Top 10 2 Sitzer Bank Outdoor – Zahradní lavičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EFURDEN

#ad

EFURDEN Zahradní lavice odolná proti povětrnostním vlivům, balkon a zahradu, parkovací lavice s loketní opěrkou a opěradlem modrá, 2místná zahradní lavice na terasu

#ad
EFURDEN #ad - Robustní design. Vzhled ukazuje nejpravější a nejčistší strukturu dřeva, je obtížné rozlišit rozdíl mezi našimi výrobky a masivním dřevem. Tato verandová lavice nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

Maximální kapacita může činit až 300 kg. Skvrny můžete otřít brusnou houbou, která židli nepoškodí. 99 % přesné předvrtané otvory zajišťují, že montáž je velmi jednoduchá. Vysoká odolnost materiálu polywood s dobrou konstrukcí, tato outdoorová lavice má dlouhou životnost a je robustní. Barva parkové lavice je barva jejího materiálu. Obecně platí, že jej musíte pouze otřít mýdlovou vodou. Snadná montáž zahradní lavice. Vypadá jako pravé dřevo. Nízká údržba. Pro montáž jsou zapotřebí pouze čtyři díly. Není potřeba žádný obraz.
ZnačkaEFURDEN #ad
VýrobceEFURDEN #ad
Výška36.8
Délka25.75
Hmotnost65.7
Šířka48
Číslo díluEDOB01
ModelkaEDOB01

2. Lazy Susan

#ad

Lazy Susan Jasmínová kovová zahradní lavice v antik bronzu | bezúdržbová | odolná proti povětrnostním vlivům | z hliníku

#ad
Lazy Susan #ad - Tuto pohodlnou lavici lze kombinovat s ostatním zahradním nábytkem Lazy Susan v této barvě. 2místná lavice: tato zahradní lavice byla vyvinuta speciálně pro vaše pohodlí. Pro zahradní nábytek, které se často používají k výrobě zahradního nábytku, který má mnoho výhod oproti jiným materiálům, už nehledejte.

Na rozdíl od většiny zahradního nábytku ze dřeva a teakového dřeva se nekroutí a nehnije, na rozdíl od mnoha jiných kovů nerezaví. Lazy susan bezúdržbová zahradní lavice: jasmine je naše nejprodávanější lavička a je snadné vidět, proč stylová a praktická hliníková lavice, která se hodí ke každému venkovnímu prostoru nebo na zahradu a má celoroční životnost, bez ohledu na počasí. Při vývoji jsme dbali na to, aby přiložený návod byl srozumitelný a že montáž je jednoduchá. Zahradní nábytek lazy susan je odolný proti povětrnostním vlivům, takže vaše zahradní lavice může stát venku po celý rok.

U lazy susan se nám podařilo spojit kvalitu, je odolný a vyrobený z nerezových materiálů, trvanlivost a styl. Zahrada a terasa: na zahradě nebo jako posezení na terase nebo balkóně – zahradní lavice vytváří místo pro relaxaci nebo příjemné společné setkání. Opěradlo zajišťuje uvolněný pocit při sezení a je vynikajícím příkladem moderní ergonomie v kombinaci s tradičním anglickým stylem. Bezúdržbový: náš nábytek je vyroben z vysoce kvalitního pískového litého hliníku, který zůstane po koupi krásný bez péče, především nerezaví a nehnije.
ZnačkaLazy Susan #ad
VýrobceLazy Susan #ad
Výška33.46
Délka21.65
Hmotnost29.76
Šířka40.16
Číslo dílu5060299122093
ModelkaLazy Susan

3. Intex

#ad

Intex 28515E 2 mittelgroße und 2 hohe PureSpa-Zubehör-Banken, kompatibel mit 4 Personen-Spas, 159 kg Kapazität, kombiniert zu einer größeren Bank

#ad
Intex #ad - Kompatibel mit 4 personen spas: kompatibel mit 4 Personen Spas, diese Bänke können mit mehreren Sets kombiniert werden, um eine große Bank zu schaffen.

Mehrere profile: 41, 9 cm mittlere höhe und 59, 7 cm hohe höhe schaffen ein komfortables Profil, ohne Ihren Bereich zu übergreifen. Kapazität: 158, 8 kg macht jede bank langlebig und stabil, 8 kg traglast: 158, um Gegenstände zu stützen oder zum Sitzen. Langlebig: das material widersteht UV-Strahlen für lang anhaltende Stärke und Haltbarkeit. 4 bänke: set mit 2 mittelgroßen und 2 hohen PureSpa Zubehörbänken bieten eine bequeme Sitzgelegenheit und Stauraum für Ihre Spa-Einrichtung.
ZnačkaIntex #ad
VýrobceIntex #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost39
Šířka0
Číslo dílu28515E
Modelka28515E

4. alles-meine.de GmbH

#ad

Alles-meine.de GmbH 2 kusy – dětské židle/židle, barva volitelná modrá/ledově modrá – pastelová – plast – nosnost až 100 kg / odolné proti převržení – pro vnitřní i venkovní použití – 0–99 let – .

