Top 10 1l Trinkflasche Kohlensäure Geeignet – Lahve na pití pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LOOXIS

#ad

LOOXIS Personalizovaná láhev na pití z ušlechtilé oceli se jménem na přání – nápad na dárek k nástupu do školy, volný čas –, na sport, outdoor

#ad
LOOXIS #ad - Hmotnost: cca 260 g. Průměr ústního otvoru: 4, 8 cm. Snadno se čistí a lze mýt v myčce! ideální pro horké a studené nápoje: díky dvoustěnné konstrukci udrží teplé a studené nápoje déle na teplotě.

Individuální laserové gravírování: vyryjeme vaše jméno nebo jméno vašeho dítěte na láhev z ušlechtilé oceli 304. Průměr: 7 cm. Výška bez víka: 20 cm. Ekologické: opakovaně použitelné, udržitelné, s dlouhou životností! Podrobnosti: objem: 470 ml. Bezpečné proti vytečení: víko se šroubovacím uzávěrem vč. Těsnicího kroužku silikon uzavře láhev s ochranou proti vytečení. Ušlechtilá ocel 304: vhodná pro potraviny, bez bpa, kartáčovaná ušlechtilá ocel.
ZnačkaLOOXIS #ad
VýrobceLOOXIS #ad
Výška7.87
Délka2.76
Šířka2.76
Modelka11587

2. Super Sparrow

#ad

Sportovní láhev, zabezpečená proti vytečení, bez BPA | do školy,, Super Sparrow Láhev na pití – 1,5 l – láhev na vodu

#ad
Super Sparrow #ad - Lepší láhev – jaká je kvalita? u nás u super sparrow vznikl špičkový výkon díky odolnosti, tritanovému kopolyesteru bez bpa a prvotřídnímu řemeslnému umění. Pokud hledáte láhev, jako je bpa, který je bezpečný pro vaše tělo a šetrný k životnímu prostředí. ZaruČenÝ nÁkup – víme, že zde máte možnosti, a chceme udělat nejlepší volbu nejjednodušší.

Trvalý rozdíl – nabízíme stejnou čistou chuť jako tyto skleněné lahve na vodu, ale s další výhodou odolnosti proti rozbití. Proto vám nabízíme 100% záruku spokojenosti! pokud náš produkt z nějakého důvodu nesplňuje vaše standardy, zašlete jej jednoduše zpět pro výměnu nebo vrácení peněz v plné výši! Volba je na vás. Naše víko odolné proti vytečení je zázrakem vynalézavosti a účinnosti. Každá láhev je dodávána v dárkové krabičce zdarma, který jedinečně reaguje na vaše okolí, matovaným krytem, což je fantastická možnost dárku!.

Stisknutím tlačítka jste na cestě ke zdravé hydrataci. To dělá naše vynikající sportovní láhev na vodu. Naše kvalita spolu s nepřekonatelným zákaznickým servisem z nás dělá jedinou volbu pro vysoce kvalitní plastové lahve na vodu! Netoxické a ekologické materiály – naše lahve jsou vyrobeny ze 100% bez toxinů, které mají vliv na vaše zdraví, která má dlouhou životnost a je bezpečná, které jsou k dispozici v mnoha lahvích na vodu. Už si nemusíte dělat starosti se škodlivými chemikáliemi, tritanového kopolyesterového plastu, je Super Sparrow tou správnou volbou!
ZnačkaSuper Sparrow #ad
VýrobceSuper Sparrow #ad
Výška11.42
Délka3.86
Hmotnost0.51
Šířka3.86
Číslo díluXC-1500
ModelkaXc-1500-sage
ZárukaDoživotní záruka.

3. MIGHTY PEAKS

#ad

Rot, Fitness, Red, Sportflasche für Fahrrad, Kinder, Plastikflasche, Sport, leicht bruchfest stabil ungiftig harmlos, MIGHTY PEAKS Tritan Sport-Trinkflasche 650ml BPA frei, Trinkflasche Kinder

#ad
MIGHTY PEAKS #ad - Ihre trinkflasche reduziert den Einwegflaschenverbrauch - Ersatzteile nachkaufbar. Legen sie ihre neue Lieblingsflasche JETZT in den Einkaufswagen. Die innovative Trinköffnung ermöglicht schnelles und gluckerfreies Trinken. Fitness-trinkflasche: endlich genug trinken.

