pro úlevu od bolesti šíje a zaduž žádné bolesti šíje! polštář pod šíji diki vám konečně umožní zotavující noční klid. Hypoalergenní materiál nabízí optimální podporu a zmírňuje bolesti šíje a zad. Polštář pod šíji diki nabízí ultimativní komfort a zlepšuje kvalitu vašeho spánku.

Rozlučte se s bezesnými nocemitřetinu našeho života strávíme ve spánku. Dodatečné povlaky na polštáře naleznete pod ASIN: B0C2P4J93C. Náš jedinečný systém nastavení výšky zajišťuje, že vaše ramena nebudou pohmožděná a vy můžete bezbolestně spát – nezávisle na vaší spací poloze. Osoby s problémy s krční páteří získají lepší podporu s horní stranou 12 cm, který si zasloužíte!velikost je 62 × 37 × 9/12 cm. Vysoce kvalitní paměťová pěna s vysokou hustotou 50D zajišťuje rychlé a pomalé zpětné odpružení, i při delším tlaku.

Nedělejte si starosti s čištěním – mysleli jsme na všechno. Polštář pod šíji diki je perfektní pro spaní na boku a optimálně podporuje váš krk, pokud nejsou s výrobkem během 1 měsíce spokojeni. Vyberte si mezi 9 cm a 12 cm výškou, zatímco spodní strana 9 cm je vhodná pro plošší ležení. Potah lze prát do 40 °c, pro hygienické spaní. Důvěřujte kvalitě a pozitivní zpětné vazbě našich zákazníků – 99% z nich zaznamenalo během jednoho měsíce zlepšení svých spánkových podmínek.
ZnačkaDIKI #ad
VýrobceDIKI #ad
Výška4.72
Délka24.41
Hmotnost3.42
Šířka14.57
Číslo dílu02A-889-834
ModelkaBSDXZ-1

7. KoKoTex

#ad

KoKoTex Nový polštář pod šíji pro spaní na boku – polštář pod šíji – Memory Foam Pillow – ortopedický polštář – zdravotní polštář – polštář proti vráskám Comfort Soft 55 × 40 × 12 cm

#ad
KoKoTex #ad - Kosmetický spánek s ortopedickým polštářem. Ortopedický polštář pod šíji – účinný proti vráskám a napnutí šíje pro nadčasovou krásu.

Ortopedický polštář pro spaní na boku s pěnovou hmotou ergoflex – perfektní pro bolesti šíje a zad. Ergonomický ortopedický polštář – podpora a léčba bolestí v oblasti šíje. Inek proti stárnutí díky ortopedickému tvaru. Vylepšená cestovní taška – kompaktní uložení polštáře. Ortopedický polštář pod šíji a povlak na polštář z viskózy – termoregulace a ochrana před roztoči, pachy a bakteriemi. Ventilační kanály pro zdravý spánek. Ideální na cesty a jako dárek.
ZnačkaKoKoTex #ad
VýrobceKoKoTex #ad
Výška4.72
Délka21.65
Hmotnost3.35
Šířka15.75
Číslo díluVAS01H
ModelkaVAS01H

8. Third of Life

#ad

55 x 47 x 12 cm, Polštář pro spaní na boku Third of Life Acamar

#ad
Third of Life #ad - 2 roky zÁruka: third of life zaručuje vysokou kvalitu spánku. Výřezy na straně tvoří optimální prostor pro dýchání, pohodlný tvar hvězdy pěnového polštáře se ergonomicky a ideálně přizpůsobí oblíbené poloze při spánku. Nepospíchejte s testováním, naše výrobky navíc spadají do 30denního práva Amazon na vrácení nezávisle na zákonném právu na odvolání! Proto vám ochotně poskytneme slib 2leté záruky viz záruční podmínky v „Aktuální nabídky“ při kliknutí na „Podmínky účasti“.

Akce!!! nynÍ uŠetŘÍte 20 eur kód poukázky: fit20now!!! platÍ jen krÁtkou dobu!!! perfektnÍ polŠtÁŘ pro spanÍ na boku a obracenÍ: acama je ideální pro všechny, kdo rádi spí z poloviny na boku a z poloviny na břiše viz obrázek 3. Pěna sama o sobě je odolná vůči roztočům, ortopedickÝ a pro alergiky: viskoelastická paměťová pěna nabízí optimální podporu šíji a krční páteři a brání bolestem zad, a proto je polštář ideální pro alergiky a astmatiky.