#ad
alles-meine.de GmbH #ad - Individuálně s vaším křestním jménem na přání – jednoduše přidejte zboží "Jméno na přání" jako extra do nákupního košíku, jméno bude poté vhodně zhotoveno. Opěradlo: cca 55, 5 cm vysoká _____ výška sedáku: 30, 5 cm / ___ sedák: 31 cm široká a 25 cm hluboká ____ zpracovaná s láskou k detailu / ___ tato židle je k dostání také v mnoha jiných barvách, stejně jako různé výškově nastavitelné stoly nebo také jako sedací souprava vč.

Velikost: kompletní vč. Super stabilní ___ vhodné pro 0–99 let – i pro dospělé do 100 kg. Stohovatelné! ______ dobrá vlastní hmotnost 1, voděodolné, 6 kg a přesto ji malé děti snadno přenášejí ______ bezpečné proti sklopení a pevně stojící, stálobarevné a UV záření ___ odolné vůči počasí – vhodné pro vnitřní i venkovní použití také jako zahradní nábytek nebo u bazénu.

Stůl. 2 kusy _ velmi kvalitní židle - pro děti ___ z velmi stabilního, bez škodlivých látek _ plastu / plastu ____ krásná & výrazná barva: " světlý pastelový - modrá / ledově modrá". Bez škodlivých látek: _____ dětská zahrada! ______ nelze srovnávat s jednoduchým plastovým nábytkem! __ Hygienická, protože je snadno omyvatelná a dezinfikovatelná! _____ bezpečné: __ rohy jsou velmi dobře zaoblené bez nebezpečných hran! .
Značkaalles-meine.de GmbH #ad
Výrobcealles-meine.de GmbH - Kindermöbel Stuhl Stühle /.. #ad

5. Kai Wiechmann

#ad

Zahradu, Kai Wiechmann Zahradní lavice z teakového dřeva 2místná 130 cm teaková zahradní lavice na terasu, balkon

#ad
Kai Wiechmann #ad - Detaily výrobku: Š/v/h 130/91/64 cm | hloubka sedáku = 52, 5 cm | šířka sedáku = 120 cm | výška loketní opěrky = 65 cm | dodávka předmontovaná ve čtyřech dílech.

Pohodlné sezení: sedák a opěradlo teakové lavice jsou ergonomicky tvarované – vychutnejte si své nové oblíbené místo v zeleni. Obzvlášť stabilní dřevěná lavice: velmi masivní součásti bez náchylných šroubových spojů dělají z lavičky z teakového dřeva solidní společník pro velké i malé. Udržitelný: dbejte na životní prostředí na přírodní suroviny – vsaďte na kvalitní teakovou lavici, transparentně testováno ze 100% plantážového teakového dřeva. Velmi snadná údržba: ušetřete si náročné naolejování nebo lazování – zahradní sedadlo je přirozeně odolné proti povětrnostním vlivům, dokonce i v zimě.
ZnačkaKai Wiechmann #ad
VýrobceKai Wiechmann #ad
Výška35.83
Délka25.2
Šířka51.18
Číslo dílu01.132M

6. Arcadia

#ad

Schwarz, Außenbank, Arcadia Garden Products BE01 Fiberclay Gartenbank, Terrasse Sitzplätze für Veranda Park Außenmöbel Dekor

#ad
Arcadia #ad - Arcadia garden products ist ihre quelle für den Wert, die Vielfalt und die hervorragende Qualität von Gartenprodukten, die Sie erwarten. Funktionale sitzgelegenheiten im freien: leichte und langlebige Materialien machen die Arcadia Garden Products Fiberclay Gartenbank zu einer wunderbaren Ergänzung für Ihren Garten, Terrasse, Veranda, Deck oder Poolbereich.

Nicht in deutscher Sprache und der notwendigen Hardware geliefert, um die Bank zusammenzubauen. Attraktive florale akzente: die arcadia Garden Products Fiberclay Gartenbank hat elegant detaillierte einzigartige florale Akzente auf der Bank und den Beinen.

Gehen sie in nur zehn Minuten von Box zu Bank. Robuste faserton-konstruktion: Diese Gartenbank ist aus zuverlässigem Fiberclay hergestellt, um eine Steinbank zu einem reduzierten Preis nachzubilden. Schnelle und einfache montage: die arcadia garden products Fiberclay Gartenbank wird mit der Anleitung evtl. Die tatsächliche farbe kann leicht von der abbildung abweichen.
ZnačkaArcadia #ad
VýrobceArcadia Garden Products #ad
Výška16.63
Délka15
Hmotnost30
Šířka37
Číslo díluBE01
ModelkaBE01

7. Grand patio

#ad

Parková lavice s opěradlem a loketní opěrkou, na balkon světle zelená, do parku, zahradní nábytek lavice do zahrady, relaxační lavice retro styl pro 2-3 sedadla, Grand patio Zahradní lavice kovová

#ad
Grand patio #ad - Poprodejní servis: 1 rok poprodejní servis. Pokud máte během používání dotazy, co bude v našich silách, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Stabilní konstrukce: stabilní ocelová konstrukce s ochranným lakem a odolné zaručují velkou robustnost a dlouhou životnost.