Die trinkflaschen ist Ihr neuer Alltagsbegleiter. Bitte die Fitness-Trinkflasche von Hand reinigen. Sollten sie dennoch nicht zu 100% mit der flasche zufrieden sein, schicken Sie diese einfach innerhalb von 30 Tagen zurück und wir erstatten Ihnen den vollen Betrag - Sie gehen kein Risiko ein. Ihre rote trinkflasche mit 650ml volumen ist auslaufsicher, leicht, bruchsicher und schadstofffrei mit einer samtig matten, Kohlensäure geeignet, rutschsicheren und edlen Oberfläche. Durchdacht: trinkflasche mit wasser- und staubdichten 1-click deckel - Einhändiges Öffnen, Schließen und Sichern - gluckerfreies Trinken - Fruchtsieb/Fruchteinsatz und Früchte- und Eiswürfelöffnung - leicht zu reinigende Weithalsflasche.

Zufriedenheit: unsere marke mighty peaks steht für zuverlässigem kundenservice. Allrounder: mit der praktischen trageschlaufe haben Sie Ihre neue Lieblingsflasche immer an Ihrer Seite. Nachhaltigkeit: wir vermeiden abfall wo immer möglich - der nicht vermeidbare Fußabdruck wird kompensiert.
ZnačkaMIGHTY PEAKS #ad
VýrobceMIGHTY PEAKS #ad
Výška8.86
Délka3.07
Šířka3.07

4. 720°DGREE

#ad

Fitness – láhev na vodu z tritanu – úzká, na sport, bez BPA – láhev do školy, lehká, 720°DGREE Dětská láhev na pití "uberBottle" SoftTouch + sítko – zabezpečená proti vytečení, odolná proti nárazům,

#ad
720°DGREE #ad - Pro dlouhotrvající zábavu najdeš v 720°dgree store vedle dokoupitelných náhradních dílů také "infuuzed" chuť – pokud má být vzrušující než jen voda. Bezpečné proti vytečení + snadné ovládání – "uberbottle kids" s víkem na jedno kliknutí lze hravě snadno otevřít a díky těsněním je zajištěno proti vytečení a dodatečnému uzavíracímu třmenu jednoduše a bezpečně uzavíratelné.

Pití se zábavným faktorem – ochranná klapka, uhasí žízeň a hravě přivádí děti k pravidelnému pití. S praktickými rozměry průměr láhve 6 cm, 5 cm se snadno čistí a v kombinaci s ovocným sítkem je perfektní pro přidání chuti "Infuuzed" bez přidaného cukru, výška 23, 5 cm a super nízkou hmotností pouhých 165 g ideální na cesty a do školy - batoh je již dost těžký. Současně absolutně bezpečné díky materiálům bez obsahu BPA a to bez nebezpečí střepů.

Při širokém výběru barev zde najdete perfektní láhev pro chlapce a dívky. Opakovaně použitelné "uberbottle kids" dlouhodobě šetří vaši peněženku, která se otevírá stiskem tlačítka jako kouzelnou rukou vaše dítě nadchne. Pro malé dětské ruce – "uberbottle kids" byl vyvinut speciálně pro děti. ZÁruka spokojenÍ – jsme již přesvědčeni a chceme vás nadchnout také "uberbottle kids". Které dítě nemá rád žádné překvapení?
Značka720°DGREE #ad
Výrobce720°DGREE #ad
Výška2.36
Délka9.25
Hmotnost0.36
Šířka2.36
Číslo díluuberBottle Kids

5. Baagl

#ad

školní a sportovní láhev pro dívky Tritan Uni, láhev na vodu 500 ml, Baagl Dětská láhev na pití, zabezpečená proti vytečení