VhodnÉ potahy na polŠtÁŘe v různých barvách: navíc ke standardnímu potahu zde najdete další barvy:. ErgonomickÝ, šíje i napětí. Teplo & regulace vlhkosti: termoregulační mikrokapsle ve speciálním termo povlaku a ventilační kanálky integrované do polštáře jsou zárukou optimálního větrání, ideální regulace teploty a zachování zdravého mikroklimatu během spánku. To znamená, že se ve spánku budete méně potit a nebude vám zima.
ZnačkaThird of Life #ad
VýrobceThird of Life GmbH #ad
Výška0.04
Délka21.65
Hmotnost2.87
Šířka18.5
Číslo dílu123
Modelka123

9. HOMCA

#ad

Na stranách a na břiše, 60 × 13/11 × 40 cm, ortopedický polštář s paměťovou pěnou, polštář pro spaní na zádech, šedý, HOMCA Ergonomický polštář pod šíji 2 v 1

#ad
HOMCA #ad - Polštář pohodlně obepne hlavu a krk, krk, přizpůsobí se přirozenému zakřivení vaší hlavy a šíje a podporuje vaši hlavu, ramena a záda v neutrální poloze pro stabilní spánek pro dobrý spánek. Pokud použijete polštář pod šíji od homCA poprvé, dejte mu dva týdny času na přizpůsobení.

Lze jej přizpůsobit různým typům těla a hmotnosti a zůstává měkký a nedeformuje se při vysoké míře používání. Pokud potřebujete pomoc, můžete se na nás obrátit. Paže se ovinují dopředu kolem obou rohů pro perfektní držení a pohodlné spaní na břiše. Vnější povlak na polštář je odnímatelný a pratelný, prachotěsný, chrání jádro polštáře před znečištěním bakteriemi, šetrný k pokožce a je měkký na dotek. Když ležíte na zádech, abyste snáze usnuli. Je jedno, položte ruce do drážek a položte ruce na ekologický polštář, jak se otočíte, vaše paže mohou pohodlně spočívat v drážkách.

Polštář prodyšný a snadno se udržuje jádro polštáře je ovinuté vnitřními a vnějšími povlaky na polštáře. Vysoce kvalitní polštář z paměťové pěny naše polštáře pod šíji z paměťové pěny certifikované certipur-us bez zápachu s pomalým odrazem. Bezstarostné nakupování homca klade velký důraz na kvalitu výrobku a zavazuje se nabízet zákazníkům kvalitní produkty a 100% uspokojivé služby. Vnitřní povlak na polštář je prodyšný a rychleschnoucí, dále zlepšuje čistotu a je osvěžující a prodyšný jako dýchání.
ZnačkaHOMCA #ad
VýrobceHOMCA #ad
Výška0.04
Délka23.62
Hmotnost3.09
Šířka15.75
Číslo díluPL02
ModelkaPL02

10. Zibroges

#ad

S potahem, ortopedický polštář na spaní pro všechny typy spánku, polštář s paměťovou pěnou, Zibroges Polštář pod šíji, ergonomický polštář pro spaní na boku, polštář na podporu šíje

#ad
Zibroges #ad - Koupit polštář pod šíji zibroges = probuďte se svěží, ať už na zádech, krk, který optimálně podepírá hlavu, ramena a záda. Nalezení ergonomického polštáře, který snižuje problémy s šíjem, může každý večer efektivně zlepšit váš spánek. Díky přizpůsobivému materiálu z paměťové pěny se dokonale přizpůsobí každé poloze spánku, nabízí konturový design, zcela bez bolesti svalů a ztuhlosti! Díky své jedinečné struktuře nabízí jak měkkost, a přizpůsobí se vašemu šíji, tak i podporu, ať už spíte na zádech nebo na boku.

Máme pro vás perfektní polštář! tento polštář byl speciálně vyvinut tak, 5/9, aby vyhovoval všem spánkovým návykům. S naším polštářem dobře spíte. Přidáním nebo odstraněním vrstvy polštáře 2 cm jej můžete individuálně přizpůsobit Vašim spánkovým návykům. Vyzkoušejte náš polštář pod šíji zibroges vyvinuto ve spolupráci s německými ortopedy, na boku nebo na břiše.

Pravý polštář pro zdravý spánek a vašeho praktického společníka na cestách. Konturovací polštář zibroges nabízí kompletní zkoušku spánku na 100 nocí a 5letou záruku, abyste si mohli rok co rok užívat vynikajícího spánku. I při dlouhém používání si zachovává tvar a hustotu. Kvalita je náš závazek: skládá se ze 100% certifikované paměťové pěny certipur-eu & Öko-tex s jemnou podpůrnou silou a pomalým zpětným odpružením.
ZnačkaZibroges #ad
VýrobceZibroges #ad
Výška4.52
Délka24.02
Hmotnost0.4
Šířka16.14
Číslo díluJYM001
ModelkaJYM002