Parkovací lavice se zakřivenými loketními opěrkami je atraktivním a útulným poutačem pozornosti ve vašem venkovním prostoru, na balkóně nebo na zahradě. Rychlá montáž: všechny díly a návod jsou součástí dodávky, musí dva dospělí strávit 15 ~ 30 minut, aby dokončili montážní práce. Krásný design: každá lavice má na zadní straně pěkný vzor. Uděláme, abychom vám pomohli při řešení problému. Pohodlné: tato zahradní lavice má vysokou nosnost 300 kg, velkoryse dimenzované sezení je dimenzováno pro 3 osoby.
ZnačkaGrand patio #ad
VýrobceGrand patio #ad
Výška35.43
Délka22.05
Hmotnost42.99
Šířka50.39
Číslo dílutieyi-9
ModelkaGartenbank

8. HLC

#ad

Starožitný vzhled, HLC Zahradní lavice z kovu, pro zahradu, dvojité sezení, s dekorativním litinovým opěradlem Butterfly Bench

#ad
HLC #ad - Byl vyroben z korozivzdorného kovaného železa. Klasický styl pro vaši zahradu. Vhodné pro venkovní použití, zahrady, restaurace, parky, hotely. Rozměry výrobku: 133 x 49 x 90 cm. Dekorativní zahradní lavice pro venkovní použití; mohou používat dvě osoby; nabízí skvělý čas s rodinou nebo přáteli. Pak otřete suchým a čistým hadříkem. Pro čištění lavice používejte jemné čisticí prostředky.
ZnačkaHLC #ad
VýrobceHLC Metal Parts Ltd #ad
Výška39.37
Délka19.69
Hmotnost24.25
Šířka41.34
Číslo dílu0208BK

9. garden mile

#ad

Garden Mile Zweisitzer Hartholz Garten Terrasse Bank 2 Sitzer Stuhl Gartenmöbel Outdoor Stuhl Einfache Montage Wasserdicht Wetterfest Sitzgelegenheit

#ad
garden mile #ad - Spezifikationen: diese charmante Bank misst 90 x 120 x 60 cm. Das stilvolle traditionelle Design passt bequem zu allen Arten von Garten oder Terrasse.

Perfekt für alle Größen von Gärten. Diese bank bietet platz für bis zu 2 Personen und ist der perfekte Weg, um warme Sommerabende zu verbringen. Langlebig: hergestellt mit sorgfalt aus wetterbehandeltem Hartholz, ist diese Bank für den ganzjährigen Einsatz geeignet. Einfache installation – einfach zu montieren, diese Bank wird mit allen Messingbeschlägen ausgestattet und ist schnell und einfach zu montieren. 2-sitzer-bank – diese traditionelle garten-bank ist eine attraktive ergänzung für jeden Außenbereich.
Značkagarden mile #ad
Výrobcegarden mile #ad

10. tectake

#ad

2místná lavice, lavice pro zahradu, balkon a terasu, zahradní sedací lavice vč. sedáku, černo-béžová, 131 x 61 x 82 cm, tectake 404557 polyratanová zahradní lavice se stolem

#ad
tectake #ad - Nosnost: 200 kg // hmotnost: cca 14, 5 x 47 cm // výška sedáku bez polstrování: cca 39 cm // tloušťka polstrování: 6 cm // Tloušťka skleněné desky: 5 mm // Plocha stolu š x h: cca 20 – 25, 5 kg. Vezměte si prosím místo: užijte si útulný čas ve dvou na příjemné ratanové lavici se stolem od Tectake.

Uvolněné plnění: příjemná výška sezení, pohodlné opěrky zad a loketní opěrky a měkké polstrování s vodoodpudivými potahy vás zvou k posezení. Detaily výrobku: celkové rozměry Šxhxv: cca 131 x 61 x 82 cm // sedák š x h: cca 46, 5 × 44, 8 cm. Vybrané materiály: v oblastech stability, zatížitelnost a odolnosti přesvědčí dvoumístný nenáročný na údržbu svým robustním ocelovým rámem a odolným polyratanovým výpletem – ideální volba pro zahradu, terasu a balkon: univerzální ratanová sedačka od tectake.

Elegantní a praktické: o ušlechtilý dotek se postará lichoběžníková odkládací plocha z černého bezpečnostního skla, na kterém jsou osvěžující nápoje a chutné občerstvení vždy po ruce.
Značkatectake #ad
Výrobcetectake #ad
Výška32.28
Délka51.57
Šířka24.02
Číslo dílu404557
Modelka404557