#ad
Baagl #ad - Ergonomické – uzavíratelné víko nepropustí žádnou kapku nápoje a láhev obsahuje také sítko na ovocné nápoje nebo čaj. Vhodné pro děti od 3 let. Etrný k životnímu prostředí – díky použití láhve snížíte plastový odpad z jednorázových PET lahví. Chuťově neutrální – tritanový materiál zaručuje i nejvyšší kvalitu nápojů, protože nezpůsobuje nepříjemný zápach plastu. Bez bpa – certifikovaný tritanový materiál neobsahuje škodlivé látky BPA, PVC, ftaláty atd. Objem - 500 ml, rozměry: 65 x 230 mm.
ZnačkaBaagl #ad
VýrobcePresco Group a.s. #ad
Výška9.06
Délka2.56
Šířka2.56

6. Funkelfuchs

#ad

Láhev na pití pro děti – 500 ml, lze mýt v myčce na vodu – do školky,, Funkelfuchs®, růžová – vhodná pro sycené oxidem uhličitým – 100% zabezpečená proti vytečení

#ad
Funkelfuchs #ad - Ke každé láhvi funkelfuchs 500 ml obdržíte již bezplatnou sadu náhradních těsnění. Jedinečný koncept těsnění, skládající se ze 3 hebkých silikonových těsnění ve víku, zaručuje bezstarostnou přepravu teplých a studených nápojů bez vytékání.

Naše láhev na pití je vyrobena z tritanu bez škodlivých látek. S vaší pomocí vytváříme nejen změny, ale také nová pracovní místa pro místní obyvatele. Pokud by se láhev během 2 let zlomila, zašleme vám bezplatnou náhradu. Víko a těsnění jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu a silikonu. Všechny materiály jsou testovány podle aktuálních směrnic EU na škodlivé látky a neobsahují BPA. Všechny produkty funkelfuchs jsou baleny bez plastů.

Díky našemu speciálnímu složení materiálu vydrží láhev na vodu Funkelfuchs i prudké pády na tvrdé podlaze. Díky inovativnímu víku s funkcí dvojitého zamykání vydrží naše láhev na pití enormní tlak a je tak vhodná pro všechny sycené nápoje. Kromě toho jsou u nás v obchodě kdykoli k dostání náhradní víčka pro všechny barvy lahví. Navíc jsou stromy vysazeny pro objednávky v rozvojových zemích.
ZnačkaFunkelfuchs #ad
VýrobceFunkelfuchs #ad
Výška9.17
Délka2.6
Šířka2.6
Číslo díluTF-Pink
ModelkaTF-Pink

7. SIGG

#ad

Lehká hliníková láhev na pití, dětská láhev bez škodlivých látek s nepropustným víkem, SIGG Dětská láhev na pití Glow 0,4 l

#ad
SIGG #ad - Zvyšte životnost této ekologické láhve na vodu díky použití čisticího kartáče SIGG a tablet pro obzvlášť důkladné čištění. Iroký sortiment v krásných barvách: cool láhve na pití vyrobené ve Švýcarsku. Kromě toho víko zabraňuje průniku nečistot, takže tato kovová dětská láhev na pití je 100% vhodná pro dobrodružství.

Bezpečný požitek z pití: všechny láhve sigg kbt neobsahují škodlivé chemikálie, jako jsou látky obsahující estrogen a ftaláty. Vaše dítě si ji tak může bez problémů vzít do školy. Tak bude pití vody zábavné. Vyrobeno s láskou a zvláštní péčí, aby splnilo očekávání rodičů i dětí. Vaše dítě si tak může bezpečně vychutnat každý doušek ze své pachově a chuťově neutrální láhve bez BPA.

Lehká a udržitelná: tato dětská láhev na vodu sigg byla vyrobena z lehkého, ale robustního hliníku. Optimálně odolává všem promáčknutím a známkám opotřebení! snadné čištění: víko je odnímatelné, aby se usnadnilo čištění láhve. 100% bezpečné proti vytečení: nebojte se! toto je nepropustná láhev na pití.
ZnačkaSIGG #ad
VýrobceSigg #ad
Výška7.8
Délka2.6
Hmotnost0.02
Šířka2.6
Číslo dílu8489.60
Modelka8489.6

8. Mepal

#ad

Vhodné do myčky, Mepal Láhev na pití Ellipse Lemon Vibe – obsah 500 ml – také pro sycené nápoje – nerozbitný materiál, zabezpečený proti vytečení

#ad
Mepal #ad - Vhodné pro nápoje obsahující kyselinu uhličitou: robustní láhev na pití je vhodná také pro sycené nápoje. Komfortní při práci, při sportu a ve volném čase. Tak můžete průhlednou láhev na vodu pohodlně nosit v tašce.

Funkční skladování: silikonové poutko na uzávěru se hodí také na krk láhve. Extra tip: neplňte láhev zcela sycenými nápoji. Praktické víko se smyčkou: uzávěr nepropustné láhve se snadno otevírá a má praktické malé poutko, abyste mohli láhev nosit jedním prstem. Tímto způsobem nehrozí žádné nebezpečí ztráty uzávěru.

Opakovaně použitelná láhev na vodu vám umožní vzít si svůj oblíbený nápoj všude s sebou. Láhev na vodu do cesty: průhledná láhev na vodu ellipse od mepal je ideální pro přepravu nápojů na cestách. Neprotéká: láhev na vodu ellipse je nepropustná a vzduchotěsná. Kapacita: láhev na vodu proti vytečení od mepal má kapacitu 500 ml.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška10.63
Délka2.48
Hmotnost0.24
Šířka2.48
Číslo dílu107775099910
Modelka107775099910
ZárukaNo warranty.

9. Mepal

#ad

Mepal 2dílná láhev na pití Ellipse Nordic Denim – obsah 500/700 ml – také pro sycené nápoje – nerozbitný materiál – zabezpečený proti vytečení – vhodný do myčky nádobí

#ad
Mepal #ad - Obsah: 500 ml. Průměr: 6, 8 cm. Výška: 29, 8 cm. Průhledná láhev na pití elipsy v různých barvách je ideální pro přenášení nápojů na cesty.

Všechny produkty značky mepal mají dlouhou životnost a neobsahují bPA – pro dlouholeté používání. Průměr: 6, 3 cm. Obsah: 700 ml. Poutko na víku lze použít k přenášení láhve a k upevnění víka na hrdlo láhve. Neprosakující láhev na vodu má kompletně odnímatelné šroubovací víko a lze ji mýt v myčce. Robustní láhev na pití se hodí také pro sycené nápoje, jako je perlivá voda. Výška: 27 cm. A pokud chybí nějaký díl? Pak to lze zpravidla zcela jednoduše objednat u Mepal.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška11.73
Délka2.68
Šířka2.68
Modelka2-tlg. Starter-Set

10. SIGG

#ad

SIGG, Tritan láhev na pití – Total Color ONE ONE – vhodná pro sycené nápoje – vhodná do myčky nádobí – zabezpečená proti vytečení – lehká jako pírko – bez BPA – 0,

#ad
SIGG #ad - Tato láhev na pití sigg je absolutně odolná proti vytečení, i když je naplněna sycenými nápoji, drží vzhůru nohama. Výcarský design: láhve sigg se vyznačují více než 110 lety zkušeností s výrobou nejkrásnějších lahví na pití.

Láhev na pití s ochranou proti vytečení: nebojte se, že by váš nápoj mohl vytéct v tašce. Sportovní láhev: díky inovativnímu one uzávěru s velkým otvorem se z pití vody stane jednou rukou zážitek: nošení, pití, otevírání, zavírání. Lehký prémiový materiál: tato plastová láhev vyrobená z tritanu je nerozbitná, odolná proti poškrábání a je známá svými lehkými vlastnostmi. Pičkový výkon a inovace díky precizní výrobě založené na lásce k vysoce kvalitnímu materiálu a designu.

A poté rychle do myčky nádobí a už to zase začíná! Vychutnejte si každý doušek z této láhve na pití zaručeně bez zápachu a chuti bez BPA. Mějte svůj stojan na nápoje vždy na očích! bezpečný požitek z pití: tato láhev sigg neobsahuje škodlivé látky, jako jsou látky obsahující estrogen a ftaláty.
ZnačkaSIGG #ad
VýrobceSIGG #ad
Výška9.3
Délka2.9
Hmotnost0.33
Šířka2.9
Číslo dílu8691.90
Modelka8691.9
Záruka2 roky výrobce.